ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
9. máj 2013

@ada83 a teda môžeš aj po kete to éčko a kyselinu? a ako dlho sa rozmrazujú?

ada83
9. máj 2013

@fantinka okolo 3 dni ty ked si mala ket tak ti volali az den pred transferom alebo skorej hej mozes

timona
9. máj 2013

@katulka25 tušim u kozej brany, cenu si napamatam uz , ale nebolo to nejake drahe.

fantinka
9. máj 2013

@ada83 ja som ešte nikdy nemala ket, preto sa pýtam 🙂

ada83
9. máj 2013

@fantinka jaj tak si na tom ako ja 😉 lebo som sa pytala ze ci mam volat a dr ze v pondelok mi zavolaju okolo 10 ze kedy v utorok prist a ze mam si pozriet kolko liekov mam aby mi vedela predpisat a ze bude to asi na 2 hodky a mame prist spolu podpisat zase papiere a zaplatit

ada83
9. máj 2013

@fantinka a dala mi zase utros to som rada tak v lekarni som nechala 5 eur

denulka85
9. máj 2013

@ada83 ked mi volalai skorej tak zato ze embrya neprezili pk a volali kvoli tomu ze musia mrazit dalsie tri a ket sa posunul o jeden den.... ale neboj vsetko bude ok. a ecko sa moze jest aj po vklade?

ada83
9. máj 2013

@denulka85 hej ale ja asi budem jesť po vklade len to čo mi predpise a nebudem to kombinovať to čo mame podla mna bude stačiť

ada83
9. máj 2013

@denulka85 a po vklade stale užívaš estrimax a prednison ? lebo podla jej slov asi hej

katulka25
9. máj 2013

@ada83 po vklade uzivas to co doteraz. A neboj vsetko bude ok.

ada83
9. máj 2013

@katulka25 to aby som si všetko zobrala so nebou tie lieky a nech dr rozhodne kolko ich budem ešte potrebovať dnes mi predpisala utroš mám este doma ale pre istotu a že tie 2 mam v utorok povedať kolko este mám
neviem mám s toho zmiešane pocity ae uvidime

denulka85
9. máj 2013

@ada83 ano uziva sa to dokonca... vysadi sa to az po potvrdeni gravidity a to sa vysadi postupne neboj zvladnes toooooooooooo ja budem aj ecko... to je dobre na uhniezdnenie

denulka85
9. máj 2013

@fantinka ja som nikdy zas nemala et. ... uz sa tesis na tatto???????

gaga83
9. máj 2013

@ada83 neboj zvladnes to, a utorok tu bude za chvilu

fantinka
9. máj 2013

@denulka85 o 4-teeeej strašne som nervózna. 3x som to menila a mm mi vraví, že keď si nie som istá nech radšej nikam nejdem 😀 ale bude to pekné, som si to na webe hodila do toho môjho fontu 🙂

denulka85
9. máj 2013

@fantinka neboj sa............ ja som si do posldnej chvile nevedela vybrat a prislo to sameeeeeeee neboj a potom napis ako bolo.... myslim na teba

ada83
9. máj 2013

@gaga83 ja viem ale teším sa

ada83
9. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tak čo mrcha este neprišla?

fantinka
9. máj 2013

@denulka85 boleloooooo velmi. Tie rebra su fakt svinstvo. Mam to opuchnute, ale uz neboli skoro.

fantinka
9. máj 2013
denulka85
9. máj 2013

@fantinka krasne to ti verim ze bolelo este pockaj ked ta to zacne svriebiet 😒 ale vydrzala si kolko ti to robil dlho?

fantinka
9. máj 2013

@denulka85 asi 50min. Po case som uz ani nevnimala 😀 len som zatinala paste.

denulka85
9. máj 2013

@fantinka pekne.... ale neboj je to pekne s cim si to mas natierat? calciumom?

fantinka
9. máj 2013

@denulka85 nie je to calciova, na obale je tatto cream. Voni po mentole 🙂

denulka85
9. máj 2013

@fantinka ja som si davala calcium... o dva tri dni cakj svrbenie

ada83
9. máj 2013

@fantinka pekneeeeeee ale este ma to teraz boli ako to vidim 😉

csokasi
9. máj 2013

@fantinka Tak predsa ... Pjekné a docela rýchle 50 min. Ja som tam bola pekne cez 3 hodky, ale čistá robotka bola cez 2 hodky ....

A trochu sa pochválim teda aj JA ... ale nieje tam celé , ešte tam chýba znak raka ... akoby 69 -tka ...

denulka85
10. máj 2013

@csokasi pekne bolelo?

denulka85
10. máj 2013

@denulka85 dnes som chcela ist na faru a vraj : ZATVOTENE Z TECHNICKYCH PRICIN. akoze rozumiete tomu co mozu mat farari pokazene? zeby ich bmw 😀

ada83
10. máj 2013

@denulka85 to sm este nepočula 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre