ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
6. apr 2013

@katulka25 no vidiš to zato že som hore a idem zase do prace 😉

katulka25
6. apr 2013

@ada83 zas? ja som hore, lebo havop potreboval ist vonku. no co ti poviem. ale asi dam este slofika

fantinka
6. apr 2013

@katulka25
@ada83 tak už aj ja som hore 🙂 nas uz bol vonku 2x 😉

katulka25
6. apr 2013

@fantinka no my sa zachvilu chystame 🙂

fantinka
6. apr 2013

Jaj baby, videla som dnes zostatok nášho účtu, až mi do plaču bolo 😢 koľko peňazí nás už tie ivf-ká stáli 😠 všetky dary zo svadby sú fuč.

denulka85
6. apr 2013

@muchotravka166
@katulka25
@fantinka @ada83 caute babenky, ste strasne zlate ze ste na mna mysleli dakujem vam... takze vcera sa to ukoncilo na sale som bola ja zas najdlhsie 30min... ostatne len 10 bol to dokonca az 11tt a vysledky budu za 10.12 dni ale asi mi nebudu vediet povedat ze preco sa to stalo museli ma aj skriabat aj vysavat ci co vraj tam bola uz aj voda,,, este citim brucho ale hlavne srdce este vecer prisilel pre mna muz isla som domov na VR tam sa nedalo vydrzat na izbe bola jehoviska a isla mi na nervy bola uplne proti umelemu op. vraj sa mam iba podlit tak som isla domov o 21.30 inak by som dopadla na psychiatrii 🙄

katulka25
6. apr 2013

@denulka85 ahoj moja, som rada ze vsetko dopadlo fajn. Je to teraz razke, ale neboj sa tetaz uz bude len lepsie uvidis. Drzim ti silno pslce aby si sa rychlo zregenerovala a nabrala novych sil.drzkaj sa

martinazvo
6. apr 2013

@katulka25 ahoj 🙂ano ano, uz som Ta potvrdila, uhadla som ze si to Ty 🙂

denulka85
6. apr 2013

@katulka25 dakujem tak to mas pravdu od vcera pijem alchemilku aby som mohla ist cim skor na ket

gigi77
6. apr 2013

@denulka85 ahoj, deni, tak uz to mas za sebou ☹ tak som verila ze bude toto mat dobry koniec, ale asi to takto malo byt...prajem ti vela vela sil aby si sa zotavila co najrychlejsie, aby sa bolest v dusi otupila co najskor, a aby si sa pripravila do dalsieho boja pozitivne nanaleda a s vierou ze to urcitte raz vyjde....vsetky tu na teba myslime 😵

denulka85
6. apr 2013

@gigi77 dakujem velmi pekne to som si vsimla ze vsetky ste na mna mysleli a zato vam pekne dakujem vcera to bol asi najhorsi den v mojom zivote.... najprv som prisla na to ze som si zabudla doma papuce tak posielam muza domov potom som si vsimla ze aj uterak a potom to prislo cisty otras vcerajsok dufam ze uz to bol posledny den najhorsi a v maji pojdem hnd na kontrolu do caru a hned chcem ist na ket

ada83
6. apr 2013

@fantinka nejako si dlho spala 😉

ada83
6. apr 2013

@denulka85 ahoj neboj pojdeme do dalšieho boja teraz mysli na svadbu

kvetkokvetko
6. apr 2013

Ahojte, rada by som sa poradila. Som v priprave na KET, malo by byt v piatok 12. 4. Dnes ma chytila angina, teplotu nemam, radsej som si ale dala ATB-Klacid. V pondelok pojdem k vseobecnej a budem volat aj do CAR.
Myslite, ze mi dovolia KET, alebo ho zastavia? A neviete ako sa vtedy postupuje, hned vysadim lieky alebo ako? Dakujem.

denulka85
6. apr 2013

@ada83 presna tak moja musi verit ze sa to teraz podri inak sa asi zblaznim ti kedy ides?

ada83
6. apr 2013

@denulka85 idem 16 volať lattakovej ako dopadla krv mala by som dostať okolo 24 mrchu a zacinam brať tabletky tie už mám doma ale podla krvi že mi dá niečo iné po vklade tak uvidime
neboj budeš teraz myslieť na svadbu už sa ti to blíži

fantinka
6. apr 2013

@denulka85 vidíš, to je správny prístup 😉 skús aj gynastan a vitamín E - pomáha na udržanie plodu.

fantinka
6. apr 2013

@denulka85 a zostaneš u našom car u lattakovej? či prejdeš do iného? veľmi ti to prajem, uvidíš, že teraz to vyjde!

fantinka
6. apr 2013

@ada83 ale čoby krucinál, už o pol 7 mi čuchal pes tvár 😉 ešteže bol mm o 6 s ním vonku, potom sme všetci spolu svorne zaspali v posteli 😀 a o 9 som s ním už bola zase vonku.

ada83
6. apr 2013

@fantinka to máš dobre ta moja nemôže spať s nami v posteli ale ked mm nie je doma tak spinkame spolu 😉 ona o 6 škrabe a ja musim isť dole a lahnuť si s nou do dalšej postele 😉 😀

katulka25
6. apr 2013

@martinazvo dakujem 🙂

katulka25
6. apr 2013

@denulka85 teraz si musi telo hlavne oddychnut. Moc sa do toho neponahlaj. Drzim silno prsty

fantinka
6. apr 2013

@ada83 no, veď aj náš mal zákaz vstúpiť do spálne, dvere sú stále zavreté, lenže bol na strážení 3dni u mojej mami, s ňou chrápal v posteli, tak sa nedá odučiť 😠 a keď ideme spať, zavrieme si dvere, začne kňučať, štekať a šteká kým neotvoríme...a romantika zhasla 😒 lebo sústreď sa, keď ti pes vyje za ušami 😀 😀 😀

katulka25
6. apr 2013

@kvetkokvetko ahoj aj ja idem 12.4 na Ket a lu komu chodis? No ak budes fit do piatku tak ket bude.tetaz si kludne nieco daj aby to co najskor preslo a v pondelok volaj do car

ada83
6. apr 2013

@fantinka to naša zase škrabe na dvere aj hodinu tak potom ja sa zoberem a idem dole a ona je spokojna dnes pala do n 6 tak som mala skorší budik lebo ten mal budiť až 6:45 ale stáva sa že aj o 4 zacne skrabať

katulka25
6. apr 2013

@fantinka
@ada83 to poznam.nasa spava s nami 🙂 hreje nas na nozkach 🙂 a rano oblizuje ked chce ist von 🙂

ada83
6. apr 2013

@katulka25 ta moja spi tak ako ja na vankušiku a hlava pri hlave a perinka na tele

fantinka
6. apr 2013

@katulka25
@ada83 len náš hrozne pĺzne...také hnusné pichľavé chlpy a nechcem mať celé periny z toho...dnes som vysávala a mohla by som si koberec utkať 😒

ada83
6. apr 2013

@fantinka tak si si mala kupiť takého čo nepĺzne mala som asi rok civavu a to bolo hrozne

fantinka
6. apr 2013

@ada83 len my máme takého, čo ho niekto ako mesačné šteňa vyhodil...takže sme si nevyberali podľa chlpov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre