ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
26. apr 2013

@lucka_220809 ahoj ja som mala laparku po uvulke

gaga83
26. apr 2013

@katulka25 to mi je luto

katulka25
26. apr 2013

@gaga83 co uz.musime ist dalej.a ty ako, co nove?

cucoriedkacucoriedka
26. apr 2013

@ada83 ahoj adi, nič nemám, žiadne kramy..dnes je to desiaty den...a nič...ani brucho ma už nebolí, je mi trošku zle, od zaludka, tehot test posledný v stredu negat, v pondelok idem za petrovou...tak uvidím, asi rovno zoberiem aj agolutin nech mi pichne vyvolávačku...takze tak.

cucoriedkacucoriedka
26. apr 2013

@katulka25 jaaaaj, teraz som došla z ciech, tak som kukla ako si dopadla....je mi to luto zlatičko....držím ti silno prsty

cucoriedkacucoriedka
26. apr 2013

@denulka85 no, ved to, asi aj mne pichne v pondelok vyvolávačku...dnes je to desiaty den...meškali mi maximálne dva dni...ach jaj..uvidím čo to je, ale tak v stredu som mala negatívny test, takže neviem, tehotensto to asi nebude.....aj ked by malo byt z coho🙂))) a bola som tri dni vo varoch, ak som si dala bechera, bola som v plzni v pivovare, tak pivooooo....tak hádam to neublížilo🙂)))) ak náhodou motyka vystrelila. ale mam pocit, že nie 🙂

cucoriedkacucoriedka
26. apr 2013

@timona hm, ja som sa presne tiež nevedela naladit pozitívne po kete...držím ti prsty, skús to ale.....viem ako sa cítiš

lucpress
26. apr 2013

ahojte,
dnes som bola na prvej konzultácii v Iscary, bola som u mladej doktorky, Dr. Reismullerová a musím povedať , že bola úúúúúžasná. Išli sme tam aj s manželom veľmi vystresnutí ale takú atmosféru som už dlho nezažila 😀 😀 😀 všetko nám krásne vysvetlila a mám z toho celého hneď lepší pocit. Zatiaľ nevieme prečo sa nám nedarí mať dieťatko, zatiaľ sme absolvovali odber krvy a čakáme na výsledky a na ovulku.
Tak držte palce, som pozitívne naladená a snáď to vyjde 🙂

katulka25
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem moja

denulka85
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj sa, ak ti daju vyvolavacku tak radcej si pred tym sprav pre istotu test... aby si nahodou.... drzim palce aby nemusel byt ket 🙂

denulka85
27. apr 2013

@lucpress ahoj ta doktorka je nova v iscary? o nej som nepocula 😉

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no tak som ta predbela ale dufam že ti pride skoro

ada83
27. apr 2013

@lucpress ahoj držim ti palce to čo je za dr tu nepoznama asi nejaká nova 🙂

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@denulka85 nooo, ved ak mi dajú agolutin, tak ked nie som tehotná, tak vyvola to kramy ak som tehotná, tak to upevní tehotenstvo, tak ja viem🙂 ale ved uvidíme....ale bolí ma brucho zasa, tak fakt to nechám tak do pondelka, a počkám čo povie dr.

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 no, ved to, sa mi to natahuje trošku🙂

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj dockas sa mrsky

gaga83
27. apr 2013

@katulka25 cakam na ms a potom sa objednavam k doc., ze mam prist tak okolo 10 dc. Som zvedava aky navrhne postup. Som rada ze mas taky postoj, ze sa nevzdavas ;);););).

denulka85
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka veris ze mame telo ako cele pomiesane? vcera som bola na ulici stretla som asi tri baby co nevedia ze chodim na ivf a kazda ze ake mam velke brucho co som tehotna? chcela som im povedat ze ak budu jest 12 hormonov denne 4 mesiace tak ako budu oni mat brucho... je to pravda ze som dost pribrla nic letne nieje dobre na mna ale kaslem nato co spravim, sprostim ludom rozum nedam 😖

katulka25
27. apr 2013

@gaga83 no ja tiez po mrche pojdem k nemu a uvidime co dalej

katulka25
27. apr 2013

@denulka85 mna sa kazdy pyta ci som tehotna :( a to aj rodina. Ale co uz. U nas mik nevie ze chodime na umele. Ani rodicia :(

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@katulka25 to fakt? ani vaši to nevedia? ja by som to nevedela v sebe držať 🙄

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@denulka85 no ved to....zbavit sa tých hormonov a nabehnut na normálny stav to ešte potrvá, sakriš...no ale čo už, dúfam že čoskoro príde🙂

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 no, už nech je to čím skôr, lebo ma to fakt zdržiava..ale čo už🙂

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to ti verí ja som bola štastná ako blche ked meškala len 1 den a prišla dosť na čas ale neboj určite skoro pride daj horucu kupel mozno pomože 😉

denulka85
27. apr 2013

@katulka25 ja by som to nevedela tiez pred rodicmi a surodencami tajit ale to je asi kazdej osobna vec....

denulka85
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka co my&slis mozem si na mesiac nasadit nejake lieky na schudnutie? vsak na mna nic nejde ☹ a transfer by mal byt asi jun, jul

lucpress
27. apr 2013

@denulka85 áno áno je tam tuším dva mesiace, prišla z nejakého centra v Brne a je pôrodníčka v Ruzinove. Odporučila mi ju kamoška ktorá je uz tehotná 🙂 Baby ako dlho uz snažíte? Ja uz strašne chcem mimiiii 🙂

denulka85
27. apr 2013

lucpress no moze byt ja som bola naposledy v care februari my sa snazime viac ako tri roky... a kde ona ma ordinaciu niekde vzadu?

ada83
27. apr 2013

viem mi niekto povedať teraz čitam moj protokol a na nom je že estrimax od 1-5 dna 1 od 6-10 2 tb a od 11 su tri dene ale v zatvorke je že (8 hod) to ked budem brať 3 tak si mam davať každych 8 hodin 1 alebo ako je to myslené dakujem

denulka85
27. apr 2013

@ada83 kazdych 8 hodin.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre