ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
8. apr 2013

@fantinka lhasa apso malinky chlpaty

alika36
8. apr 2013

@denulka85 ahoj moja, nahodou som ta tu nasla, co mas nove? velmi trpnem, lebo naposledy si bola smutna ako to dopadne vo stvrtok. je vsetko vporiadku? napis ze ano, prosim. Ja idem zajtra este na kontrolu tu k mojmu dr. vraj uz by mohlo pocut srdiecko, ale teiz som ako na ihlach ci rastie ako ma.

denulka85
8. apr 2013

@alika36 jej ahoj uz vidno plodik????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ked cakas srdiecko? neboj urcite budes ok daj potom vediet ja som bola v piatok na kyretazi bol to 11tt 😢 😢 😢 😢 😢 😢

alika36
8. apr 2013

@denulka85 coze? ale nie!! tak som sa tesila ze snad sa ti to da doporiadku. Takze HCG zacalo klesat? Tohto sa aj ja bojim. no pred tyzdnom videlo len vacok ale ked som volala do CARu ohlaodm vysledkov krvi tak vravela ked znova pojdem o tyzden alebo 2 tyzdne na kontrolu tak mam dat vediet ake boli vysledky, a potom vravela vraj uz by mohlo pocut srdiecko. Tak neviem, mozno to bude o nieco neskor, lebo vacok bol pred tyzdnom este len 2mm velky.
Nebud smutna, prosim, mala si velmi tazke obdobie, teraz sa zotav pomalicky a uvidis, to dalsie sa uz ukaze. je to nanervy, ved aj ja som ako na ihlach, a asi aj budem stale az do konca.

denulka85
8. apr 2013

@alika36 niekedy som silna ale od vcera to na mna asi dolahlo a neviem prestat revat je to tazke aj ked som chvilami citila ze to takto dopadne.... na zajtrajsie sono ti prajem vela stastia a dufam ze budes mat lepsie spravy ako ja.... neboj sa bude to ok

alika36
8. apr 2013

@denulka85 vyplac sa ztoho, aj mne to pomaha. je potrebne to dat zo seba von. prejde bolest a budes sa znova usmievat
🙂 lahko sa mi to hovori ze? 😒 Tazho najst utesujuce slova, budeme sa takto povzbudzovat a snad to pominie 🙂
A aj povedali ti teda nejaky dovod preco sa to stalo? teraz urcite planujes klud a az neskor pojdes na dalsie KET, ze? Kedy ti odporucili najskor? Citam, teraz, ze mas 1 dietatko uz doma? To je krasne.... neboj bude aj surodenec, daj tomu cas. urcite ti to drobciatko doma pomoze skor prejst cez tuto bolest. Rychlejsie zabudes.

denulka85
8. apr 2013

@alika36 nie moja to dietatko bolo to 😢 😢 😢 😢 😢 moj dr, povedal ze niekto ide hned po prvom menzese alebo pol roka treba cakat... kazdy povie ine v care povedali ze dva tri mesiace ja som uz zufala chcem ist cim skor

muchotravka166
8. apr 2013

dobre ranko dievcata, ja som dnes v noci zaspala okolo tretej, potom vstala cikat o 6tej lahla naspat a vstala o jedenastej, potom som si lahna naspat o jednej a spala do teraz

alika36
8. apr 2013

@denulka85 Ja som to tiez tak volila co najskor po neuspechu.Moj ET ako vies nevysiel tak hned na dasliu MS som isla na KET a zatial je asi tam, potvrdi mi to zajtra na sono. Asi kym ho nebudem drzat v naruci, stale to bude neiste, to je asi udel mamiciek, stale sa strachovat. si myslim, ze 2-3 mes. by malo stacit, aj co sa tyka psychiky, verim ,ze uz potom budes znova vo forme. Cas leti, a ani sa nenazdas a bude to tu. Posielam ti cez kabel, vela vela dobrej nalady a sil. Zajtra sa ozvem. Zatial papa

denulka85
8. apr 2013

@alika36 dakujem ti velmi pekne a neboj zajtra to tam bude nemusis sa bat a uvidis tam ze bude aj srdiecko budem cakat dobre spravy

tyli
8. apr 2013

ahojte, potrebovala by som vedieť ako to chodí v Iscare. objednávajú vás na presný čas (nejaká časová tolerancia), alebo sa berie podľa poradovníka? ako vás volajú dovnútra? podľa čísla? ďakujem.

muchotravka166
8. apr 2013

@tyli mna volaju niekedy aj podla mena co ma sere haha

ada83
8. apr 2013

@muchotravka166 veť ty a 2 katarina

fantinka
8. apr 2013

@muchotravka166 bože nehanbíš sa písať, koľko si spala? 🙂 ja som ustatá celý deň, asi mi začína PMS 😀

fantinka
8. apr 2013

@tyli volajú podľa čísla a si síce obj. na čas, ale ja vždy čakám - naposledy som tam sedela hodinu, lebo dr. si veľa dajú a potom nestíhajú.

ada83
8. apr 2013

@tyli ahoj mna zobere moja dr skoro na cas ako som objednana niekedy aj skorej a tiez vola podla cisla ku komu chodis

katulka25
8. apr 2013

Dievcata ako sa mame? Nejako tu bestiham pisat. V robote je toho nejako viac a este aj ucit na certifikaciu sa musim 🙂

muchotravka166
8. apr 2013

@ada83 jaaj ozaj veru ja a katarina tak niekto musi byt aj inkognito neee inak mna niekedy fakt podla mena volaju vies docent vola po mene a na cas ma zobere fakt aj niekedy skor

muchotravka166
8. apr 2013

@fantinka haahaha ze pms nevadii ty aspon mas ja nemam a nemyslim teraz ja nemam nikdy uz tak ja mam syndrom uz starnutia ty kokso boze to uz aka budem chora na hlavu ako vysedavat v okne a pindat na deti a tak jezis nechcem byt taka 😝

ada83
9. apr 2013

@muchotravka166 všimla som si že on vola aj po mene niektoré

fantinka
9. apr 2013

@katulka25 dobre sa máme 😉 všetky čakáme na ms haha.

fantinka
9. apr 2013

@ada83 nemôžeš spávať? 😎 ku mne prišiel o 5.40 pes, labky na postel a kuká na mňa, či otvorím oči 😀

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@fantinka vieš čo je dobré? že ked sme chceli prirodzene otehotnieť, tak sme sa modlili aby neprišla....a kukni jaká zmena...teraz na nu všetky čakáme 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@fantinka naša micka pravidelne chodí do postele ráno o štvrtej...a spustí také TURBO🙂 vrníííííí, vrníííííííí, no nezobud sa....a to mám budík na 4.30....ale to už ani nespím potom....🙂

denulka85
9. apr 2013

@alika36 vela stastia dnes u dr 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denulka85
9. apr 2013

@katulka25 ahoj moja je to normalne ze este stale ma dost boli brucho? uz nespinim, davam si algifen kvapky ☹

fantinka
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hej je to vtipne...a terax je vtipne aj to ze mam pocit ze sa mi dnes zacne. Vcera som trochu spinila a dnes ma uz boli brucho...o 9! dni skor ☹

gaga83
9. apr 2013

@denulka85 ahoj, to ze nespinis je dobre a ze ta boli.brucho to je normalne, musi sa ti stiahnut maternica. Mna to bolelo az do ms, hlavne sa setri, s nicim sa nenatahuj. Minimalne 3 mesiace by si mala mat prestavku kym pojdes na ket.

muchotravka166
9. apr 2013

dobry den dievcataaa pridavam fotku

katulka25
9. apr 2013

@denulka85 podstatne je ze nespinis. Brucho niekoho boli dlhsie niekoho nie. Ale to sa len maternica stahuje. Bude to ok. Len nic tazke nezdvihaj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre