ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. apr 2013

@denulka85 a ked si 2 denne tak to je jedno?

denulka85
27. apr 2013

@ada83 to som si davala rano o 8 a vecer o 20...

ada83
27. apr 2013

@denulka85 diiik este že som si to pozrela a nedala za par dni 3 naraz 😉

denulka85
27. apr 2013

@ada83 no tak to je dobre ze si si to vsimla... pocuj ked si bola v care ta nova dr, videla si ju?

ada83
27. apr 2013

@denulka85 pozerala som na fotke a neviem či to nahodu nebola ta čo som spomínala že nejaká bola s lattakovou ked som bola na kontrole v januari tak neviem ale ináč som tam nikoho nevidela ani na ich stranke nič nie je ani medzi lekar ani ordin hodiny tak neviem uvidime idem 9 na kontrol tak budem sledovať či ju uvidim 😉

denulka85
27. apr 2013

@ada83 ale v januari ani febrari som tam nikoho nevidela ale ked som bola na utz po hcg kes som bola v 5tt tak tak s nou bola taka mlada blondina este povedal ze ked sa nechce ukazat tak to bude chlapec tak mozno ze to bola ona neviem

ada83
27. apr 2013

@denulka85 môže byť vieš tam chodi tolko ludí v zelenom že ani nevieš kto je kto 😉

denulka85
27. apr 2013

@ada83 ale ked mna vysetrovala lattakova po hcg tak tak bola s blondonou v bielom

ada83
27. apr 2013

@denulka85 môže byť ale nevidela som ani ako ordinuje možno bude viac menej za valkyho ked je už taký starší pan uvidime že by sme išli k tej novej sa dali prehodiť 😉

fantinka
27. apr 2013

@katulka25 u nás to nevie tiež nikto z rodiny. Zbytočne by sa vypytovali...vie to len šéfka a dve kolegyne.

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@denulka85 nechod do liekov, daj si delenú stravu na dva tri mesiace, viem že to nie je dieta, ale skôr spôsob stravovania dlhodobý, ale skús..mne to furt pomohlo, dala som za tri mesiace dole pat kil....ja nemám rada diety, lebo ked mam niečo zakázané, tak just ma to láka...a pri delenej môžem všetko, len nie naraz🙂))))

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@fantinka no,tak to si tiez dobrá🙂

denulka85
27. apr 2013

@ada83 uvidim ak mi lattakova nespravi nejake vysetrenia tak urcite prejdem

denulka85
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka skusim nieco vymysliet lieky nechcem ale od kedy som dom adala som hore 8kg co je hanba ☹

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@denulka85 ja som tiez nejaká naliata, aj ked, dnes som skúšala letné veci, lebo som ich vymienala a dávala do skrín, tak sedí všetko, asi to bude len pocitovo u mna....a pred chvílkou som dala celú moju oblúbenú milku čokoládu s celými orieškami🙂 ale nemala som asi pat dní sladké, tak nemám výčitky, vôbec, dokonca som si ju užila🙂)))) ked už začnem aj tresku jest, tak viem, že kramy mám do hodiny🙂)))

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 adi, nie, nie je, mala by si každých dvanást hodin, ked máš dve denne...presne ako antibiotiká....a dokonca, aj utroš sa má brat pravidelne, každých osem hodín...to povedali kámoške v gynfive.

fantinka
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@denulka85 baby ja som zase konečne pribrala aspoň 1,5kg. Všetko mám síce v prdeli a bruchu, ale to je môj osud asi haha. Do pŕs nepriberiem ani za toho svätého...a v poslednej dobe som sa strašne rozožrala sladkého...vkuse niečo tlačím a to som ja sladké nikdy nemala rada - a nie, nie som tehotná 😀 😀 musím to obmedziť, tak teraz jem dru tyčinky haha.

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@fantinka no peeeekne, ved čo už, si aspon osladíme život, nie? ked už prechádzame takým obdobím, čo????🙂))))

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ani to som nevedela ja som utroš brala ako sa mi chcelo nie pravidelne no to mne dr nepovedala že sa to musi všetko pravidelne ešte že som sa opýtala skorej ako som zacala brat viac tabletiek 🙂

denulka85
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja som tak dosla na to ked som menisa saty zimne za letne ze nic skoro uz nejde na mna... 😒 😒 😒 od zajtra musim steperovat inak to nevidim....

denulka85
27. apr 2013

@fantinka ja vies ani nejem mozno len raz za den ale u mna je to zle ze malo jem a vela neviem s tym prestat

denulka85
27. apr 2013

@ada83
@fantinka najlepsie je ze nam ani poriadne lieky nevysvetlia ako presne uzivat

ada83
27. apr 2013

@denulka85 to hej povedala len kolko brat urobila ciarky a krúžky a podla toho sa riad môj mm my povedal že vyznáš sa v tom ona to tam kreslila a škrkala a ja som len pozeral čo to tam je 😉 😉 😀

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 ani mne to s tým utrošom nepovedala...s tabletkami áno, to mi vravela...ale prizvukovali to mojej kámoške v gunfive, lebo že je to permanentné dodávanie hormonov, teda utroš, a nie je dobré, ak to berieš kadejako, lebo sa preruší účinok.

ada83
27. apr 2013

@denulka85 aku davku mas toho vit E ja som si kupila 1OO mg

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak teraz ked to viem tak budem každych 8 hod dobre vedieť aj teraz som pozerala na prednison na krab je že 20mg a v papieroch mám 5 mg tak neviem už mi s toho ...

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 nooo, tak s tým prednisonom, ja som myslím mala pat mg ale to som brala jednu tabletku, tak skús si to ešte vyzistiť aby nebol prúser 😝

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ja beriem tiež 1 tabletku že by som si mala dať 1/4 tabletky aby bolo 5 😉

cucoriedkacucoriedka
27. apr 2013

@ada83 no, podla toho, koľko máš na krabičke, tak hej🙂

ada83
27. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka no mysliš že tam rano niekto bude skusim zavolať sestričkám že čo a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre