ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gabika24
12. sep 2008

moja... 😢
babule, čo sa to deje? to nechcete žiadna zdvihnúť štatistiky? ja viem, že hej...
držím palce všetkým, nevzdávajte to...
pointka, určite to nabudúce vyjde. uvidíš - aj nám to vyšlo až na 3x... držkaj sa

slobrdo
12. sep 2008

pointka velmi ma mrzi ze je to negativnme ale hlavu hore a stale ver ze to raz vyde.ja ked som bola negativna 1 aj 2 raz velmi som bola na tom zle psychicky aj dusevne.mesiac som len plakala .potom som sla na zabavu so super partiou a velmi mi to pomohlo.treba sa trosku odreagovat a zabudnut na bolest v srdiecku.ja viem ze sa mi to lahko hovory ele iem ze mam este sancu ktoru nechcem prepast a stale verim.tak ver aj ty.sak nas nemoze ten pan bozko nechat v stichu.drzim palce na skore uzdravenie bolaveho srdiecka

pointka
12. sep 2008

gabika nebude nabuduce

dior
12. sep 2008

pointka 😔 -asi je nacase zmenit tutu temu-premenovat ju a staru poslat kade-lahsie aj s negativnimi vysledkami 😠 , a aj si sa bavila s lekarom ako dalej?

pointka
12. sep 2008

nie, je na dovolenke
ale asi skoncim s tymto cirkusom cely, nie je mi sudene mat dieta, nech ho maju ini....

macous
12. sep 2008

Pointka, moc mě to mrzí, ale co se dá dělat, vím jak se cítíš, já se takhle cítila před týdnem 😢 a pročpak nebude žádné příště?

tanitta
12. sep 2008

Pointka... 😔 .. smiem vediet kolky to bol pokus?.. nie je vsetkym dnom koniec.....vela sil ...

macous
12. sep 2008

Pointka, tak na to nevěřím, podívej jaký zlý ženský dítě mají a kolik nás hodných na to čeká. A neblázni, prostě si na to počkáme, já věřím, že se z toho vyspinkáš a bude zase líp 😔 , život není jednoduchý, ale věřím, že když někdo něco moc chce a věří tomu, tak že to jednou vyjde 😉

gabika24
12. sep 2008

pointka, neblázni...
viem, že je to ťažké, aj my sme si tým prešli, tiež som už myslela, že nám nie je súdené mať dieťatko a veľmi to bolelo... ale dnes nám behá po byte náš veľký poklad a dva poklady mám v brušku... možno si povieš, že sa to ľahko hovorí, keď nám to vyšlo... ale keď si predstavím, že som to tiež chcela vzdať a o čo všetko by som bola prišla... budem na teba veľmi myslieť a držať palce. už nemáte žiadnych mrazáčikov?

pointka
12. sep 2008

bol to sice len 2. transfer, ale je to zbytocne, ked mi sliznica nerastie napriek maximalnym davkam estrogenu..

tanitta
12. sep 2008

Pointka.. a ako reagujes na stimulku aka je pri stimulke injekciami ta sliznica?... nemyslim teraz estrofem ale napr. menopur, merional....lebo ja som bola aj tak na ketko....ked mi nerastla sliznica po etstrofeme

tanitta
12. sep 2008

poznam jednu kocku co mala ten isty problem.... nakoniec pekne zaregovala na estrogenove naplaste.....ale viem.. tazko radit....

gabika24
12. sep 2008

pointka, a čo takto zmeniť car? možno to pomôže - iné lieky, iní lekári, iná psychika...

dadulik111
12. sep 2008

pointka je mi to ľúto aj ja som si povedala,že ak mi to v utorok nevyjde tak som skončila a dúfam, že moja Lilinka a Nelynka sa poriadne zahryzli 😀

andy26
12. sep 2008

Poi, každá čo tu píše, prešla týmto istým sklamaním a trápením, ale musíš nájsť novu silu a skušať dalej, ak to teda umožnujú financie.
Sú to neuspechy, ktoré nikoho z nás netešia a oberajú o energiu, ale ked je možnosť ešte skušať..., iné by to menili s tebou hned...
....tak ako som ti písala, chod si zahrať tenis, alebo chod do posilky a poriadne sa tam vyzúr...
Je to len nespravodlivé a nie že ti to nie je súdené...
Rýchlo na to zabudni a pod s nami do toho ďalej... druhé kolo musí byť pre všetky úspešné, ked to prvé nevyšlo zatiaľ nikomu.

andy26
12. sep 2008

Dadulik, prosím ta, aspon ty sem napíš, že to vyšlo... lebo toto už nie je normálne...

andy26
12. sep 2008

Je jasné, že po KET mením centrum

dadulik111
12. sep 2008

andy26 no snáď v utorok, teda dúfajme
mala ste niektorá po ET nafuknuté brucho? lebo ja sa cítim ako vo 4 mesiaci tehotenstva, mala som nábeh na OHSS a neviem či to nie je náhodou jeden z príznakov? mňa to nafuknutie "bolí" , ide mi to ako keby od žalúdka

slobrdo
12. sep 2008

caute baby co je to s vami.to chcete len tak vzdat,hadam nie.budte silne premozte sa.mam kamosku neviem presne kam chodila ale nie je to iscare,je to v ba tej sa to nepodarilo na 4krat ale stale ma sancu rok si dala pauzu a pojde do toho nech sa robi co sa robi ale nevzdava to.musite byt silne.pokial to financne zvladate.pointka je piatok pred sebou mas vykend tak sa odreaguj a vysanti,prosim ta zabudni na zle a dufaj a ver ze bude len dobre.dadulik111 ty si sa mi zdala silna osobnost a ty by si to nechala plavat.nie nie nie.baby neblbnite sak nam tikaju biologycke hodiny.vsetky sme to zazili tak vieme o co ide.viem su to nervy ale treba skusat.ja som to zazila 2razi a povesala som si ze to skusim aj 3 krat ale ani vo sne ma nenapadlo ze by som to vzdala.baby ked sa tak nad tym zamyslite tak vacsinou to vyslo az na 3 krat.poznam len jednu holku ktorej to vyslo na 1 krat.ja si myslim ze aj doc.musia z niecoho zit.ak viete ako to myslim.

peggyyy
12. sep 2008

ahoj slobrdo, som rada že si sem došla, ako sa máš? ako si ty dopadla? a ďakujem ti za kompliment a aj ty si bola super chvíľková spolubývajúca?

dadulik111
12. sep 2008

slobrdo to som ti písala ja pod menom peggyyy, mám na návšteve kamošku a my si to tak prehadzujeme a nevšimla som si že je prihlasená ona a nie ja 😀

slobrdo
12. sep 2008

dadulik111 ahoj to neva sak mozme pokecat .pijes uz dost vodicky.ako sa citis.mas nervu.prosim len sa nestresuj .ozaj ako dopadol muzov zapas.spominala si ze ides varit gulas na turnaj muzovi.vyhrali ste.

vika34
12. sep 2008

babi,nevzdávajte sa ,ja práve prichádzam o šieste mimi ,vyplakala som sa a už chcem ,aby toto bolo za mnou,aby som sa mohla začať chystať na KETko,a viem ,z vlastnej skúsenosti ,veľmi to bolí,ale treba sa vedieť rýchlo otriasť a treba ísť dalej,iba tak sa dá v tomto nespravodlivom svete prežiť,držím palce 😵

dadulik111
12. sep 2008

slobrdo muž nehral ale on ho varil, a bol to najlepší guláš aký doteraz na tom turnaji kto varil 😀
a jasné, že sme boli prví my sme to vedeli ešte pred turnajom 😀 😀 😀 😀 😀 😀
stresy nemám len to brucho ma trocha znepokojuje, no neviem či to nemôže byť aj z toho že poslednú dobu zjem strašne veľa zeleniny a či ma nenadúva aj z toho
a ty ako?

dadulik111
12. sep 2008

slobrdo a či pijem? hahaha

slobrdo
12. sep 2008

tak to som nevedela ze muz nehral ele varil gulas.ja som asi po tej narkoze moc nereagovala.ako to ze nepijes chodis na infuzky. tak co teda babo.rob neco nech je to o.k.to brucho ta z tej zelenini moze boliet len aby to nebola hyper...a co ja .mam zajtra dostat menzes tak neviem ci v nedelu nepojdem do iscare.ale ako poznam moj organizmus tak som nervozna ,nedockava a urcite to nedostanem na cas.pred 2ivf sa oneskorill o 3mesiace.skoro ma porazilo.ale zasa sa utesujem ze ked my to tam poupratovali tak hadam by sa mohol aj umudrit.uvidim.nebrali ste niektora gonal.co je to zac.ja doteraz merional a menopur,to sa dalo,ele zevraj gonal.je hormonalne silnejsi aj lepsi ako na vas vplyval.

dadulik111
12. sep 2008

slobrdo nechodím na infuzky, snažím sa ako tak piť aj keď to nie je 5-6 litrov denne, ja som si to skrátila na polovicu, pijem2-3 litre denne, aspoň niečo no nie? 😀 ja som už pri 3litre večer utopená 😀 😀
ozaj tuším som videla vtedy v ISCARE tvojho manžela, čakal ťa vonku, taký vyšší pán

slobrdo
12. sep 2008

dadulik111 pijes malo si si toho vedoma ta tvoja kamoska co je vedla teba peggyyy by na teba mala dohliadnut.no moj muz ma cakal vonku sedel v zelenom malom matizovi taky ujo v okuliaroch.myslim ze tam bol jediny chlop .a len tak medzi nami neni sme zobraty zijeme spolu 9 rokov svadba je pre nas zbytocna,a ujo preto lebo je odo mna o 19rokov starsi ale nam to neprekaza.ked sa dvaja maju radi tak ani palicka im neprekaza.no nie.

dadulik111
12. sep 2008

slobrdo však ona za mnou stále behá s flašou a už jej za to nadávam, ale ja viem že ona chce pre mňa len dobre, veď aj ona musí veľa piť, no ona to aj dodržiava
a s tou svadbou máš pravdu, žiť sa dá aj bez papiera

sylvia21
12. sep 2008

POintka - kuk IP strasne som verila, ze sa Ti to prave teraz podari.

slobrdo - v nedelu v iscare robia? Viem, ze tam je Marsik v sobotu a v pondelok robia, ale tiez by som potrebovala kvoli injekcii , aby robili i v nedelu 🙂 Zajtra sa na kontrole pre istotu spytam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre