ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
2. máj 2013

@timona ja som bola tu http://www.sustekova.sk/remkova.html
U prof. Remkovej, velmi mila pani doktorka, stacila mi len kopia zaznamu, ze mi robili ivf 2 krat a obe boli neuspesne. Objednali ma, vysetrili, zobrali krv. Vysledky prisli tusim postou do nejakych 3 tyzdnov? Uz presne neviem. Neplatila som nic.

fantinka
2. máj 2013

@denulka85 tak nechcem do seba zase pchat vsetko mozne aj nemozne. Ak sa toma podarit, tak sa podari s tymi liekmi, ktore budem brat od dr. Boli smev car na genetike. Dr.je tam vzdy v pondelky a na vysledok cakas cca 6t. Trvalo to asi 25min. Mozno menej. Nakrasli si dr taky rodokmen a bude sa vas pytat hocico. Zoberu vam krv a hotovo.

klaudia84
2. máj 2013

AHOJTE,BABY POCULI STE NIEKTORA ZVAS O BYLINKARKE ANNA KOPACOVA Z VRBOVEJ

denulka85
2. máj 2013

@fantinka az 6 tyzdnov? tak to by som mala ist asi cim skor do caru.... alebo neviem ci nam vlastne budu robit nejake vysetrenia

fredinek
2. máj 2013

@klaudia84 Ahoj ja som k nej chodila a dnes mam krasne dvojičky vdaka nej ona je z Vrboveho.

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@klaudia84 hej počula som

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@fantinka ja idem od ms pit alchemilku, dobré ribezlové vinko denne, u nás výborné predávajú🙂 a feferonky a kyselinu listovu a ečko. a potom už to je v božích rukách🙂 a rozhodla som sa, že pôjdem na marodku...dva týždne, viem že to veľmi neovplyvnuje, ale psychika je psychika...po prvom ket som bola doma 4 dni, a som si to vyčítala..teraz budem dv týždne....no, ved som ja marodovala poslednýkrát pre d 16 rokmi...tak hádam si to môžem dovoliť🙂) a uvidíme čo to urobí...myslím že bibi písala že v piatok mala vklad, alebo v nedelu? a v pondelok bola v robote..a vidíš, dvojky🙂) tak uvidíme...už skúšam všetko🙂

ada83
2. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ja iden na pn od vladu a uvidime ako to teraz dopadne dufam ze dobre

cucoriedkacucoriedka
2. máj 2013

@ada83 ach, už keby to vyšlo, čo? budem si držať prsty..začínam sa pomaly ale isto báť..a to nemám ešte ani ms 😖

katulka25
2. máj 2013

@fredinek ahoj a mozem vediet ako ti pomohla?ja som u nej tiez bola ale zatial nic

ada83
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka to aj ja mna boli brucho je mi tažko ale čo už musime bojovať ked sme sa na to dali. ide vo štvrtok za dr a som zvedava ale v praci som povedala že od pondelka 13 budem pn tak uvidime 😉 snáť teraz maj bude naš čas

fredinek
3. máj 2013

my sme boli na 2 IVF a boli neuspešne tak som sa rozhodla ju navštivit dala my bylinky a poradila obklady.povedala že to musim dodržiavat 6 mesiacov a potom aby sme skusili 3 IVF .Po 6 mesiacoch sme išli znova a podarilo sa nam mame krasne dvojičky chlapčeka a dievčatko teraz maju 6,5 mesiaca ja som jej velmi vdačna viem že pomohla vela ženam k otehotneniu ja osobne poznam 3 čo po jej bylinkach zostali tehotne.Musiš dodržiavat čo povie a chce to velku trpezlivost 🙂 🙂 🙂 ja viem o čom hovorim nie je to lahke ale vydrž určite to pride. 😀 😀 😀 😀

fredinek
3. máj 2013

@katulka25 my sme boli na 2 IVF a boli neuspešne tak som sa rozhodla ju navštivit dala my bylinky a poradila obklady.povedala že to musim dodržiavat 6 mesiacov a potom aby sme skusili 3 IVF .Po 6 mesiacoch sme išli znova a podarilo sa nam mame krasne dvojičky chlapčeka a dievčatko teraz maju 6,5 mesiaca ja som jej velmi vdačna viem že pomohla vela ženam k otehotneniu ja osobne poznam 3 čo po jej bylinkach zostali tehotne.Musiš dodržiavat čo povie a chce to velku trpezlivost
ja viem o čom hovorim nie je to lahke ale vydrž určite to pride.

katulka25
3. máj 2013

@fredinek bylinky od nej este nam a ten zabal si uz nepamatam.viem ze bol z vina a muky a varilo sa to

kvetkokvetko
3. máj 2013

@katulka25 ten zabal je 2 PL hladnej muky, 4-5 PL bieleho vina, 1 ČL masti alebo oleja, zohrievas a zmiesas do kase a tu si das do vreckovky, prelozis a das na podbrusko...tento odporucila mne, ale ja som ho robila poctivo len 2-3 mesiace, cize asi kratko

denulka85
3. máj 2013

@kvetkokvetko jej to si mozme aj m,i davt co mame zlepene vajcovody?

kvetkokvetko
3. máj 2013

@denulka85 radsej nie, ona ma viacero obkladov, ktore dava podla problemu...hoci u mna som mala pocit, ze len tak "strelila od brucha", kedze ja oficialne ziadny problem nemam...radsej by som k nej zasla alebo skusila zavolat, ci neporadi aj cez telefon

denulka85
3. máj 2013

@kvetkokvetko ale cez telefon? a ako sa jej plati na ucet?

kvetkokvetko
3. máj 2013

@denulka85 ona to nerobi pre peniaze, ked si tam osobne tak jej nieco nechas, kazy dava ine...niekto peniaze, iny bonbonieru....

denulka85
3. máj 2013

@kvetkokvetko a nahodou cislo na nu nemas?

kvetkokvetko
3. máj 2013
fantinka
3. máj 2013

@denulka85 choď za genetiku nič neplatíš, hradí to poisťovňa...a aspoň budeš mať istotu, že je to ok 🙂

fantinka
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka jasné, treba skúsiť. Ja som po prvom ETe išlo po dvoch dňoch do práce a nič, teraz som bola týždeň pred a týždeň po doma a tiež nič. Takže je to o šťastí...moja šéfka šla po kete na druhý deň do posilky a chodila do roboty, lebo workoholička a chytilo sa jej z dvoch jedno a má dcéru. Ak to má vyjsť, tak to vyjde, aj keby traktory v ten deň padali podľa mňa. Ja budem po vklade doma max. 3 dni, lebo viem, že teraz som bola dom a stresovalo ma to, nemala som čo robiť, vychádzky tiež na prt a len som ležala a rozmýšľala. Takto sa aspoň v robote rozptýlim a nebudem na to myslieť. Ale samozrejme, keď to cítiš tak, tak zostaň doma. Psychika je dôležitá.

denulka85
3. máj 2013

@fantinka ja viem ale to by ma mal car poslat nie?

denulka85
3. máj 2013

@kvetkokvetko dakujem ....

fantinka
3. máj 2013

@denulka85 mne povedala Petrová, že sa mám obj. na genetiku - normálne na recepcii povieš tej tete, že sa chceš obj. na genetiku a on je tam vždy v pondelok ráno.

denulka85
3. máj 2013

@fantinka hej? ja som este nebola v care cakam mrchu tak dufam ze pride coskoro a nebude strajkovat dnes je 4 tyzden tak dufam ze nepride na 6ti tyzden na svadbu pomocccccccccccccccccccccccccccccccc

lea231
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 kocky, tak mam vklad 7.5. o 7:30 ak sa dobre snehuliaci rozmrazia, drzte palceky 🙂 myslim na vas 😲

fantinka
3. máj 2013

@denulka85 hlavne, aby prišla 🙂 ja som sa tiež bála, že dostanem na svadbu, ale prišla tuším až po 3 dňoch po svadbe. Nie je to sranda, hlavne, keď si predstavíš, že máš veľké šaty a na wc ti musí niekto pomôcť 😀 ja som necikala odkedy som si ich obliekla až do 9 večer 😀 😀 nejako som zabudla, že sa mi chce 😀

martinazvo
3. máj 2013

@lea231 ahooooooj, no super, tak budem velmi drzat palceky !!! 😉 😉 😉 TFUJ TFUJ TFUJ 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre