ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
22. apr 2013

Dievcata test aj dnes negativny :( uz sa obavam, ze sa bublinkam u mna nepacilo :(
Ale potom nechapem tym priznakom, bolestive prsia, stmavnute dvorce, tlaciace brucho :( no uvidime teda v piatok na krvi

katulka25
22. apr 2013

Mam chut neskutocne plakat. kedy sa konecne dockam pocit, ze budem matkou, ze vo mne rastie dieta?? co este preto mam spravit??

fantinka
22. apr 2013

@katulka25 ☹ ešte to nevzdávaj, nebola by si prvá, ani posledná, ktorá mala pozitívnu krv a negatívny test...nebuď hlavne smutná, viem, že je to ťažko, ale neprestávaj dúfať...

fantinka
22. apr 2013

Baby ako mám rátať 1DC, keď vo štvrtok som mala "tri kvapky" jasno červenej krvi, v piatok tiež, v sobotu už silnejšie a v nedeľu sa spustila poriadne aj s bolesťami? 😒

katulka25
22. apr 2013

@fantinka ved jedine tym sa utesujem

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@gigi77 skúsila som, teraz ráno🙂)) a vieš čo sa stalo????? negatívny🙂)))))) tak čo už, nevystrelila🙂

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@fantinka ja by som asi rátala nedelu...má to byť riadny menzes...tak mi vysvetlila petrová🙂

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@katulka25 zlatinko, nehádž ešte flintu do žita....už len vyčkaj na krv...resp. ešte testni v stredu....niekomu sa až tak neskoro objavujú čiarky.

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@ada83 hehe, dala som test, dnes ráno, nech viem či môžem v karlových varoch pit bechera🙂))) a môžem, kedže test negatívny🙂

ada83
22. apr 2013

@katulka25 kati ešte sa to môže zmeniť neboj krv bude 100% a budeš tehu 😉

ada83
22. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak potom jedine čakáš na mna moja by mala prisť v stredu asi

katulka25
22. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 dievcata na prasky to je. To cakanie je masaker ;( ale stale verim ze to vyslo

denulka85
22. apr 2013

@katulka25 moja este pockaj neboj sa ja som bola zivy priklad ze na 14 den sa objavila cioarka 🙂 neboj este to nemusi byt stratene a to cakanie ze je masaker tak to tiez dobre poznam, vela stastia na piatok hlavne klud a ziadne testy uz 😉

katulka25
22. apr 2013

@denulka85 ja viem ze krv to potvrdi. Ale zvedavost je silnejsia.

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@ada83 hej, čakám, čakám, ale ja idem stimulovať až od mája a v júni vklad🙂

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@katulka25 veriť neprestávaj🙂

ada83
22. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka skoda že nejdeš teraz môžno by sme šli spolu 😉 😝

ada83
22. apr 2013

@katulka25 to hej to čakanie je strašne

denulka85
22. apr 2013

@katulka25 jasne ale hlavne sa nestrsuj teraz to nepotrebujes 🙂

lucia2505
22. apr 2013

@mauerka Ahoj, ja som stimulovala tiež puregonom 150j a necítila som absolútne nič, žiadne tlaky ani nafúknutie, čo inokedy keď mám normálne ovuláciu, tak som zdutá a tlačí ma vaječník, tak som myslela, že keď mi tam bude rásť niekoľko vajíčok naraz, tak to budem riadne cítiť, ale nič a mala som nakoniec 13 vajíčok. Takže nestresuj sa 🙂

panki
22. apr 2013

Ahojte, baby prosím Vás keď voláte Petrovej voláte cez recepciu, alebo na mobil?

csokasi
22. apr 2013

Babenky máte pls niektorá číslo na Dc. Valkyho, potrebujem vedieť či robí v sobotu. Ď.

cucoriedkacucoriedka
22. apr 2013

@panki na mobil.

fantinka
22. apr 2013

@panki na mobil, ak konkrétne s ňou chceš niečo.

katulka25
22. apr 2013

@csokasi skus zavolat na recepciu, tam ti to tiez vedia povedat

katulka25
22. apr 2013

inac dievcata dnes mam asi najcitlivejsie prsia ako doteraz a dost ma bolia bradavky. tak snad je to ok.

ada83
22. apr 2013

@katulka25 ta potom to bude na dobrej ceste 😉

katulka25
22. apr 2013

@ada83 ani nevies ako tomu stale verim. ale poobede som urobila este jeden test a asi za dve hodky tam bol taky mini ale naozaj mini dusik. tak som zvedava

ada83
22. apr 2013

@katulka25 tak to bude potom na dobrej ceste ked tam bol dusik

katulka25
22. apr 2013

@ada83 ale neviem ci si to uz aj sama nenahovaram ze tam je. aj minule to tak bolo a nic z toho. ale teraz sa citim uplne inac ako vtedy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre