ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka tak dohovaraj aby boli pekne

fantinka
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka tak je to stále také slabé, teda s liekmi ešte čakám, ale brucho ma už začína bolieť, snáď sa teda zajtra spustí.

fantinka
20. máj 2013

Za chvíľu sa asi začnem driapať po stene, brutálne bolesti mááám. Zajtra lieky isto už dám... To sa mi aj rýmuje haha.

ada83
20. máj 2013

@fantinka bude s teba básnik 😉 😉 😉

fantinka
20. máj 2013

@ada83 ale dobre to bude, že? Keď dnes sa spustila okolo pol 12, teda musím od zajtra rána - celý deň riadna silná.

ada83
20. máj 2013

@fantinka ja by som si dala už dnes ja som nečakala či bude silna

fantinka
20. máj 2013

@ada83 tak ale ráno som si mala dať estrimax a prednison, nebude to vadiť?

ada83
20. máj 2013

@fantinka asi nie mas to 1 den zajtra das rano

fantinka
20. máj 2013

@ada83 hej hej, volala som so sestričkou Némethovou a povedala mi, že keď je aj poobede silná, tak si mám dať - tak som si dala prednison a estrimax teraz a večer si dám 50mg anopirín 🙂 a že to sa nemôže narušiť, keď si dám lieky teraz a nie ráno, veď najbližšie dva týždne ich budem brať správne, no nie?

ada83
20. máj 2013

@fantinka to hej takže už máš v sebe 1 davku

ada83
20. máj 2013

@fantinka mna sa už nechce brať tie lieky už ich beriem mesiac bude 25 ale čo už musime bojovať

ada83
20. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ako dopadla kontrola

bergalm
20. máj 2013

caute baby mam taku nezvycajnu otazocku brat bol s priatelkou na vysetreni v Iscare v BA a jemu vysledky zo spermiogramu volali a jej mali tiez uz je to 3 tyzdne a tvrdi ze stale nic nevolali je to mozne?bratovi velmi na tom zalezi a my s manzelom chodime do ineho centra prosim ak niektora viete napiste mi ci vysledky zien tam trvaju tak dlho moc dakujem boli tam prvy raz

ada83
20. máj 2013

@bergalm ahoj mne kazala dr aby som si ja volala

ada83
20. máj 2013

Tak som dala test a je tsm / ciarka este je asi skoro musim pockat dnes je 6 den

gaga83
20. máj 2013

@ada83 vidím že si neodolala 🙂 🙂 🙂 🙂 musíš pekne čakať

ada83
20. máj 2013

@gaga83
@gaga83 este msm doma 2 yak musim pockat asi moc skoro ale nestresujem a stale dufam

csokasi
20. máj 2013

Kočeny dostala ste niektorá po IVF bez vkladu, mrchu skor? Som 22DC,pobolieva ma celý spodok ako pred mrchou už pár dni a stupňuje sa to ... Mám pocit ako keby to malo každu chvíľu prísť ...

ada83
20. máj 2013
gaga83
20. máj 2013

@csokasi ahoj ja som bez po ivf bez vkladu dostala skor o 5 dni t.j 25 den cyklu. Takze moze aj tebe prist skor. Potom sa mi 3 mesiace daval cyklus do poriadku - raz skor potom neskor a tak

gaga83
20. máj 2013

@ada83 ja ich mam tier pozehnane doma. Len neviem ci test bude mat zmysel robit skor, kef som mala pregnyl, ze aj ten moze ukazovat tehotenstvo

ada83
20. máj 2013

@gaga83 to asi nie ale čo už ja len 3 ale už len 2 mam doma

csokasi
20. máj 2013

@gaga83 Ok Ď. Tak som v kľude, Ja len že či sa niečo neporuchalo. Bo už začína krásavica ...

fantinka
20. máj 2013

@gaga83 dúfam, že mne pregnyl už nedajú, aby som zase nemala falošné //

fantinka
20. máj 2013

Inak mám brutálnu alergiu, vkuse kýcham, sopel mi tečie potokom, krk ma škrabe...myslíte, že to môže zle vplývať na mimčá po vklade?

ada83
20. máj 2013

@fantinka neboj nedaju pri kete ńe davaju

gaga83
20. máj 2013

@fantinka ty si ktory den robila test? Doc. kazal o 14 dni a nevuem do kedy ten pregnyl bude v krvi

ada83
20. máj 2013

@gaga83 niekde som citala ze 12 dni mas pregnyl

fantinka
20. máj 2013

@gaga83 10 dní sa píše v príbalovom letáku a ja som si robila tuším na 9ty 🙂 a mala som silného ducha. Viem, že to bolo z pregnylu, ale mala som nádej...

gaga83
20. máj 2013

@ada83 ja mam zato tolko testov lebo som si objednavala ovulacne a v k 50 ovu bolo 15 tehotenskych. Cele to stalo 17 eur aj s postovnym. no nekup to a zaruka je na tom par rokov;););)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre