ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
berem ho stále 3x1 😢

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura fu haaaaa, ja som si myslela že sa hned vysadí:( bože, to je desné toto.....

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura neeeeee, to až tak? :( bože, ja ked si pomeniem, že zasa tie hormony od ms, tak som aj rada, že mi ešte nedošli🙂

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
no ja nechápem teda že na čo ho tak dlho užívam.. a pritom dr nevravela že by som mala nejaké problémy so sliznicou..všetko bolo ukážkové...

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
jo..nechodím.. je mi stále zle 😖
Vieš čo ja už som taká nadopovaná že mi to už asi klepe na prašinu..keby som vedela že mi bude takto zle.. a hlavne cez leto tak to bud odložím na zimu alebo nejdem do toho vôbec 😖

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura počúvaj, a nezabudla ti ho vysadit? akože blbá otázka...

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura bože, moja, už len vydrž nejako...nie je to srada, veru.

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
nie nie.. prízvukovala že mám brať ďalej že je to dôležité...ale najprv mi z neho zle nebolo.. to až teraz začalo.. vždy ked si ho dám mi strašne zostane zle..

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
juuuuj no už to vydržím..pre drobca všetko..Len nech to už môžem vysadiť..lebo za seba neručím už 😝

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura no, mne začala byt z neho zle, ked som ho začala jest dvakrát denne....a to som si povedala, že by ma to zabila, keby som ho začala brat trikrát denne.....mne z neho nebolo zle, ale točila som sa, a všetko okolo...ako nadrbkaná som šla ráno do roboty a spala som posediačky, lebo ked som si lahla, koniiieeeeec, uplne opitá:(

tak to si fajne dlho vydržala

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
no akurát som teraz pozerala papier čo mi napísala v pondelok..
estrimax 3x1
lutinus 3x1

No dúfam že už mi ho vysadí..ved čítam že baby ho povysadzovali po potvrdení tehu..alebo aspon ho brali 1x za 2 dni.a aj to len do 7 tt.ja mám dávku ako pre slona mám pocit 😝

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura no, ved práve, sa mi to zdá byt vela a hlavne dlho

sakura
5. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
No uvidím čo mi zajtra povie .. ach jo..
A ty ako? Mrcha ešte nič?

cucoriedkacucoriedka
5. máj 2013

@sakura no, veru, daj vediet čo ti povedala...dúfam že sa ti polepší.

ee, ešte nedošla🙂 šak ona príde. vidíš to, dáva si načas, ale nevadí🙂 no, idem si zabicyklovat🙂 prajem ti kársnu nedelu, drž sa a nech sa polepší🙂 pa

kika313
5. máj 2013

Ahojte baby chcela by som vás poprosiť o radu. Chcem sa spýtať, či ste niektorá prestúpila z iného centra pre asistovanú reprodukciu sem do ISCARE. a ako ste spokojné. A ešte by som sa chcela spýtať, či bola niektorá z vás na IVF už ako samoplatca a koľko to cca stálo. ďakujem za odpoveď.

ada83
5. máj 2013

@lea231 potom daj vedieť ako si dopadla držim palce

denulka85
5. máj 2013

Baby co je s muchotravkou? vobec sem uz na nas ani nekukne 😖

denulka85
5. máj 2013

@sakura ahojh mne ked som isla na prvy utz tak hned dala somnou vysadit extrimax aj prednison ale postupne... a vtedy este nevedela na com som...

ada83
5. máj 2013

@denulka85 niečo písala že sem nebude chodiť koli tým dar embrijkam asi neviem presne

denulka85
5. máj 2013

@ada83 cooooo? a to preco?

ada83
5. máj 2013

@denulka85 neviem niečo spomínala aj všetko ma na stranke stiahnute tak neviem čo je s nou aj prispevky čo mala u seba nič

denulka85
5. máj 2013

@ada83 ani mne sa neukazu... neviem ako chce... asi sa tak rozhodla ze uz nepatri k nam 😕

ada83
5. máj 2013

@denulka85 daj si stranu 871 tam to napisala tak neviem

denulka85
5. máj 2013

@ada83 ok moja a co ti uz zachvilu ides na to... tesim sa s tebou

fantinka
5. máj 2013

@denulka85
@ada83
@cucoriedkacucoriedka inak, som si bola po lieky v lekárni, tak už som kľudná, všetky mám doma, ale že riadna pálka - 90€ 😒 ale nech, len aby to vyšlo. A čo máte nové? My sme boli na majálese, ale som bola veľmi sklamaná, nič tam nebolo poriadne.

ada83
5. máj 2013

@fantinka to hej dobra palka my sme boli v dunajskej termaparku s kupat ale nic moc nejako s tych tabletiek sa mi tam nepacilo

fantinka
5. máj 2013

@ada83 a máš teraz nejaké iné, či prečo ti je z nich zle? Mne z estrimaxu našťastie nič nebolo a utroš mi nedala, takže uvidíme, čo tie zvyšné vyvedú 😉

ada83
5. máj 2013

@fantinka skorej je mi tazko z prednisonu ako s estrimaxu od dnes uz beriem 3 tab estrimaxu mne dala na recept len estrimax a prednison asi vo stvrtok mi predpise utros uvidime sme ako chodiace hormony 🙂 😀

martinazvo
5. máj 2013

@sakura ahoj, ja som si vkladala utrogestan do 12tt... s estrimaxom zial nemam skusenosti...

fantinka
5. máj 2013

@ada83 fakt z prednisonu? to som ešte nemala a čo ti to robí? 😝 ja som si čítala tiež príbalový leták k tomu a že: depresívne nálady, veľký prírastok/úbytok hmotnosti (asi, kto po čom viac túži 😀 ), alebo naopak povznesená nálada, tak si môžem asi vybrať haha.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre