• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. mája 2017 
@lucka_220809 ahoj ja som mala laparku po uvulke
26. apr 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 to mi je luto
26. apr 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 co uz.musime ist dalej.a ty ako, co nove?
26. apr 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj adi, nič nemám, žiadne kramy..dnes je to desiaty den...a nič...ani brucho ma už nebolí, je mi trošku zle, od zaludka, tehot test posledný v stredu negat, v pondelok idem za petrovou...tak uvidím, asi rovno zoberiem aj agolutin nech mi pichne vyvolávačku...takze tak.
26. apr 2013 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 jaaaaj, teraz som došla z ciech, tak som kukla ako si dopadla....je mi to luto zlatičko....držím ti silno prsty
26. apr 2013 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no, ved to, asi aj mne pichne v pondelok vyvolávačku...dnes je to desiaty den...meškali mi maximálne dva dni...ach jaj..uvidím čo to je, ale tak v stredu som mala negatívny test, takže neviem, tehotensto to asi nebude.....aj ked by malo byt z coho:slight_smile:))) a bola som tri dni vo varoch, ak som si dala bechera, bola som v plzni v pivovare, tak pivooooo....tak hádam to neublížilo:slight_smile:)))) ak náhodou motyka vystrelila. ale mam pocit, že nie :slight_smile:
26. apr 2013 o 22:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona hm, ja som sa presne tiež nevedela naladit pozitívne po kete...držím ti prsty, skús to ale.....viem ako sa cítiš
26. apr 2013 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes som bola na prvej konzultácii v Iscary, bola som u mladej doktorky, Dr. Reismullerová a musím povedať , že bola úúúúúžasná. Išli sme tam aj s manželom veľmi vystresnutí ale takú atmosféru som už dlho nezažila :grinning: :grinning: :grinning: všetko nám krásne vysvetlila a mám z toho celého hneď lepší pocit. Zatiaľ nevieme prečo sa nám nedarí mať dieťatko, zatiaľ sme absolvovali odber krvy a čakáme na výsledky a na ovulku.
Tak držte palce, som pozitívne naladená a snáď to vyjde :slight_smile:
27. apr 2013 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
27. apr 2013 o 05:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka neboj sa, ak ti daju vyvolavacku tak radcej si pred tym sprav pre istotu test... aby si nahodou.... drzim palce aby nemusel byt ket :slight_smile:
27. apr 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucpress ahoj ta doktorka je nova v iscary? o nej som nepocula :wink:
27. apr 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no tak som ta predbela ale dufam že ti pride skoro
27. apr 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucpress ahoj držim ti palce to čo je za dr tu nepoznama asi nejaká nova :slight_smile:
27. apr 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 nooo, ved ak mi dajú agolutin, tak ked nie som tehotná, tak vyvola to kramy ak som tehotná, tak to upevní tehotenstvo, tak ja viem:slight_smile: ale ved uvidíme....ale bolí ma brucho zasa, tak fakt to nechám tak do pondelka, a počkám čo povie dr.
27. apr 2013 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no, ved to, sa mi to natahuje trošku:slight_smile:
27. apr 2013 o 09:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka neboj dockas sa mrsky
27. apr 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 cakam na ms a potom sa objednavam k doc., ze mam prist tak okolo 10 dc. Som zvedava aky navrhne postup. Som rada ze mas taky postoj, ze sa nevzdavas ;);););).
27. apr 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka veris ze mame telo ako cele pomiesane? vcera som bola na ulici stretla som asi tri baby co nevedia ze chodim na ivf a kazda ze ake mam velke brucho co som tehotna? chcela som im povedat ze ak budu jest 12 hormonov denne 4 mesiace tak ako budu oni mat brucho... je to pravda ze som dost pribrla nic letne nieje dobre na mna ale kaslem nato co spravim, sprostim ludom rozum nedam :confounded:
27. apr 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 no ja tiez po mrche pojdem k nemu a uvidime co dalej
27. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 mna sa kazdy pyta ci som tehotna :( a to aj rodina. Ale co uz. U nas mik nevie ze chodime na umele. Ani rodicia :(
27. apr 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 to fakt? ani vaši to nevedia? ja by som to nevedela v sebe držať :rolling_eyes:
27. apr 2013 o 15:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no ved to....zbavit sa tých hormonov a nabehnut na normálny stav to ešte potrvá, sakriš...no ale čo už, dúfam že čoskoro príde:slight_smile:
27. apr 2013 o 15:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no, už nech je to čím skôr, lebo ma to fakt zdržiava..ale čo už:slight_smile:
27. apr 2013 o 15:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka to ti verí ja som bola štastná ako blche ked meškala len 1 den a prišla dosť na čas ale neboj určite skoro pride daj horucu kupel mozno pomože :wink:
27. apr 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katulka25 ja by som to nevedela tiez pred rodicmi a surodencami tajit ale to je asi kazdej osobna vec....
27. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka co my&slis mozem si na mesiac nasadit nejake lieky na schudnutie? vsak na mna nic nejde :frowning2: a transfer by mal byt asi jun, jul
27. apr 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 áno áno je tam tuším dva mesiace, prišla z nejakého centra v Brne a je pôrodníčka v Ruzinove. Odporučila mi ju kamoška ktorá je uz tehotná :slight_smile: Baby ako dlho uz snažíte? Ja uz strašne chcem mimiiii :slight_smile:
27. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucpress no moze byt ja som bola naposledy v care februari my sa snazime viac ako tri roky... a kde ona ma ordinaciu niekde vzadu?
27. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem mi niekto povedať teraz čitam moj protokol a na nom je že estrimax od 1-5 dna 1 od 6-10 2 tb a od 11 su tri dene ale v zatvorke je že (8 hod) to ked budem brať 3 tak si mam davať každych 8 hodin 1 alebo ako je to myslené dakujem
27. apr 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 kazdych 8 hodin.....
27. apr 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok