ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
10. apr 2013

@denulka85 chuda moje, no musis si davat pozor, teraz mas oslabenu iminitu. Co sa tyka sexu tak po kyrete sa odporuca 2 az 4 tyzdne pauza, zavisi to od toho ci spinis a mas bolesti. Tebe aj havkovi zelam skore uzdravenie

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 ahoj ja som volala vcera embriologicke ze kolko mi ostalo vraj 6 1bunkovych, pytam sa a preco maju len jednu bunku? vraj to hned mrazili a ani sa nas vtedy nepytali ci chceme pk, uz teraz mi zas hovorila ze ju spravia ja uz nechcem 6 nam zbytocne odumrelo 😢

denulka85
10. apr 2013

@gaga83 dakujem ti moja uz som nekrvacala ale dnes som zas zacala ako ma pozrel utz 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

denulka85
10. apr 2013

Baby za 38 dni sa vydavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam dufam ze raz budem mat aj na tejtro stranke odpocitavanie do porodu ako na moja svadba 😀

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 juuj a vies ako by som si jaaa zasexovala ze vraj ale pri dvojkach mozem zabudnut tak neviem no idem studovat kto s tym ako je ze ani ziadny orgazmus no som zvedava

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 no ked chodime do caru tak ani sexovat nemozme je to na nervy 😒

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 ale vies co srat na cely sex no nie? hlavne je aby to ostatne bolo

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 jasnee ze budes mat odpocitavanie nestvi ma a uz len 38 dniiii aaaaaaaaaaaaaaa to je malo uz

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 ty kokso teraz citam vsetkych 6 mate jednobunkovych no do prdele

bibi24
10. apr 2013

@fantinka hmmm, len tehotna stale nie si a o to tu ide nie? Ja som tiez az po case vela veci pochopila a pritom tiez boli na mna v zasade mili, docent ma po mene volal, atd.
A preco preventivne? Otazka je, preco nerobia tak, aby tie infuzie vobec nemuseli byt. Hm?

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 smutne ☹

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 ano 38 dni no hroza 😕 to tak leti teraz tam bolo ze 70 🙂 asi hej len i uz od septembra mame dost obmedzene najprv nemozes ze mas ohhs boli ta to potom ides na vklad potom dalsi a teraz toto 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 no vsak to 😔

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 ano vsetkch 6 aspon vcera mi to povedali

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 noo akoze je to narocne potom uz aj clovek ma chut a tak chyba ten clovek aj celkovo dotyk a tak chapem , a to zo svadbou uuu tesim sa velmi aj za teba booze to bude ani nebudete mat mozno take horucavi

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 neviem podla mna to je malo a keby po rozmrazeny ja by som to pk dala keby ti zostali co ja viem 4 kusy radsej ako by to malo zle dopadnut ja ti nechcem zle urob tak ako ty uznas za vhodne, sama to musis citit ako konat, ja som nestrannik obycajny nechcem byt zla chapes

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 vraj maji bude 30 stupnov tak dufam ze nie moc teplo nechcem ze sa neda dychat ani nehovor uz v piatok by sme mali ist do kostola sa ucit ale neviem ci to zvladem achhhhh

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 v RF sa vopred dohodnete ci pk alebo nie, ak ano, tak za nu neplatis nic. Na 5. den robia vklad = ET a ostatne embryjka kultivuju do 6. dna a potom ta informuju pisomne mailom, aka je kvalita, aky stupen vyvoja, kolko ich je.

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 a tesis sa na svadbu? Juuuj, ja by som si svoju hned zopakovala. Si to riadne uzi 😉

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 vsak to ale pocula som ze pk v iscare robi tak ze daju do inkubatora a zas vyberu a takto sa to opakuje tak jasne ze to nemusi prezit len to ze 1 bunkove su slabunke a rozmrazenie nemusia hned prezit Pk uz nechcem tak mi umrelo 6

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 uz ideme sa aj ucit fiiiiha tak to bude teraz tak sa radsej sustreduj na svadbu teraz potom rieste ivf viem ze tazko je cakat su to nervy neistota vsetko, ale musis teraz jedno potom to druhe , vsetko ma byt tak ako sa deje a urcite pride vysledok

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 chvilami sa tesim ale chvilami ma chytia depky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 aj sestra povedala ze si to mam uzit kym mozem som zvedava ako to cele dopadne

denulka85
10. apr 2013

@muchotravka166 svadba je 18 maja 😀 😀 😀 😀 😀 farar povedal ze sa mame ist ucit druhy piatok prvy maju nejake spovede ci co

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 tam sa neplati za pk? n toto..... nam nic nehovorili o pk po oplodneni len tolko ze ich je 18 s toho sa lepsie robi pk ked su cerstve a nie ze zmrazia potom ich rozmrazia a daju na pk ked nad tym clovek uvazuje tak to je dost aj na obycajne maso nie? a nie este na slabe embryjka

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 a preco depky? Nemaj, bude to krasny den 😵

bibi24
10. apr 2013

@denulka85 nie, neplati. Preboha ze 18! No uz to vypoveda vela o tom, ze kvalita asi nic moc. Ano, jednobunkove su slabucke, nechapem preco ich najprv nekultivovali 5 dni a potom az tie kvalitne nemrazili 😠

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 kvoli kyretazi. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a to ze kazdy bude zazerat a vypitovat sa ked som doma a nemam naladu na ludi nedvihnem tel alebo tak tam budu zazerat 😖

denulka85
10. apr 2013

@bibi24 to neviem ani ja ale ja som mala 31 vajicok tak by to mali spravit a teraz ako sa mam rozhodnut o pk ? bojim sa ze zas nepreziju mam tazke srdce na lattakovu

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no super este ze ja som nemala v kostole my sme to zbuchli a dovi ziadny kostol :D my sme obaja nepokrsteni juuj dufam ze ma tu nikto nezbije 😝

muchotravka166
10. apr 2013

@denulka85 no to urcite ze je dost ale tych 18 ti mali dat kultivovat podla mna este kym boli cerstve ja nechapem tento car si s tebou robi co chce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre