ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
6. máj 2013

@denulka85 neviem prečo sa toto všetko deje
mam pohoto tu plné zuby a vieš čo v práci ma to tak nebaví ako nikdy pred tým idem s takou nechuťov tam že až

fantinka
6. máj 2013

@denulka85 neboj sa, všetko sa pre niečo deje. Ja by som si takto pred rokom ešte ani nepovedala, že sa dva týždne na to zasnúbim a o pol roka vydám haha a vidíš 🙂 a nikdy som si nemyslela, že pôjdem na umelé. Ale musíme brať veci tak, ako prichádzajú. Tiež ma chytá posledné dni depresia, uvažujem, čo keď to zase nevyjde a to je zlé. Treba sa nastaviť na pozitívne - celý týždeň čakáme na víkend, celý rok na leto a celý život na šťastie - treba byť šťastný hneď teraz a každý deň 😉

denulka85
6. máj 2013

@ada83 to poznam aj ja som tak chodila aj muz takze jasne ze radcej odide odtial vsak to sa neda ze je mu zle ked ma ist do roboty.. ja som myslela ze na poste je dobre.... ale mozno to tak ma byt ze mame dat pauzu neviem ale mozno nedame musime sa porozpravat ked bude kludnejsi lebo je na nervy takze sme dvaja nervozny v jednom byte 😔

denulka85
6. máj 2013

@fantinka si si sa tak skoro vydala? JA UMREM TO BOLA LASKA CO? ani nehovor je to na nervy teraz sa skriepime aj ked nechceme a vobec nemam uz naladu ani na svadbu... asi to musi bat a vy aky mate inac problem ze mnusite na ivf? ( ked nechces nemusis povedat) ja mam zlepene vajcovody slahne ma o zem 😕

fantinka
6. máj 2013

@denulka85 Ako skoro? Zasnúbili sme sa na 5 výročie chodenia, to som si myslela, že ma už nikdy nepožiada o ruku 😀 😀 😀 a načo čakať rok-dva, kým sa vezmeme - otestovali sme sa pri dvojročnom bývaní, horšie to už nebude hahahahaahaaa a v Ba vybavíš svadbu za pol roka, ak sa tomu intenzívne venuješ a to sme trafili ešte super šaty, reštiku, fotografku aj kameramana - je to o osude 😉 my máme spermie slabé, takže sme ani dlho neskúšali prirodzene a hneď šli do car a vidíš, dobre sme spravili, lebo už to je rok, čo tam chodíme a stále nič. Inak, teraz budeme mať výročie v car, tak snáď sa nám už konečne zadarí. Včera som mm vravela večer, že mám chuť na cestoviny z eurovey a on, že mi ich nejde kúpiť, lebo sa mu nechce, ale keby som už čakala tie dvojičky, tak by šiel, lebo by boli v prvom rade hladné oni, chápeš to? 😀 😀 😀

denulka85
6. máj 2013

@fantinka aha tak som to zle pochopila ja ze ste sa poznali dva tyzdne? a tak... no my budeme spolu 10 rokov v juni vzdy ked sme sa chceli zobrat vzdy do toho nieco voslo... najprv mu zomrel otec... a potom to slo dole vodou... no pre dvojicky vsetko... vies ako to chodi-.... neboj dockas sa aj ostatne musi to uz teraz vyst.. ostanes doma po vklade?

fantinka
6. máj 2013

@denulka85 asi si dám dovolenku nejaké tri dni, alebo home office. Ešte neviem, ale nebudem doma ako som bola naposledy - s PN, neviem, či to má nejaký efekt. Aj sakura behala po avione a vyšlo to 😀

ada83
6. máj 2013

@denulka85 keby si vedela žo je na pošte nikdy tam nejdeš a za ten plat ešte viac ludi odchadza a prace pribuda

denulka85
6. máj 2013

@fantinka podla mna to je o stasti a hlavne o embryjok ze akej kvaliti su podla mna... ale urcite su dolezite aspon prve tri dni

denulka85
6. máj 2013

@ada83 to by som nikdy nepovedala vies to je inac vsade ze plat klesne alebo ostane a praca pribudne

lea231
6. máj 2013

@ada83 prave mi volali, obe sa ukazkovo rozmrazili ... 🙂 tesim tesim. drz zajtra palce

sakura
6. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
taak volala som dr a mám postupne vysadiť 🙂 ja som si už nedala rannú dávku..už som bola s nervami aj so žalúdkom v pr..... A hybaj ho.. hned je lepšie 🙂 Aj vonku som už bola s malou pas vybaviť, na zmrzku...KKs to je také svinstvo tie hormony..bléééé Som ako keby vymenili človeka 🙂)

sakura
6. máj 2013

@martinazvo
si ho vôbec nemala? Len utroš?

sakura
6. máj 2013

@denulka85
no pekne.. a ja do 11 tt, a pritom je písané v letaku pri zistení tehotenstva okamžite vysadiť..nechápem...

fantinka
6. máj 2013

@sakura je to hnus, každej, kto otehotnie prirodzene iba závidím...nemajú duchov z pregnylu, nie je im zle z utrošu a to, čo sme už my dali na lieky, sme mohli aj aj bugaboo aj concord dokopy.

sakura
6. máj 2013

@fantinka
aani nehovor 🙂 Moja segra - len tak raz naplno a báác...a ani nevie že je tehu..žiadne nevolnosti nič...
Aaaaa presne ako píšeš aj 3 bugabba 🙂)

fantinka
6. máj 2013

@sakura ale ja si ten concord kúpim raz, určite! teda nie raz, ale tento rok 😀

sakura
6. máj 2013

@fantinka
aj mne sa páči teraz tá novinka..ten červenýý 🙂)
No jasan že tento rok 😵

ada83
6. máj 2013

@lea231 drzim ti na zajtra palce daj potom vediet budem cakat

denulka85
6. máj 2013

@sakura ano ked som bola v care som bola 5+1 a postupne som ho vysadila podla mna ten extrimax nemusis brat zavolaj do caru... martinazvo nemala extrimax ona mala et

gaga83
6. máj 2013

@lea231 nech to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
6. máj 2013

@sakura no perfiiišššššš.....🙂)) a teraz si len začneš tehu užívať🙂 teším sa s tebou🙂))

cucoriedkacucoriedka
6. máj 2013

@lea231 držím veľmi prsty🙂

martinazvo
6. máj 2013

@sakura ano, len utrogestan 3x2 kapsle som vkladala a v 12tt som postupne vysadila...

denulka85
6. máj 2013

@lea231 drzime palce a myslime na teba 🙂

katulka25
6. máj 2013

@lea231 zajtra drzim prsty 🙂

katulka25
6. máj 2013

Dievcata drzim vam vsetkym prsty. Ja idem zajtra na kontrolu. Som zvedava co mi povedia ze preco to nevyslo. Ale davam twraz ivf pokoj. Aspon do konca leta. Tak sa drzte 🙂

ada83
6. máj 2013

@katulka25 ahoj potom daj vediet ako si dopadla aj jja som sa tak rozhodla ze ak nic nebude idem az v septembri 😉

katulka25
7. máj 2013

@ada83 ahoj, telo si musi oddychnut. Ved tolko chemie to je hroza :( a mozno sa podari aj prirodzene 🙂

denulka85
7. máj 2013

@katulka25 ahoj katka, urcite ti povedia len ze telo vyslalo protilatky.... to poznam aj som zvedava co povedia mne ked raz pojdem na kontrolu.... potom nam daj vediet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre