ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
3. máj 2013

@fantinka no mne vraj po kyrete maju prist 4 az 6 tyzdnov len sa moc bojim ze nepridu... 5ho bude mesiac neviem ci si nedam pichnut vyvolavacku aby dosli ... ozaj mala si aj podakovanie rodicom?

denulka85
3. máj 2013

@lea231 dzim palce aby vsetko bolo ok ... 🙂 🙂 🙂 🙂

fantinka
3. máj 2013

@denulka85 my sme mali na svadbe iba mamy a im sme dali kvety.

denulka85
3. máj 2013

@fantinka mamy? a ziadnych hosti? lebo neviem ci to podakovanie rodicom mame dat s niekím citat alebo mi to mame citat alebo len im to dat

fantinka
3. máj 2013

@denulka85 niee, akože nemali sme poďakovanie rodičom, lebo z rodičov sme tam mali iba mamy 😀 takže sme im dali kytice. Sme sa pred jedlom iba postavili a poďakovali potichu, nie do mikrofónu, alebo nejako nahlas s prejavom.

denulka85
3. máj 2013

@fantinka nemyslela som do mikrofonu 😀 😀 😀 😀 len tak pri stole to mame mi citat alebo moze aj niekto iny?

fantinka
3. máj 2013

@denulka85 fuha no neviem. My sme to nemali pripravene. Len som jej dala kvety a podakovala dvomi vetami.... 🙂

lea231
3. máj 2013

@martinazvo diky moooc som zvedava ako dopadneme.

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@lea231 ahoj, no tak sa pekne priprav na bambulky🙂 veľa šťastia prajem:

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@fantinka no, naša svadba bola asi takto - mali sme ju v bojniciach na zámku, teda kaplnke, prišli sme piatok, do hotela, kde bol len moj brat a švagriná a ....opili sme sa jak prasiatka, takže na svadbe sme to nejako vydržali, mala som zlý makeup, dostala som kramy a ešte aj opičku sme mali: sa dodnes smeje muž, že my vlastne nemáme sobaš platný, bo nevieme čo sme všetko posľubovali....a dakovali sme rodičom pred zámkom pri prípitku...my sme to mali netradične🙂)))

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@martinazvo ahooooj, martinka, no ako sa máš? booožeeee, to je už 17.týžden...ci pana:🙂

denulka85
3. máj 2013

@fantinka jaj mi mame taky dlhsi list co dam do ramu a tam im to asi precitame... neviem mozno im to len strcime do ruky

lea231
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem pekne .... ako pokracujes ty? 🙂

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@lea231 asi dobre🙂 čakám ms a idem stimulovať🙂 tak skoro sa mi to zdá, bola som pripravená na jún🙂 ale doooobre🙂 no tede sa to už kráti, veľmi držím prsty.🙂 nemáš naplánované aj cestovanie?🙂 ale samozrejme že bábo ma prednosť🙂

martinazvo
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj mojaa 🙂 no leti to, sama sa cudujem... ako uz chodim do prace nestiham otacat kalendar 🙂 cakam teraz este na geneticke testy, tak som mierne v napati, ale inak sa mam skvele... ruka sa lepsi, sice je to stale strpnute ale bez vacsich obmedzeni uz relativne fungujem obojrucne 🙂

Vase osudy tu sledujem pravidelne, velmi vam drzim vsetkym palce a som rada ze ste opat vacsina v priprave na dalsie vklady...opat je tu nadej a ja verim ze tentokrat sa vam to vsetkym vydariiiiii 😉 😉 😉

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@martinazvo si zlatučká, dakujem za všetky🙂 ved aj na nás raz musí príst, na niekoho skôr, na inú neskôr🙂 vieš, pekne postupne, aby sme neboli v tlačenici🙂
no, tak držím prsty, nech je všetko v poriadku....inak, nezlakni sa, oni už z hladiska veku, 35 vyššie, ti vyjdu nie tak ako čakáš, ale to nič neznamená🙂 bábo je zdravé, ale automaticky tam naskočí trošku horší pomer🙂 ale to je norma, ver mi, mala som frajera gynekologa🙂)))) a ten mi to už vtedy vysvetloval.
a ako ste na tom s prerábkou? a som rada, že už používaš obe ruky....lepšie v práci ako doma, čo? 😀

ada83
3. máj 2013

@lea231 ahoj tešim sa s tebou a držím palce

lea231
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka praveze mam 10.6. kapverdy ale keby sa podarilo, tak by som nesla ... babo je viac

lea231
3. máj 2013

@ada83 diky moooc ...nechame sa prekvapit

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@lea231 tak som si veru dobre pamatala🙂 samozrejme, aj ja by som tak zmýšľala🙂

ada83
3. máj 2013

@lea231 a na koľký den cyklu máš vklad

martinazvo
3. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka pocitam s tym ze to nemusi vyjst dobre... lekarka chce amnio uz len kvoli veku ale nebude ma nutit ak budu vysledky ok, tak sme sa dohodli... no strechu uz mame novu a zajtra nam zacinaju s fasadou a zateplovanim... takze uz pomalicky finisujemeeeee 🙂

cucoriedkacucoriedka
3. máj 2013

@martinazvo hlavne je to, ked ti vyšlo dobré prepojenie v dvanástom týždni, a teraz ked bude oka, tak to bude perfektné...a máš múdru dr🙂

no super, tak pokračujete dobre, takže sa malinké narodí už do čistučkého a nového🙂

lea231
4. máj 2013

@ada83 na 22.den .... mala som ale embrya s PK

ada83
4. máj 2013

@lea231 ja by som mala ist 13-15.5 na vklad moje bria uz su po pk tak nebudem davat skoda teraz sa nestretneme idem na kontrolu 9.5.

lea231
5. máj 2013

@ada83 aj nase su po pk, preto som zvedava ako sa rozmrazia, snad ok...zajtra mi budu volat...som zvedava

sakura
5. máj 2013

@martinazvo
ahojky 🙂 prosím ťa do ktorého tt si brala estrimax?
Ja začínam mávať také stavy že z neho začínam grcavať...ked si ho dám tak mi ostane zle a konec..a už mi idú na nervy aj tie tabletky na vkladanie...Už mi je z tých liekov zle..len ked si na ne pomyslím 😝

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura zlatko, ked ti je zle z estrimaxu, tak hned chod za petrovou...mne povedala, ked mi bolo z neho zle dva dní, že chvála bohu že som prišla...mne dala divinu a hned sa mi polepšilo...neváhaj, skús jej zavolat, ale na tvojom mieste by som šla.

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura a to normálne sa berie estrimax už aj ked si tehotná??????:( pane bože...chemické továrne sme

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
no zajtra jej cinknem...lebo mám volať aj ohladom lutinusu že či si mám objednať ešte 1 balenie..a dúfam že povie aby som všetko už vysadila 😠 Som ako mátoha, ani von nechodím 😠
No stále ho mám brať.. hlavne že som teraz na nete čítala že v prípade potvrdenia tehu sa má hned vysadiť.. tak ja som jeleň potom... pri ET som ho nebrala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre