ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
17. máj 2013

@gaga83 to mam stastie 🙂 ze to mam na koho dat

ada83
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ty das na 5 den test neviem asi pockam do utorka

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@ada83 no, ved ak sa dá vydržať, tak jasné že vydrž🙂

ada83
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no dnes sa to neda ale musim🙂 strasne to laka

gaga83
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ty si uz bola na vklade?

fantinka
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidis dobre to dopadne...my mame velmi choreho psa, takze teraz iba na nho myslim.

ada83
17. máj 2013

@fantinka a co mu je dufam ze bude dobre

fantinka
17. máj 2013

@ada83 no nevie sa úplne presne, absolútne sa nehýbe, kam ho dáš, tam je. Len spí, nežere, trochu iba pije. Ciká krv, našťastie už negrcá. Dnes sme boli aj na utz, má na obličke cystu, ktorá asi praskla. Zápal v celom tele...ach jaj.

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka ahoj moja....a my mačku...ale tu u svokry:( za dva dni dvakrát veterinár:(

inak, zablúdila som na fore do temy, už neviem akej ale IVF a v skratke ti poviem, že sa tam jedna baba obúvala do IVF, neprirodzené, bla bla bla....a našla som tam toto prekopirovala som to...dostalo ma to na kolená, som sa tak rozrevala..desné tie hormony - čítaj...dufam že sa autorka neurazí že to tu dám:
...nie neujme sa kazde dietatko kazde emybryjko vela pokusov musi byt.vela snahy vasnivej ..lekarov co sa piplu...ja osobne sa radsej dietatku priznam ano chcela som ta dietatko moje lubila som ta uz predtym snivala som o tvojich vlaskoch ked som rano co rano isla na krv..milovala som ta sialene a vasnivo dietatko moje az tak...ze som to vsetko bola ochotna urobit..a nie si vecou nahodoneho stretu na zachode alebo inde...ty nie si vecou nahody...si vecou dohody medzi bohom a ludmi...

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka aj naša ma zápal obličiek:( úplne zvzcsené, obrovské:(

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@gaga83 nie, nebola...deviaty den mám stimulku..v pondelok kontrola...a další postup.

gaga83
17. máj 2013

@fantinka chudacik favino, zelam mu nech sa rychlo uzdravi

fantinka
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka krásne, keby som verila v boha, tak je to ešte silnejšie pre mňa, ale myslím, že to vystihla presne - čo sa má stať, sa vždy stane. Musíme iba veriť!!! A nečítaj si také fóra, fakt, narazíš na niečo negatívne a bude ťa to hlodať a hlodať, čítaj si o varení, pečení, var a peč 😉 ja mám nachystané už 3 knihy na čítanie. Absolútne som presvedčená o tom, že si idem po Sáru a Filipa a budúci rok ich aj porodím aj keby som sa mala už na hlavu postaviť 😀 kedy máš vklad? Ivf je neprirodzené, veď mimi vytvoria v petriho miske (nie skúmavke, ako sa všade vraví), ale nikdy to nepochopí žiadna žena, ktorá otehotnie po prvom šupe pri odpanení počas svadobnej noci (tým nechcem uraziť nikoho, kto prišiel o panenstvo pri svadobnej noci - ja som ani svadobnú noc nemala haha, takí sme boli zničení) 😀 😀 nevidím žiadny rozdiel medzi prirodzeným a umelým počatím - tie deti nemajú štyri uši ani 30 prstov, nemajú značku na čele, len stáli človeka viac úsilia a o to viac sa im venuje a neskončia ako vyvrheli čo ja viem, ale rodičia sa im viac venujú a viac si vážia čas s ním podľa mňa, teda tak to ja plánujem 😉

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka neuveriteľne krásne napísané🙂

neboj, aj ja mám už doma kopec kníh a veru aj dalšie si pôjdem prečítať🙂 ja neblúdim na forach, jedine tu chodí, len neviem s akej pohnútky som na to tukla..tak to malo byt.....aj ja sa už teším na vklad, veľmi a verím že to dobre dopadne...chcem bábatko/bábatka🙂 jej, filip a sára...pekné....ja budem mať michala a kristínku/grétu/kláru🙂))))

musíme len veriť, naozaj🙂
a nevadí že neveríš v boha, veríš ale v niečo iné, pozitívne myšllienky, ktoré sa dostanú tam, kde majú a pritiahnú dalšie pozitívne myšlienky🙂

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka a ešte neviem kedy mam vklad🙂

gaga83
17. máj 2013

@fantinka velmi pekne si to napisala, vystihla si vsetko co je podstatne

fantinka
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka inak, mám nachystanú knihu Kľúč - kolegyňa mi ju dala, aby som myslela pozitívne. Kukla som si len dve strany zatiaľ, ale fakt to človeka naštartuje správnym smerom. Skús si ju popozerať a zobrať si z nej niečo pozitívne...a ešte mám knihu o feng shuei, tak asi aj byt prerobím haha. Len ten hafo keby ma tak netrápil teraz...

fantinka
17. máj 2013

@gaga83 aaaa tak od srdca 😉

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka no, tajomstvo poznám, ale kľúč veru nie, pozriem aj tú🙂

cucoriedkacucoriedka
17. máj 2013

@fantinka no, verím ti to s tým havinkom....mne tiež ked muž volal, že sunny je na tom blbo, tak mi jej prišlo taaaak ľúto...ved to je člen rodiny:(

ada83
17. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
@fantinka nemala som to čitat je to tam pekne napísane teraz sa bojííííííííííííííímmmmmmmmm 😉

fantinka
17. máj 2013

@ada83 čoho sa bojíš?

ada83
17. máj 2013

@fantinka to co tam dala cucoriedka o ivf aj ty si tam nieco pisala 🙂

fantinka
17. máj 2013

@ada83 aaale veď tam sa nie je čoho báť 🙂 ja pečiem brav.sviečkovú a stále je tvrdá, to je strach 😀 😀 😀

ada83
17. máj 2013

@fantinka asi hej porad stvrdla

denulka85
17. máj 2013

Baby ja zajtra asi umrem.... dnes bol najhorsi den v mojom zivote.... najprv ciarna macka prebehla pred autom,,,, kyticu my nespravili podla dohody tak rychlo ist inde prerobit.... torta roztecena-pokazena.... zakusky tak isto.... dnes som tolko revalôa ze strach a tomuto sa hovorri ze najkrajsi den???, no zatial to tak nevidim aspon ze salu som si uz vyzdobila 🙂 myslite na mna bojim saaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

fantinka
17. máj 2013

@denulka85 neboj sa! uvidíš, že všetko dobre dopadne. Myslím na teba toi toi toi! Hlavne, keď ráno vstaneš, už sa ničím, absolútne ničím nezaťažuj - máš niekoho, kto prevezme všetko za teba? Ja som mala švagrinu, kamošky, vôbec neviem, čo sa dialo, len som sa ráno zobudila a len sa starala o seba, fotenie atď.

karkana
18. máj 2013

@fantinka aj ja si ju idem kúpiť, potrebujem to,nejak mávam depky,hlavne z blbých ľudííí 😒

ada83
19. máj 2013

@denulka85 ahoj tak aka bola svadbbbbbbáááááááááááááááááááááááááááááááááááá

denulka85
19. máj 2013

baby svadba bola perfektna takze som uz pani.- 😅 vsetko ma boliiiiiiiiiiiii svalovka ako hovado

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre