ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
17. apr 2013

@muchotravka166 tak zajtra uvidime 🙂 mna dnes trosku ten pot vystrasil
Ale ked hovoris ze si to mala aj ty tak som kludnejsia

muchotravka166
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som povedala od puberty som chcela tetko a uz viem preco som cakala na mena svojich deti 😉 len sa tiez bojim infekcie, ale nebude to moc velke aby som to prezila ale urcite si dam mena deti natolko to musim prezit , som povedala ze ked mne sa podari otehotniet to bude moje tetovanie moje najdrahsie deti

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 no ja idem na rebrá...to bude strašne boleť čo? uf...snáď to bude rýchlo hotové 😉 potom vám ukážem 😉 keď sa to uskutoční ovšem.

muchotravka166
17. apr 2013

@katulka25 jeziis ani nehovor a v noci jaka spotena som sa zobudila

ada83
17. apr 2013

@denulka85 no neviem zabudla som 😉 😉 som už stará tak to ta skleróza

fantinka
17. apr 2013

@muchotravka166 fuuuj 😀

denulka85
17. apr 2013

@fantinka no ja som si to robila vlani okolo septembra a gyndos povedal ze aj 3 mesiace lebo to su vsetk farbiva a mozem dostat onekciu tak som si to robila v septembri alebo koncom augusta a az v oktobri som isla do caru vsak sa skus spytat gyndosa co povie tebe aspon mne toto povedal

denulka85
17. apr 2013

@ada83 no hrozneeeeeeeeeeeeeee

katulka25
17. apr 2013

@muchotravka166 to ja zatial nie.ale byvam uz pekne unavena

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 jasné, keď povie nie, tak nie a počkám, po pôrode si dám rovno tie mená na členok alebo rebrá, ešte neviem 🙂 určite nebudem riskovať...

denulka85
17. apr 2013

@fantinka urcite bude ja som si to dala od prstov az po clenok ale chcem si to dat este zvacit asi az nabuduci rok

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@muchotravka166 ale šak ked sa bojiš a aj bolesti, tak si vyber mená deti že ela alebo jan, vieš, čo najkratšie, skôr to ubehne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si predstav že by si si dala tetovať napr. magdaléna🙂)))

muchotravka166
17. apr 2013

@fantinka ?? pockaj co fuj? to potenie? zase nesmrdim kriste :D

denulka85
17. apr 2013

@fantinka aj ja chcem este inicialky nasich mien asi neruskuj ked uz ketka su dost narocne

muchotravka166
17. apr 2013

@katulka25 noo unava taktiez bola a potom presla a vratila sa zase

fantinka
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka haaaha to som sa teraz zasmiala 🙂

muchotravka166
17. apr 2013

@denulka85 no co neodpisala si co je na udrzanie dvojok :D

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 to musí super vyzerať, a čo to máš?

muchotravka166
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka hhaha ja sa s teba pokakam bude to pat a mat a bodka :D

denulka85
17. apr 2013

@muchotravka166 vsak vitamin e aspon baby mi to dnes pisali 😀 😀 😀 😀

denulka85
17. apr 2013

@fantinka kvet a vies ake to bolo napuchnute ako slak a ako to bolelo? hrozne ach uz som sa nevedela dockat kedy skonci chrbat az tak nebolel ako noha 😒

muchotravka166
17. apr 2013

@denulka85 jaaaj tak co ja viem no ked sa to ma udrzat udrzi sa chapes no, beriem utros inak uz mi vysadil vvsetko ostatne

denulka85
17. apr 2013

@muchotravka166 to je ako pomocna latka na udrzanie

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 fuha no super, už sa teším 😠 si šupnem pol deci a pôjdem na to 😀 tak to nechám tak, prehovorili ste ma, asi ani nebudem Petrovej volať, lebo už ozaj dostane zo mňa infarkt 😀 a na chrbte máš čo?

katulka25
17. apr 2013

@muchotravka166 juuj tak velmi verim ze to teraz vyslo

sneznicka
17. apr 2013

ahojte, zhanam 4 ampulky menopuru a dve injekcie orgalutranu. Nezostalo vam? Kupim... dakujem

muchotravka166
17. apr 2013

@denulka85 noo tak ja dufam ze to pojde aj bez toho vitaminu no oni sa tam drzia teraz dostatocne vsak uz biju srdiecka

muchotravka166
17. apr 2013

@ada83 no ahoj adka ty len likujes a nepises no jako moja

csokasi
17. apr 2013

@fantinka Tetovanie si nemôžeš dať spraviť keď planuješ v najbližšej dobe otehotnieť a už vôbec nie prvé mesice. To bola jedna s prvých veci čo sa má môj teter spýtal. Tiež aj keď kojiš tak to nejde kvôli farbám, predsa je to jed ... Ja mám tetko cez trištvrte chrbtice a vôbec to nebolelo, ani som pomaly nevedela, že to robí a chrbtica je tiež citlivá ako aj rebrá ...

katulka25
18. apr 2013

Dievcata, takze test biely ako som si aj myslela. Ale nevadi. Za dva dni uz bude progres 🙂 a inac @muchotravka166 tuto nicsom sa potila ako diva 🙂 si mi to privolala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre