• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

5. decembra 2017 
@sakura ahoj...no, presne, čakala som že stimulka bude v júni, takže som milo prekvapená:slight_smile: takže do 14. dní ms a potom ideme na to:slight_smile:

na budúce si pušku už obstarám, ne sekeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka úžasné bábo..a ty máš strašne nehu v očiach:slight_smile:
1. máj 2013 o 08:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. máj 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no vidíš, doplname si info navzájom:slight_smile: sakra, vieš jak boleeeeel, auuuuu...sa ma pýtala sestrička že ako sa máte? ja že super...a ona, noooo, to je odvaha pred agolutínom povedať že super:slight_smile:)))))))) ale dobre mi pichla...len som si niesla svoj, mala som ho v robote v chladničke, ale v tom teple, pokial som došla, tak oteplel:slight_smile: a booooloooo to booolaveeee.....ale tak sak vydržať treba:slight_smile:
1. máj 2013 o 08:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no co, nejdeme manifestovať? :slight_smile:
1. máj 2013 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no do ulííííc, neee? šak pionierka šatka, mávatka, také čo sme si vyrobili v škole, a balony napustené héliom:slight_smile: čo nám tak s láskou ulietali, či popraskali:slight_smile:
1. máj 2013 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka hm, tak to som ja nezažila haha, ja si pamätám iba Tom a Jerry :grinning: :grinning: :grinning:
1. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka ty kks,tak najvyšší čas sa to naučiť, nemyslíš?:slight_smile: ale vieš čo, z pohľadu dieťaťa ked to beriem, tak to bolo super, sranda jak hovado..ked sme pred tribunami kričali, nech žije prvý máj, proletári všetkých krajím spojte sa, pionieri chcú žiť v mieri, nech žije prvý máj - hurá, hurá, hurá:slight_smile:
1. máj 2013 o 09:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka haha, zlatí komunisti :grinning: mne to iba mama rozpráva, že čo bolo, aj o spartakiáde :slight_smile: to sa už nemusím učiť, hádam sa "móda" nevráti späť :grinning: kedy máš dostať mrchu? už máš predpísané lieky?
1. máj 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka
no super.. takže všetko zlé je na niečo dobré :slight_smile: Máš aspon prv stimulku :grinning:
1. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no, spartakiáda...aj to som cvičila...v oranžovom oblečení s takými kocakmi, ked sme ich poskadali, tak bol z toho drak:slight_smile:))))

no, ja už mám lieky predpísané aj vybraté z lekárne...neviem kedy ms,
1. máj 2013 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura no, ja som si to tiež tak povedala, presne:slight_smile:
1. máj 2013 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka no to sa máš čim chválit že oranžové oblečenie z kockami :grinning:
1. máj 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ne ne, to bolo oranžovo biele, také tričko a kratasky, ale v rukách sme mali kocky, polystirenové, čo sme s nimi cvičili:slight_smile:
1. máj 2013 o 09:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka jaj tak takto ešte by si to zvládla to cvičenie
1. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka nevadi mozno pojdeme spolu aspon dufam ze v junovej pojdem aj ja :wink:
1. máj 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 no, ja už idem v májovej:slight_smile: ak príde do dvoch týždnov ms, tak niekedy začiatkom júna mi vyjde vklad) ak sa mi embryjka budú delit:slight_smile:
1. máj 2013 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka aj mne vychádza začiatkom júna vklad. Okolo mojich narodiek sa to bude točiť :slight_smile: a výsledok sa dozvieme niekedy koncom júna :wink: ja som si šla dnes vybrať v auparku lieky a Petrová už asi fakt starne lebo mi predpísala takú mg anopyrínu, čo ani neexistuje :unamused: :unamused: musím jej zajtra zavolať, že ktorý mala v pláne mi predpísať. Inak, nič okrem prednisonu nemali, takže musím objednať fasa.
1. máj 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka hej? no tak to možno aj spolu pôjdeme:slight_smile:
a akú ti dala dávku anopyrinu? ja som mala aj mám stovku...či 50 mám teraz? no neviem. inak, ja si chodím vyberať do ružinova do lekárne atrium a všetko stále majú....tam ma rovno poslala.
2. máj 2013 o 06:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka
@fantinka baby tak vy ma nepockate.... zajtra su 4 tyzdne tak dufam ze aj mne co najskor pridu nech mozem ist na kontrolu inak ma slahne,.... ja ked som v ba tak idem bud do kozej brany alebo tu u nas a objednaju mi a na druhy den tu mam... ake lieky mate este na stimulku?
2. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85
@cucoriedkacucoriedka jediné, čo mi mohla dať bol prednison, ale ja mám aupark od ruky, tak som nechcela tam objednať. Skôr mám bližšie euroveu...no mne v lekárni povedala, že existuje iba 100mg a 30 mg a na recepte mám 50 mg :slight_smile: takže jej idem teraz volať, že čo teda mi majú dať :slight_smile: atrium mám úplne od ruky a v kozej sa zle parkuje...no ja mám dostať až okolo 19.-20.5 a teraz mi tiež meškali 4 dni, takže ktovie, kedy začnem s liekmi :unamused:
2. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka aha, tak to veru ti mala dať stovku a polku by si brala:slight_smile:

no, ja som kukala, že baby dostali po agolutine kramy tak na 6 - 10 den, a mna začalo boliet už brucho opať riadne, tak som zvedavá kedy príde mrška:slight_smile:
ale ja som bola pripravená na to, že až v júni stimulujem, takže je mi to jedno, nesúrim to...len nech to pekne ide ako má:slight_smile:
no, inak, na tej kozej, to je strašnéééé, s tým parkovaním....šak tak ako aj pred iscarom. chodí im tam pol republiky a niet kde zastať:(
2. máj 2013 o 08:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 no, asi nepočkáme:( neboj sa , ved o chvílku začneš aj ty:slight_smile: každú si to tu počká:slight_smile:

ja mám na stimulku divinu (namiesto estrimaxu), prednison anopyrin a utroš.
2. máj 2013 o 08:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka pôjdem do lekárne pri firme a nechám si ich objednať, to bude najlepšie. Volala som s dr a povedala, že no 100mg :slight_smile:, že budem si dávať polovicu od 1dc spolu s prednisono a estrimaxom. Za chvíľu budeme mať aj výsledky z genetiky, som zvedavá, čo nám vyjde... ja sa tiež nikam nehrniem, pekne pomaly, opatrne, nech nič nezanedbám. Začala som brať aj tú včeliu kašičku, je to hnusné, sladko-nejaké...ale už iba 4 ampulky a hotovo. Do vkladu budem brať ešte kyselinu listovú a vitamín E a po vklade už nič, iba ananás a lieky od dr :grinning:
2. máj 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka vsak to ja aspon dufam ze v juni idem na ket som zvedava co mi povedia a kedy mi pride mrcha...
2. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka po vklade sa uz neberie ecko? to som si myslela ze sa berie aj po vklade--- genetiku vam robili v isceri? kolko to cele trvalo?
2. máj 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kam ste sli v Ba k hematologovi?
2. máj 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ahoj, ja som bola na Kramaroch u dr. Drakulovej..vysledky som mala o mesiac, objedala ma asi o tyzden od telefonatu... http://www.synlab.sk/kontakty-bratislava.html
2. máj 2013 o 10:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok