• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@gigi77 ja čakám okolo 17-18 teraz.....a idem na kontrolu a vypočíta 20.DC. tak asi mi zasa dá decapeptyl, počkáme menzes májový a idem stimulovať...vklad podľa všetkého koniec mája začiatok júna:slight_smile: stíhaš? :slight_smile:
5. apr 2013 o 08:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no pekneeee. tak to tak vyzerá nakoniec, že všetky už od šiestej pracujete:slight_smile:))))))
5. apr 2013 o 08:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 to tak skoro začínate? :(
5. apr 2013 o 08:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka hej od 6 ale otvarame az o 8 je tu rano toho viac co uz
5. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 tak ta mozem nahlasi
5. apr 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja ze pojdes so mnou na ket a ti ze nie :frowning2:
5. apr 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som chrapala do pol 8 a teraz uz sedim v car...som zvedava ci nebudem zase cakat...a s tou skrinou ma mrzi. My sme mali tiez od komandoru ale oni su pri starom avione...a v pohode vsetko. Nechapem takych ludi...a nie som aktivna sportovkyna co si. Brutalnu svalovicu mam haha...ja chcem praveze pribrat.
5. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
ja som včera bola na výbere vajíčok takže mám 9 oocytov tak uvidíme koľko sa nám oplodní,majú mi volať.Chcem sa spýtať je lepšie predlžená kultivácia alebo je to jedno? aké mate skúsenosti?
Inak včera ako ma uspali-respekt .preniesli nejako mi vytkli nohu v členku už ma to síce bolelo aj pred tým,ale ako som sa zobudila po narkóze tak brutal hneď som išla na pohotovosť.Ešteže som odovzdala vajka,lebo ma hned rengenovali :slight_smile: mám to len vytknuté,nechápem ako sa to stalo.
5. apr 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafko dnes bolo v car mrte ludi rano...ale ziadnu znamu tvar z mk som nevidela...
5. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, takze vklad bude 12.4, sliznica je nizka. Ma len 6,5mm, ale zevraj do tyzdna dorastie. Tak drzte palce
5. apr 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sandra077 mi hovor ja stale cakam. Porazi ma. Uz tu hodinu sedim...ale ja som ta tusim videla, nemala si nieco cervene?
5. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 drziiiim...:slight_smile:
5. apr 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka
samozrejme :slight_smile:) Pracovná morálka musí byť :slight_smile:)
5. apr 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka hej cervene sako a zlte nohavice ja som taka farebna :grinning: nastastie som cakala asi len 10min ale vela ludi tam bolo :rolling_eyes:
5. apr 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25
super :slight_smile: Držím silno palce :slight_smile:
5. apr 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 hehe no tak to si bola ty, lebo zakricali ze na krv a kukla som sa hned k dveram :slight_smile: potom daj vediet...
5. apr 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka hej bola :wink: no hej ale asi nic predpokladam...zavolaju do 14hod :slight_smile: uz som sa s tym zmierila dako...tesim sa na lepsie zajtrajsky :slight_smile:
5. apr 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katulka25 ahoj,neboj aj keby sliznica uz nedorastla ,nic sa nedeje. mne vkladali dve blastocysty pri vyske 6,2 mm a podarilo sa,doma mam 10.mesacne dvojicky :wink:
5. apr 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no j ti môžem dať nejaké to kilečko....:slight_smile:)) na, ber:slight_smile:
5. apr 2013 o 11:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 jej, tak už s ti to blíži super:slight_smile: držím prsty:slight_smile:
5. apr 2013 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
@sakura
@ada83
@muchotravka166 takže výsledok mojej kontroly: dr si myslí, že je chyba v embryách, ktoré sú nekvalitné kvôli slabému sg. Mm ide na hormonálny profil, 15/4 ideme na genetiku. Vravela, že sa dá spraviť genetika aj zmrazených spermií, ale neodporúča to teraz, lebo budú aj tak oslabené z rozmrazenie a pri genetike by museli odobrať jednu bunku a to je ešte ďalšia záťaž. Teda budeme pracovať s tými 5timi, ktoré mám. Povedala, že je vyššia úspešnosť pri kete, aj v rámci ich car, lebo že stačí, že zostane rozmrazené iba 1 z 5, ale to je znak toho, že je najsilnejšie, lebo zvládlo taký šok. S aprílovou ms už začínam, lebo potom vychádza vklad až na koniec mája - všetko závisí od utz, na ktorý pôjdem na 10dc cca. Tak držte palce, aby tam medzi tými 5 bol jeden silák. A povedala, že sa nemám vzdávať, lebo som mladá a zdravá. No a keby to nevyšlo náhodou, čo dúfa ona, že vyjde, tak sa nasadia hormóny mm na zlepšenie sg. Ale ja jej verím, zostanem u nej aj keby prišlo na 3ivf...snáď ale nenastane ten deň a dúfam, že budem mať v júni pekný darček k narodkám :wink:
5. apr 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže v máji mám vklad...len aby boli vaječníky zregenerované a schopné ďalších hormónov...tak mi dala nádej zase vyššiu, že sa dočkáme tento rok konečne...a ešte keď povedala, že tie spermie sú slabé, jej hovorím, že a to potom musím zobrať darované? a ona sa začala smiať, že nie preboha, nasadíme hormóny mm :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fantinka
@sakura
@cucoriedkacucoriedka dakunem dievcata. Dnes asi ku vsetkemu pridam aj pohar cerveneho vinka. Snad pomoze
5. apr 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, poradite niektora ked ste chceli IUI na kolko den ste mali prist do CARu, ja cakam kym sa vstrebe moja uz
tretie nepodarene tehu a pride menzes a potom by som mala ist k dokimu, len asi na kolky den cyklu..... :astonished:
5. apr 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no supeeeer....tak ale ty ma o mesiac predbehneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, tiež veru som si myslela, že je to kvôli zlým spermiam...ach jaj, my sme mali najhorší spermiogram zo všetkých ked s oplodnovali..:( tak si budeme držať prsty navzájom...a už máš aj recepty? čo máš? extrimax?
5. apr 2013 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka drzim palce aby to teraz dobre dopadlobudeme spolu bojovat
5. apr 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka vau tato doktorka ti to akoze ale pekne vysvetlila, super ale aspon vies kde je galiba, fuu takze bude dobre , supeer vidis da sa to vyriesit urcite ze a teraaz uz len pozitivna energia ok som radaaaa
5. apr 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 drzim palce nech sa to podari
5. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka haha ty uz s tymi darovanymi no stres teta :grinning:
5. apr 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no napisem to aj sem takze z 13dna po et 1223 hcg sa mi na 15ty den po et zvysilo hcg na 3877,4 waaa
5. apr 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok