• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

15. mája 2017 
@fantinka to je knižôčka o pozitívnom myslení, ale dobrá....čítala som ju ked som mala aj menej financii ako som chcela a ked som sa nastavila, tak som si zarobila za mesiac mimo prácu okolo 12 000 sk, ešte vtedy, na mesiac...a bolo...len tomu uverit a samo ti mi prichádzali také veci a ponuky že až:slight_smile:))))) skús si to kuknut
12. máj 2013 o 19:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka ináč tie kŕče mám aj ja od kedy beriem lieky mavala som ich cca raz na týžden a tera aj 3 krat denne tak neviem a tiež som si dala magnezium
12. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 to fakt? kukala som že to môže byt aj hormonmi, ale som si myslela že neeeee....no uvidíme.
12. máj 2013 o 19:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 neboj zajtra budú určite volať dobré správy
12. máj 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka hej asi to bude s tabletkami zabudla som sa dr opýtať či to môže byť s tým a zase sa mi začina robiť kútik ako sa zacala brať utroš po ivf som sa ho asi 2 mesiace nemohla zbaviť a teraz zase začina
12. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 dám vedieť :wink: idem si do beda pre pn a budem čakať telefonat :wink:
12. máj 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka ahoj, ja som mala akurát s tlakom problém - behal hore dole, inekcie som si pichala sama, to sa dá v pohode naučiť :slight_smile:
12. máj 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 bože, to je strašné toto...všetko sa na nás tabletkové lepí:slight_smile: ja si už fakt niekedy pripadám ako taký hypochonder:slight_smile:
12. máj 2013 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka hm, môže to súvisieť s nedostatkom magnézia iba. Pekne ho papaj, kúp si aj magnéziu vodu. Tiež som mávala, hlavne v počas spánku brutálne kŕče do nôh, ale odišli samé...a teraz po tejto druhej stimulke sa mi veľmi zlepšila pleť. Čo som sa bála, lebo po prvej som mala veľmi zničenú vyrážkovú tvár.
12. máj 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no tak si ju asi kúpim. Potrebujem teda fakt veľa pozitívneho okolo seba, lebo sa trochu bojím.
12. máj 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka no, ved so si už kupila magnezium...aj vodu magnezia, čo ja vôbec minerálky nepijem, tak možno mi fakt chybajú nejaké minerály...uvidíme. ale dakujem:slight_smile:
inak, mne sa zhoršila ked som čakala tri týždne kramy, a teraz ju mám ako bábatko...ale pijem aj žihľavový čaj, tak asi sa trošku čistím:slight_smile:
12. máj 2013 o 20:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka hm môže byť, ja som aj kozmetiku vymenila, možno aj to pomohlo :wink: pijem väčšinou vodu alebo čaj. Teraz mám síce kofolu, ale tak... :sunglasses:
12. máj 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fantinka to sa všetky bojíme, jasné že prídu aj také pochybnosti, ale musíme to všetko tak brať ako to prichádza...nič iné nam nik neporadí a my si len uškodíme, ked sa budeme zožierať...

aj ja sa bojím, veľmi...ale snažím sa to potlačiť a dať do popredia pozitívne myslenie....uškodiť to neuškodí, snád len pomôže:slight_smile:
12. máj 2013 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka no, možno aj tá kozmetika...aj ja som menila:slight_smile: jajaj, ale budeme krásne budúce mamičky:slight_smile:
aj ja som čajová....ale ja len bylinky, ovocné nemám rada....a vodu a mlieko:slight_smile:
12. máj 2013 o 20:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka ježiši, kukám na čt jedna film, jaké rezneeee tam žerú.........:((((( a ja hladná....a aj šalát zemiakový majú....kurnik, som pribrala asi z liekov, nejaké dve kilá, ale cítim sa nekonfortne, tak som si povedala, že idem na očistný týžden.
12. máj 2013 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka neboj všetko dobre dopadne, treba myslieť pozitívne :slight_smile:
12. máj 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka ja som pribrala dve kilá a som šťastná :slight_smile: konečne sa mi to podarilo, len ako to teraz zastaviť.... :grinning: :grinning:
12. máj 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby uz od dnes zacal blazninec :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: a pokracuje do soboty tento tyzden vas tu navstívim trocha pomenej... ale aj tak budem ma vas mysliet a hlavne na adku aby sa jej ket podaril na utorok.... nezabudnite mam vas vsetkych velmi rada :slight_smile:
12. máj 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denulka85 diiik aj my na teba budeme mysliet a daj potom nejaku fotku :wink:
12. máj 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 neboj dam a hlavne na fb takze to uvidissssssssssss adka keby som ti nebola tak mi napis do spravy ake ti dali... myslim na teba potom
12. máj 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 neboj napisem ti mozo sem alebo na fb do chatu :wink:
12. máj 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fantinka ty sa k tomu prosím vôbec nevyjadruj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super že priberáš ked chceš:slight_smile:
13. máj 2013 o 06:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denulka85 ano fotku nezabudni :slight_smile: jaaaj by som si zopakovala svadbu ešte raz :grinning:
13. máj 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ale nooo :grinning: ja som pribrala, lebo som začala žrať sladkosti, ale prestali mi už chutiť, takže sa to zastaví už dúfam :grinning: :grinning: :grinning: začína mi asi PMS, mám nejakú depresiu zase, chutí mi iba slané, prsia mi narástli. Tak počítam, že cez víkend by mohla prísť a začínam aj ja :wink:
13. máj 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denulka85 budem na teba mysliet, potom daj nejaku fotecku;);););)
13. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ako uz volali?
13. máj 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 nevolali neviem či mám volať ja alebo čo sa deje
13. máj 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 mne volali minule az okolo pol tretej. Takze klud.
13. máj 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 tak díík mna už brucho bolí od 10 a tiež ti dr povedal že budu volať okolo 10
13. máj 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ohss potvrdený, hnusák jeden. A pritom sa cítim dobré, len ten 8 cm priemer vody je neprehliadnuteľný.
Všetko sa odkladá :unamused: ... Ale takto to má byť a s drobca je zatiaľ mrazáčik ...
13. máj 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok