ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
7. apr 2013

@denulka85 to uz ma dost rokov

denulka85
7. apr 2013

@elle81 ani nehovor aj dr sa cudoval lebo ju pozna cely zadok ma od krvy a nic nam vcera ani nepovedala ze mu to krvaca az doma sme to zbadali ako ho mame okupala ze to je

denulka85
7. apr 2013

@ada83 ma chudacik mam ho od malicka

ada83
7. apr 2013

@denulka85 nasa ked mala horucku tak som tiez s nou utekala k dr a dostala atb a 3 injekcie 2 dni

elle81
7. apr 2013

@denulka85 chudak....a este ked je taky stary tak to musi zle znasat...ja mam tiez v byte psa ale keby to spravila mojmu tak hu asi zabijem, lebo ja moju labradorku milujem nadovsetko,.....no neviem, lutujem ho hudacika, a nahorsie je ze mu nevies pomoct 😒

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 no to je zle akoze mas este dva roky kym ti este plati poistovna ozaj to preco takto neskoro vlastne sli do car ci vlastne no nepoznam celu historiu akoze ja by som uz mala nervy na tvojom mieste tiez ja ta chapem uplne

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 ja som mala ket 4.3 a na další idem až po tretom ms..koncom maja začiatkom júna.

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 tak ale to si mozes povedat ze chces dve dpc nech ma nesere ta doktorka boze, ja by som si jedno nedala ti vazne hovorim a mne docent nenamietal fakt ani slovom ani bodkou a to som sa bala

muchotravka166
7. apr 2013

@denulka85 pocuj a to co je za chuju tu kadernicku povedz mi, akoze to sa ani nezatvarila alebo neospravedlnila boze jezisi ja by som jej dala gulas do hlavy neboj

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@fantinka no, sa ani nečudujem pri takej výdatnosti🙂 no si mala hádat, že ako to dopadlo u nás s tým softvérom, kde som mala písať moje výdaje🙂 ti pomôžem, hej? nepíísala som veru niiič 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a mínala veselo dalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom som sa čudovala, kde sú peniaze 😕

elle81
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to az tak neskoro 😕 😕 😕 a to uz preco?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 áno, berú, od prvého dna ms estrimax (ja som mala divinu) jedna tbl....od piateho do desiateho dna dve tbl a od desiateho dna tri tbl...a plus prednison sa berie.

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 hm, neviem, povedala mi dr, že nech si telo oddýchne od hormonov

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 no vidis mala som ist k nemu

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 ake dva roky? nechapem 😕 sak aj mam nervy...aaale s muzom sme uz 10rokov a deti sme nemali a ani ame to neako neriesiki ale pred 3rokmi sme sa rozhodli ze ideme naplno ale nic,tak sme chodili po dr.kade tade, az nakoniec zistili zli spermiogram a tak sme skoncili tu

elle81
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka a to pojdes zase na ket?

ada83
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka mala si take davky ako budem mat ja 😔 😉

denulka85
7. apr 2013

@ada83 no to su nase male potvory jaj tak lezi ako keby nevnimal vobec nesteka ked niekto zvoni nic

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka jeej ty si tedaaa marnotratnííík 😀 😀 😀 nevadi ale aspon si si dopriala 😝 aj ja chcem mozem tvoje prachy minat? 😝 😝 😝 😝

denulka85
7. apr 2013

@muchotravka166 nic nepovedala z co sa stalo este som sa jej spytala ci posluchal lebo on je inac huncut

ada83
7. apr 2013

@denulka85 zajtra bude asi lepsie aj mu to natiers niecim

denulka85
7. apr 2013

@elle81 vsak to uz je stary tak dufam ze bude vsetko ok som zvedava lebo mal hrcku pri krku vraj to je tukova bublina a to sa mu zaplilo a neviem mu dat obojok place

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 jaa neviem niekomu sa docent nelubi niekomu ano ja som ho tiez chcela vymenit viacero bab ho chcelo vymenit ale nakoniec zostali vidis, neviem fakt ale aj tak boze vsak si povedz svoje nestvi ma

denulka85
7. apr 2013

@ada83 nemozem mu to natierat dr zakazal davala som mu repikovy caj na prdelku dala som to do sprejoveho lebo nedovoli obklad alebio púozriet to

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 noo dva roky som pisala do samoplatcu lebo do 39 plati poistovna umelko ale asi si uz potom vedela o com hovorim 😝 inak ja viem teraz sa ta spytam a preco tak neskoro ste chceli deti? ja nechcem aby si to brala teraz odomna ze co pindam alebo co ze tak neskoro nie teraz akoze vazne sa pytam

muchotravka166
7. apr 2013

@denulka85 jaaj ja ze si bola pri tom myslela som ze si tam bola cely cas vies, ty kokos a nic ti nepovedala svina ze

elle81
7. apr 2013

@denulka85 jaaaaajjjjj 😒 chudacik....niech si oddychne, hadam sa mu polepsi...no pekny zazitok ma havko 😖

ada83
7. apr 2013

@muchotravka166 ja som si povedala svoje ale uvidime kolko ich prezije rozmrazenie asi ich budu po2 rozmrazovar a ked preziju tak si dam urcite 2

denulka85
7. apr 2013

@muchotravka166
@elle81 dakujem nie ti ho tam zoberies a potom musis ist pre neho

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 áno, ja som nemala ET lebo hned mi všetko mrazili v decembri, dostala som po odbere vajíčok ovariálny syndrom...mala som odobratých 17 vajíčok a 25 cca mi ostalo v lavom vaječníku, nevedeli sa tam dostať skrz črevo:( takže tak....škoda...som bola prestimulovaná pri minimálnom protokole

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre