ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andy26
4. sep 2008

Poi,
prepáč, ja som na Vás pozabudla... tak Vy BUDETE uspešné, lebo neviem kde je naozaj potom ta ich uspešnosť. Len je nas tu tento krát toľko čo to nevyšlo, tak som to vážne nemyslela, že patríte k tým neuspešným aj Vy s Dadulik. Nehneváš sa, však?Mrzelo by ma to..

andy26
4. sep 2008

A ste 3 čakateľky, takže Vás to isto výde.. musí... 🙂 🙂 🙂
A ospravedlnujem sa ešte raz všetkým dotknutým, ktorých som sa nechtiac dotkla.

andy26
4. sep 2008

Adin, ráno bolo trochu usmevné, prišla som a sestričke som hned povedala nech sa netrápi so žilou, lebo je to zbytočné, ale že musí,... tak som ju nechala nech si pichne.
Doktora som tiež musela presviedčať, že nech nečaka na vysledok, lebo je aj tak negatívny, nech povie čo ďalej
Tak navrhol tu hysteroskopiu - že prečistí dutinu maternice. No a po nej sa urobí ten KET. Mám 3 prvojadrá, tak dúfam, že sa uspešne rozmrazia a KET prebehne ako má.
A ako sa darí Vám ? Odpočívate?

adinam
4. sep 2008

Odpočívame,striehnem na pohyby,už mám paranoju z toho 😒 .Čo sú to prvojadrá?/hanbím sa,že to neviem/ ☹
dobrú nocku Andy 😉 .

pointka
4. sep 2008

andy ja som to zase tak nemyslela ako to vyznelo napisane 🙂

pointka
4. sep 2008

Inak hysteroskopiu robila doki aj mne. Udajne v barcelone na jednom kongrese o nej prednasali, ze maju po nej uspesne transfery

sylvia21
4. sep 2008

ahojte kocky. Doteraz som pracovala 😝 . Nechapem, ako ucitelka by som mala mat predsa podla nazoru spolocnosti tolko casu 😕 A to este vela veci nemam, no musim to zvladnut 🙂
Aj ked nemam cas sem teraz k Vam prist, myslim na Vas na vsetky.
Krasny den.

inak MS stale u mna nie je. 😕 Takze vyzerame, kedy pride. 😕 🙄 😝 😕

andy26
5. sep 2008

Poi, všimla som si, že to robili aj tebe, tak dúfam, že budeš uspešná a ja za tebou tiež.. potom budem každemu vrelo doporučovať. 🙂 🙂 🙂
Inak, ale mne navrhol KET ešte tento mesiac, nemusím vraj čakať jeden cyklus...tak neviem.Popýtam sa ešte na to.

Sylvi, asi ta ta mrška obchádza kvoli stresom zo školy, tak sa rýchlo upokoj.

sylvia21
5. sep 2008

kocky - mam uspesnu spravu - prisla MS. Tak budem moct zacat so stimulkou. Zase si to inak mrska nacasovala na vikend. Tie moje hormony su asi len sviatocne, vzdy nieco vymyslia len na vikend alebo na sviatky 😀 😠
Krasny den 🙂 Vecer sa Vam ozvem.

saffi
5. sep 2008

ahoj Sylvinka, tak super, tesim sa s Tebou 🙂
dufam, ze aj ja budem mat dobre spravy, ked budeme mat vysledky zo spg 😉, pridem sa potom "pochvalit" 😕

pointka
5. sep 2008

Andy no neviem ako chce urobit tu hystero a ket zaroven,ked hystero sa robi asi 9dc a to so maternica musi chvilu oddychnut. Hm,asi vie,co robi

macous
5. sep 2008

Ahoj koťátka,
vy jste toho zase napsali, vše jsem dočetla, ale trochu je v tom gulage 🙂
Pointka + Miranda : držím palce, aby vám to vyšlo dobře a čekám na vaše výsledky, které sem určitě hned napiště 🙂
Sylvia: tak já už jsem snad poslední, kdo čeká na MS, jsem už 35 den cyklu a nic - se picnu 😠 😠
Andýsku, s tou prací to chápu, mě se tam nechce, to zase budou pohledy, jaký jsem chudák, všichni to tam vědí ☹ ale já jim to neřekla, prostě si to domysleli a já nezapírala 😠 Budu ti držet palečky při dalším pokusu, mě bude čekat až tak za 3 týdny, ještě pořád čekám........ jo a na tu kolegini pipinu se pěkně vykašli 😀

maja5
5. sep 2008

Ahojte chcela by som sa opytať rada by som si dala spraviť prenatalny screening v iscare ale neviem kolko to bude asi stáť absolvoval to už niekto. v iných centrách sa platí okolo 2000 tak tu neviem kolko alebo hrdí niečo aj poistovna.dakujem

pointka
5. sep 2008

maja, prenatalna geneticka diagnostika FISH stoji 7000 Sk
amniocenteza + FISH prenatalna diagnostika 10 000 Sk
amniocenteza 6 300 Sk

to je z cenniku, doplatky poistovne neviem zial.

andy26
5. sep 2008

Ahojte babenky,

my tu v práci chladíme Bechera, vedúca konečne vypadla na dovolenku a hurá, bude lažo plázo.

Sylvi, super, teším sa s tebou, že mrška prišla.. .mne už pomaly finišuje..
Poi, som rada, že sa vás to nedotklo... 🙂 🙂 🙂 🙂 Neviem ako to ten doktor myslel, ja sa na to ešte v utorok popýtam, ked budem na zákroku... tiež by som KET radšej nechala o ten mesiac odložiť aj ked som už veľmi netrpezlivá... ale to trpezlivosť ruže prináša tak by som to mala asi presadiť o ten mesiac. Dohodneme aj s mužom ešte cez víkend.

no ahoj macoušku, to ma mrzí, že ta ta mrcha takto trápi. Ale isto príde cez víkend. Držím palčeky nech príde čo najskôr, počkám na teba aby sme šli spolu na KET?
🙂 🙂 🙂 🙂
Ja som už celkovo dosť lahostajná voči práci, takže už tu niet nikoho, kto by ma vyviedol z miery. Ja som myšlienkami iba s Vami a s mrzlinkami.

sylvia21
5. sep 2008

macous, nebudes posledna, rano to ol plany poplach. Vyzeralo to ako slabucky zaciatok MS, ale bol to vytok z jodovych cipkov, co som si este vecer dala. Teraz som 4 den po vyvolavacke, takze do 10 dni by mi mala MS prist. Macous ja uz mam 38 DC, takze bud kludna, este nevyhravas 🙂
Andy necitala som si vsetko, lebo nemam vela casu, ale i ja som bola na hysteroskopii a viem, ze tam si treba dat prestavku min. 3 mesiace po zakroku. Pointka spominala ,ze ides zaroven i na KET?
Maja na recepcii maju cennik, kt. si mozes zobrat. Je to rozpisane pre kazdu poistovnu.

PUPO,KARKULKA, ako sa mate? Je teraz krasne pocasie, chystate sa niekam na vylet, troska sa odreagovat?

Prajem vsetkym nadherne slnecne piatkove popoludnie. 😉

pupo
5. sep 2008

si zlatá Silvi, že na nás myslíš. Ja mám na figu. Neviem sa z toho dostať. Vieš, všetky nádeje sú už v keli a neviem sa s tým zmieriť...

sylvia21
5. sep 2008

pupo kuk IP

Pointka, kolky den uz mas za sebou? Ako sa citis? Dufam, ze vyborne.Tak velmi sa tesim na tvoje dobre spravy.

karkulka522
5. sep 2008

ahojte,PUPO tak uz to mas oficialne povedane aj ty. ☹ Nevies si predstavit ako velmi ma to mrzi ze vam to nevyslo,tazko sa mi pisu nejake slova,lebo niet slov ktore by v tejto chvili potesili a clovek si to vsetko musi vytrpiet.Ja sa v praci chovam akoby sa nic nestalo, lebo to ze chodim na umele oplodnenie nevedia.Teda snazim sa aby to na mne nik nespozoroval.Snazim sa pocas prace sa tak zamestnat aby som nemala cas na nieco ine myslet.Doma je to uz horsie no ked ma premoze smutok idem nieco v dome spravit.A mam aj vas, velmi mi pomaha ked sa vyrozpravam a nedusim to v sebe. 😒 --------------------------------------------------------------------------------------------------Syvia-uz som sa zacala tesit ze MS dosla a ty teraz napises ze sa nic nedeje 😠 .Dufam ze coskoro ukaze.Ty sa pochval co budete robit cez vikend.My budeme zajtra opekat rybku,grilovat,popijat a maskrtit na zakuskoch.A este ideme gratulovat k meninam.Na buduci utorok mam meniny(sestra ma v nedelu) tak oslavu sme dali teraz na vikend.A na buduci vikend ideme na vychod za rodicmi-to bude pre nich prekvapko ze prideme.Naschval sme im klamali ze nemame cas lebo je doma vela roboty aby sme ich mohli prekvapit. 😅

pointka
5. sep 2008

Sylvia 3 mesiace netreba, staci jeden mesiac, ale v ten isty mesiac? ... brrr... ja som mala hrozne bolesti, ked som sa prebudila a neviem si predstavit, ze do takej "rozcuchanej" a bolavej maternice mi maju dat o 12 dni embrya ☹

Dnes som 7 den. Nic necitim akurat trochu pichanie v podbrusku, a bolia ma prsia, co ma normalne nebolievaju, hlavne lave, mam ich tvrdel, hlavne v blizkosti bradaviek, ale to bude asi dosledkom nadmerneho mnozstva estrogenu.

Inak sa mi snivalo s trojickami 🙂 a dve orchidei mi vyhnali nove vyhonky, na ktorych su uz puky s kvietkami... tak snad znamenie 🙂

pointka
5. sep 2008

i ked ma zacina doooooost chytat pesimizmus...

karkulka522
5. sep 2008

Pointka na pesimizmus rychlo zabudni,aspon ty nam musis prinies skvelu spravicku 😉 a aj Mirinda a Dadulik by mohli napisat tu skvelu spravu

pointka
5. sep 2008

No ak smiem, ale asi sa mirinda nenahneva... tak ona tentokrat dobru spravu neprinesie ☹
Drzim je palce nabuduce, uz jej to MUSI VYJST! Mirinda drz sa!

scarlette
5. sep 2008

caute dievcata,
Silvi ta mrcha ta ale natahuje 😠
Pointka zabudni na pesimizmus 😉

btw: nepocitovali ste pri stimulke taky tlak akokeby vam bolo tak trochu male brusko v okoli vajecnika?

andy26
5. sep 2008

čaute,

Poi, ty si už 7 den?tuuu ako to letí...budem počítať dni s tebou, už sa teším na tvoje dobré správy...

Sylvia, čo ti to tá mrška vyvádza? Skúša dobre tvoju trpezlivosť.

Macoušku, budeme si asi vsetky drzat paste a uz nam to musi konecne vísť, kolegyna o ničom nevie lebo keby vie tak to by vedelo celé mesto 😀

sylvia21
6. sep 2008

kocky - Prave pred chvilockou som dostala MS. Takze v pondelok mozem zacat so stimulkou 🙂

sylvia21
6. sep 2008

Pointka tie tvoje priznaky vyzeraju super nadejne, este k tomu i tie orchidei, kt. kvitnu len vzacne, asi mas okolo seba velmi plodne okolie 😉 Zeby si bola maminka hned trojiciek 😀 😀 😀 Teraz si mala kratku kultivaciu, ze? Len sa krasne nadalej setri a vymyslite si nejaky pekny vyletik s manzelom 🙂 Pekne v patke 😵 😵 😵 😵 😵
Karkulka - my teraz mame taku klasik sobotku varime upratujeme, a potom este nejaka ta knizocka, snad nam vyjde vecer grilovanie, uvidime 🙂, ci pojdeme prekvapit rodicov.
Daulik, Mirinda - este nemate vysledky. My Vam tu stale netrpezlivo drzime palceky.
Andy - vy co planujete ne vykendik ?
Macousku - drz sa zlatko.

pointka
6. sep 2008

Sylvia 🙂 len to pls nezakrikni, jedno ti potom dam 🙂

sylvia21
6. sep 2008

Ved pointka uvidis, nedas ani jedno za nic na svete 😀 😀 😀

pointka
6. sep 2008

no aspon jedno keby sa ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre