ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lea231
19. máj 2013

@denulka85 gratulujeeeeeeeeem a aj pocasie vyslo 🙂)

fantinka
19. máj 2013

@denulka85 fotku fotku fotkuuuuu 🙂 a počko bolo krásne, vidíš, som ti vravela 😉

ada83
19. máj 2013

@denulka85 gratulujem fatku daj

fantinka
19. máj 2013

Babyyyy dostala som to pred asi 30 min, 29DC. Zajtra začínam - prednison, anopyrin a estrimax. Jupíííí.

ada83
19. máj 2013

@fantinka tešim sa s tebou

katulka25
19. máj 2013

@denulka85 gratulujeeem a cakam na foto 🙂

lea231
19. máj 2013

kocky, tie co mali KET a davali si utrogestan .... ak ste neboli tehotne, dostali ste menzes nacas ako obvykle alebo az vysadenim utrosu. diky ... ja dostavam 14. - 16. den v mesiaci ale pripisujem to utrosu, ze mrcha nechodi. Som 12. den po KET (neratam den vkladu 7.5.). Kazdopadne v utorok idem na krv a uvidime. Krize ma bolia aj som unavena .... dik za info 🙂

katulka25
19. máj 2013

@lea231 ahoj, ja som ms dostala asi az 4 dni po vysadeni utrosu. A test si si robila?

lea231
19. máj 2013

@katulka25 test som si nerobila, ani nechcem ....pockam do utorka na krv. len ma napadlo opytat sa ako to mali ine kocky 🙂

katulka25
19. máj 2013

@lea231 tak silno drzim prsty
Urcite to dobre dopadne 🙂

fantinka
19. máj 2013

@lea231 ja som dostala aj počas brania utrošu - teraz po druhom ET, po prvom ET som dostala až po vysadení, tak si môžeš vybrať 😀 ale držím strašne veľmi palce v utorok.

lea231
19. máj 2013

@fantinka ved prave po ET som dostala den po vysadeni utrosu, teraz som mala KET 🙂 no uvidime ... zeby aj na nas stastie sadlo?

ada83
19. máj 2013

@lea231 ahoj aj ja som dostala a brala som utros uvidime ako teraz ja by som mala dostat okolo 25. A na krv idem v utorok 28 si presne o tyzden dalej budeme mat rovnoko termin skoro drzim palce aby prosla az po 9 mesiacov

fantinka
19. máj 2013

@lea231 nie zeby...

fantinka
19. máj 2013

Baby taka kvescn...zajtra si mam dat prve lieky. Ale ako mam vediet, ci budem mat cely den silnu ms? Viete ako myslim? Ze dam si ich rano o 6 a co ked sa mi nespusti este? Lebo teraz je slaba...naposledy sa mi pustila az na 4ty den.

ada83
19. máj 2013

@fantinka tak to potom pockaj do 8 ja som rano dostala o 6mrchu a hnet som si dala tabletku nastastie sa spustila

gaga83
19. máj 2013

@denulka85 gratulujem;), no vidis ze to bolo super a ako si sa bala

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@fantinka úžasnéééé🙂

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@fantinka no, vidéš to, ja som sa tým veru nezaoberala..išla som podla cyklu, ktorý mávam bežne, že prvý den slabulinká a druhý už riadna...a našťastie to tak teraz tiež bolo....a mala som ju total silnú celých sesť dní🙂

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@lea231 ahoj, tak držím ti veľmi prsty nech je to tam🙂 ja som nedostala počas utrošu, vysadila som a do dvoch dní som ju mala. ale viem, že neiktoré baby aj počas

fantinka
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka takže si išla až od druhého dňa cyklu, kedy bola už silná? Lebo včera som mala krv, ale len tak, že jedna intímka a jedna vložka. A teraz ma začína pobolievať brucho, ale nespustila sa ešte, tak neviem, či čakať, či čo 😒 asi počkám do nejakej pol 10 a keď sa nespustí poriadne, tak až od zajtra...

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@fantinka áno, od druhého, ale ráta sa to ako prvý den riadnej ms...tak mi povedala dr...že ak máš riadnu až na tretí den, tak až od tretieho dna..počkaj veru tak do desiatej a uvdiíš...inak od zajtra

fantinka
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hej hej, lebo aj minulý cyklus som počítala až od 4 dňa 1dc 🙂 porazí ma, ako keby nemohla prísť hneď.

gaga83
20. máj 2013

@ada83 ahoj, no čo kedy ideš robiť test?? 🙂 🙂 🙂

ada83
20. máj 2013

@gaga83 neviem zajtra asi alebo vo štvrtok

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@ada83 ahoj adi a ako sa cítiš?

ada83
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj da sa trochu ma pichá v podbrušku dufam že sa uhniezdili dobre bambuľky aspon jedna asi zajtra dam 1 test a uvidime a ty ako

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@ada83 🙂 no tak držím prsteky🙂 len nech pekne teraz rastú🙂 ja ok, trošku mi je blbo z liekov, ale len minimum, to prejde..dnes kontrola, poobede, tak uvidím ako dalej a kedy si idem po deti🙂

ada83
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka kolko mas este deti v mrazaku

cucoriedkacucoriedka
20. máj 2013

@ada83 no, pať embryjok..dúfam že dve sa budú pekne deliť🙂 tak už im aj láskavo dohováram🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre