ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@sakura ahoj...no, presne, čakala som že stimulka bude v júni, takže som milo prekvapená🙂 takže do 14. dní ms a potom ideme na to🙂

na budúce si pušku už obstarám, ne sekeru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka úžasné bábo..a ty máš strašne nehu v očiach🙂

fantinka
1. máj 2013
cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka no vidíš, doplname si info navzájom🙂 sakra, vieš jak boleeeeel, auuuuu...sa ma pýtala sestrička že ako sa máte? ja že super...a ona, noooo, to je odvaha pred agolutínom povedať že super🙂)))))))) ale dobre mi pichla...len som si niesla svoj, mala som ho v robote v chladničke, ale v tom teple, pokial som došla, tak oteplel🙂 a booooloooo to booolaveeee.....ale tak sak vydržať treba🙂

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka no co, nejdeme manifestovať? 🙂

fantinka
1. máj 2013
cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka no do ulííííc, neee? šak pionierka šatka, mávatka, také čo sme si vyrobili v škole, a balony napustené héliom🙂 čo nám tak s láskou ulietali, či popraskali🙂

fantinka
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hm, tak to som ja nezažila haha, ja si pamätám iba Tom a Jerry 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka ty kks,tak najvyšší čas sa to naučiť, nemyslíš?🙂 ale vieš čo, z pohľadu dieťaťa ked to beriem, tak to bolo super, sranda jak hovado..ked sme pred tribunami kričali, nech žije prvý máj, proletári všetkých krajím spojte sa, pionieri chcú žiť v mieri, nech žije prvý máj - hurá, hurá, hurá🙂

fantinka
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka haha, zlatí komunisti 😀 mne to iba mama rozpráva, že čo bolo, aj o spartakiáde 🙂 to sa už nemusím učiť, hádam sa "móda" nevráti späť 😀 kedy máš dostať mrchu? už máš predpísané lieky?

sakura
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
no super.. takže všetko zlé je na niečo dobré 🙂 Máš aspon prv stimulku 😀

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@fantinka no, spartakiáda...aj to som cvičila...v oranžovom oblečení s takými kocakmi, ked sme ich poskadali, tak bol z toho drak🙂))))

no, ja už mám lieky predpísané aj vybraté z lekárne...neviem kedy ms,

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@sakura no, ja som si to tiež tak povedala, presne🙂

ada83
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no to sa máš čim chválit že oranžové oblečenie z kockami 😀

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@ada83 ne ne, to bolo oranžovo biele, také tričko a kratasky, ale v rukách sme mali kocky, polystirenové, čo sme s nimi cvičili🙂

ada83
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj tak takto ešte by si to zvládla to cvičenie

denulka85
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka nevadi mozno pojdeme spolu aspon dufam ze v junovej pojdem aj ja 😉

cucoriedkacucoriedka
1. máj 2013

@denulka85 no, ja už idem v májovej🙂 ak príde do dvoch týždnov ms, tak niekedy začiatkom júna mi vyjde vklad) ak sa mi embryjka budú delit🙂

fantinka
1. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka aj mne vychádza začiatkom júna vklad. Okolo mojich narodiek sa to bude točiť 🙂 a výsledok sa dozvieme niekedy koncom júna 😉 ja som si šla dnes vybrať v auparku lieky a Petrová už asi fakt starne lebo mi predpísala takú mg anopyrínu, čo ani neexistuje 😒 😒 musím jej zajtra zavolať, že ktorý mala v pláne mi predpísať. Inak, nič okrem prednisonu nemali, takže musím objednať fasa.

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@fantinka hej? no tak to možno aj spolu pôjdeme🙂
a akú ti dala dávku anopyrinu? ja som mala aj mám stovku...či 50 mám teraz? no neviem. inak, ja si chodím vyberať do ružinova do lekárne atrium a všetko stále majú....tam ma rovno poslala.

denulka85
2. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka baby tak vy ma nepockate.... zajtra su 4 tyzdne tak dufam ze aj mne co najskor pridu nech mozem ist na kontrolu inak ma slahne,.... ja ked som v ba tak idem bud do kozej brany alebo tu u nas a objednaju mi a na druhy den tu mam... ake lieky mate este na stimulku?

fantinka
2. máj 2013

@denulka85
@cucoriedkacucoriedka jediné, čo mi mohla dať bol prednison, ale ja mám aupark od ruky, tak som nechcela tam objednať. Skôr mám bližšie euroveu...no mne v lekárni povedala, že existuje iba 100mg a 30 mg a na recepte mám 50 mg 🙂 takže jej idem teraz volať, že čo teda mi majú dať 🙂 atrium mám úplne od ruky a v kozej sa zle parkuje...no ja mám dostať až okolo 19.-20.5 a teraz mi tiež meškali 4 dni, takže ktovie, kedy začnem s liekmi 😒

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@fantinka aha, tak to veru ti mala dať stovku a polku by si brala🙂

no, ja som kukala, že baby dostali po agolutine kramy tak na 6 - 10 den, a mna začalo boliet už brucho opať riadne, tak som zvedavá kedy príde mrška🙂
ale ja som bola pripravená na to, že až v júni stimulujem, takže je mi to jedno, nesúrim to...len nech to pekne ide ako má🙂
no, inak, na tej kozej, to je strašnéééé, s tým parkovaním....šak tak ako aj pred iscarom. chodí im tam pol republiky a niet kde zastať:(

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@denulka85 no, asi nepočkáme:( neboj sa , ved o chvílku začneš aj ty🙂 každú si to tu počká🙂

ja mám na stimulku divinu (namiesto estrimaxu), prednison anopyrin a utroš.

fantinka
2. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka pôjdem do lekárne pri firme a nechám si ich objednať, to bude najlepšie. Volala som s dr a povedala, že no 100mg 🙂, že budem si dávať polovicu od 1dc spolu s prednisono a estrimaxom. Za chvíľu budeme mať aj výsledky z genetiky, som zvedavá, čo nám vyjde... ja sa tiež nikam nehrniem, pekne pomaly, opatrne, nech nič nezanedbám. Začala som brať aj tú včeliu kašičku, je to hnusné, sladko-nejaké...ale už iba 4 ampulky a hotovo. Do vkladu budem brať ešte kyselinu listovú a vitamín E a po vklade už nič, iba ananás a lieky od dr 😀

denulka85
2. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka vsak to ja aspon dufam ze v juni idem na ket som zvedava co mi povedia a kedy mi pride mrcha...

denulka85
2. máj 2013

@fantinka po vklade sa uz neberie ecko? to som si myslela ze sa berie aj po vklade--- genetiku vam robili v isceri? kolko to cele trvalo?

timona
2. máj 2013

baby, kam ste sli v Ba k hematologovi?

kvetkokvetko
2. máj 2013

@timona ahoj, ja som bola na Kramaroch u dr. Drakulovej..vysledky som mala o mesiac, objedala ma asi o tyzden od telefonatu... http://www.synlab.sk/kontakty-bratislava.html

timona
2. máj 2013

@kvetkokvetko Dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre