ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 no moja,..poistovna ti preplati max.3zakroky a potom dovi....a nie ze 2roky...zato som sa pytala...a ja som este nechcela deti ale keby prisli tak by sa nic nestalo...a teraz uz aj viem, preco nikdy neprisli 😒 inak antikoncepciu som nebrala, nechavali sme to na nahodu, ale nic

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 no jasne ked ti preziju daj dve, ja som dala hned neboj vysvetlenie valkymu nemal sancu povedat asi ine on je zo mna uz asi zufaly : rovno som im povedala tiez aj embryologicke nemala sancu ani ona. Mam tri embrya, chcem si dat dve clovek nikdy nevie ci sa to jedno uchyti ked dam len jedno a ked dam dve je vacsia sanca a uprednostnujem cerstve embrya, pretoze mrazene nemusia prezit takze si davam dve ak vam nevadi :D a valkymu som tiez nieco povedala boze ale on ty kokos vsak som to sem uz pisala s tym ackovym beckovym

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 pod, budeme mínať spolu🙂))))) ale neže mi všetko minieš...sa podelíme, hej? 🙂)))

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 nie zle si to pochopila nie dva roky kazdemu len tri pokusy ja som to myslela ze mas cas este dva roky ist akoze tak myslim ze, bud pojdes teraz a potom este o rok ale musis vsetko stihnut do 39 chapes ako to myslim?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

babyyyyy, dnes som si našla hrčku na zadku, tam kde mi pichli agolutin:( sa mi dobre nevstrebal, nemali ste to niektorá? ale nebolí ma to...ale strašne ma týžden bolelo ked mi to sestrička pichla...aj modrinu som mala a teraz totooooo:(

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka A DO PCI TOTO SOM ESTE NEVIDELAA JEZISI KOLKO VAJEC TY SI AKO SLIEPKA DOMACA JEZISI DUFAM ZE TO NEZOBERES ZLE MALO TO BYT AKO VTIP ODPADNEM CHCEM TVOJE VAJCIA

elle81
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak aspon mas neake vajka, mojim sa nechce velmi rast..a to som nevedela ze aj na ket treba cakat 3mesiace...zase cakat 😒

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@ada83 myslíš pred KET?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@elle81 nooo, možno že tvoj lekár/lekárka, neviem ku komu patríš, povie že stačí dva cykly...ved uvidíš🙂 ale ved to už nie je vela, tri mesiace, pozri, v porovnaní s tými rokmi...my sme spolu sedem rokov, čo tam už po pár mesiacoch, hlavne nech to vyjde🙂)))

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 jaaaj...nooo, ale to je dobreee tolko vynechat a potom odznovu?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 noo moja, ja som hovorila, že som ako PAVUCICA TEKLA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty kokos, som sa pobavila🙂))))))))

elle81
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka sak to ano...to mas pravdu

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 hm teraz kukam ze antikoncepciu si nebrala atd sorry sledujem aj superstar aj vsetko, noo ja neviem ja som povedala ze nechcem cakat ze nebudem si hovorit ze este pockam este pockam , sla som to riesit hned ani rok som asi nechodila tak originalne po lekaroch , ale akoze na ostro som sla uz dlhsie

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 počúvaj, ja sa neviem prestať smiať....vidíš to, ale v mojom prípade to asi bola kvantita na úkor kvality:( ved uvidíme ...a to pritom mi z tých sedemnástich dvanásť oplodnili, dve sa hned prestali vyvíjať a desať zmrazili..a vidíš to, prežilo jedno po rozmrazení aj to slabučká morula po piatich dnoch:( ja sa len modlím, aby boli v tej dajšej várke dve pekné a šikovné a bojovné🙂 moje zlaté detičky

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 nooo ja neviem, co snami bude, uz druhe neuspesne, a pritom si myslim som zdrava...neviem co sa deje 😒

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka normalne ze nestiham pisat tak sa to tu hemziii spravami a som rada ze sa podelis somnou hehe vsak o to ide aby sme sa tu pobavili nee? :D :D :D nekukas suprosa inak v telke

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 kukááááááám....veru kukáááám🙂

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka co sa smejes nesmej sa tolko lebo sa pocikas a potom co bude ale smiachom si posilnis maternicu dobra vec toto 😀 a doplnis si endorfiny to je dalsia dobra vec najlepsia pockaj ak dobre chapem tych 10 zmrazenych ti rozmrazili co po jednom ci ako jasnee ze budu musia tam byt musis si to hovorit vide to vide to a vsak nevidela si ten film the secret, to je aj psychologia nie? co si hovoris tu myslienku a jav si privolas

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tato hrozne spievala a chuda farna dnes vypada hrozne

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 počúvaj ma, prsne som si to povedala s tou evou....a hentá, hm, fasa falošná...ja nemám hudobný sluch, neviem spievať (ani kresliť) ale uši mi to riadne trhalo 😠

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hahaha no ale nemam pravdu dneska ju dokatovali, no ja zato tiez pocujem a myslela som ze pojdem k usno-nosno krcnej po tomto 😀 😀 😀

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hahaha no ale nemam pravdu dneska ju dokatovali, no ja zato tiez pocujem a myslela som ze pojdem k usno-nosno krcnej po tomto 😀 😀 😀 este mozno aj k ocnej

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 no, joj, som zabudla povedať, že pať rozmrazili...a pať budeú teraz v máji.🙂 som nedôsledná🙂 snažím sa pozitívne myslieť, som si prečítala aj knihu tajomstvo, prvýkrát pred rokom, pomohla, tak teraz som si ju prečítala zas...a myslím už len pozitívne🙂

karkana
7. apr 2013

@katla jeeeee 🙂 tak sa tešíííím, a hned dvojičky? tak dr.Petrová pomohla super, aj ja ak ešte pôjdem, tak len ku nej,,,pred tým si k Harbulákovi chodila sa mi marí? a máš ešte aj zmrzlinky?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 máš pravdu veru, máš🙂 uvidíme čo ukážu ostatní...inak, j to kukám prvýkrát🙂

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka presne ale vies co velmi dobre je ked si to stiahnes vies ako sa to stahuje dufam?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@karkana aj ja chodím k petrovej🙂 jej verím🙂

muchotravka166
7. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ozaj preco 5 ti naraz rozmrazili?

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 a čo si to mám stiahnuť? nechápava som asi🙂

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2013

@muchotravka166 a čo ja viem?:( ale vidíš, nakoniec dobre že pať....lebo by som bola pripravená na ket a keby to nevyšlo, tak neviem čo by som robila, to by už nestihli urobiť PK ak by dalsie rozmrazili. a ja plná hormonov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre