ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

appolo
3. jún 2013

@ada83 ahoj no v piatok tam idem.fuu uz teraz mam bolesti brucha od nervozity.snad to dobre dopadne podľa mojho ocakavania.a potom sa to uz podari.

ada83
3. jún 2013

@appolo neboj bude dobre poznam to

appolo
3. jún 2013

dakujem za podporu.ale ja som taky streser.necitala som prispevky pomohlo ti to nejak?bo podla Dr. Nemam ziadny problem tak neviem ci sa tymto nieco vyriesi.snad ano.

ada83
3. jún 2013

@appolo neboj ja som sa dobre klepala pred všetkým sa som tiež streser 😉
aj mne dr povedala že som zdravá a mladá a vidíš stále nie som tehotná ale tý 2 čo sú v mrazaku tie budu bojovať 😉

gaga83
3. jún 2013

@ada83 ahoj, co nove?uz chodis do prace?

ada83
3. jún 2013

@gaga83 hej dnes som začala ale nechcelo sa mi a to som mala rannu a stávala som 5:20 ☹ zajtra idem na školenie na 8 na opačnu stranu ba a potom do prace 😠

gaga83
3. jún 2013

@ada83 to ti verim ze sa ti nechcelo,fu tak skoro vstavat;) ale zajtra si odychnes ;););););););). Ja som sa dnes objednala do blavy na utorok, no hadam tam pojdem lebo ma zacala zas boliet oblicka tak asi zajtra zbehnem doktorke ci nemam zapal, uz ma svina pobolieva od januara ako beriem tu kys listovu☹

ada83
3. jún 2013

@gaga83 tak ideš na pokec ja musim ešte mesiac počkať aby som mohla si isť pokecať
potom daj vedieť idete to zase skušat doma 😉

gaga83
3. jún 2013

@ada83 tak ako hovoris, skor sa ideme povozit;) 5 hod cesta,15 pokec a pol hodku cakanie;) este to ideme skusit prirodzene ale uz sa chcem dohodnut ak to nwvide ci by sme nemohli skusit iui

ada83
3. jún 2013

@gaga83 to máš dosť 5 hodin v aute a niečo blišie nieje to poznám že 15 min tam a cakania ja som bola tiež na iui ale podla mna to je nič moc možno ale možno tebe pomože

gaga83
3. jún 2013

@ada83 ked je zle pocasie aj 6, blisie mame martin ale stade sme odysli lebo sme neboli spokojny, je tam sice este jedna klinika ale chceli sme skusit k docentovi predsa ma viac skusenosti si myslim. Ked ja aom ten horsi pripad☹. No a to iui neviem ci odporuci hovoril ze nechce ma pchat hormonmy zbytocne;) Ved uvidim co povie

gaga83
3. jún 2013

@gaga83 co sa ti nepacilo na iui? To schvaluje poistovna ci ako to je?

ada83
3. jún 2013

@gaga83 tam je tiež iscare v martine uvidíš čo ti povie tak budeš mať návštevu v ba tak môžeš pozreť aj obchody a niečo si kupiť 😉

ada83
3. jún 2013

@gaga83 nie neschvaluje platíš za nu 75 eur a je tam mala šanca ja som ich mala 3 a stále nie som tehotná ☹

gaga83
3. jún 2013

@ada83 tam sme chodili, vzdy zbehneme do ikei na nakup ked sme tam

gaga83
3. jún 2013

@ada83 neboj budeeesss, cez leto zrelaxujes a mozno sa aj pritrafi);););)

ada83
3. jún 2013

@gaga83 treba si urobiť radosť keď už ideš takú cestu

ada83
3. jún 2013

@gaga83 koho trafia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

appolo
4. jún 2013

@ada83 tak to si ma moc nepotesila ze si po zakroku aj tak nic.ale drzim ti palce aby sa ti to podarilo.je to nespravodlivé že niekto ma 5 deti a niekto fakt po tých detoch tuzi tak musi toľko toho podstupovat.aj to sa obcas nepodari.

ada83
4. jún 2013

@appolo to hej neviem prečo sa nedarí

katulka25
4. jún 2013

Tak dnes som 39Dc a mrch nikde. Sluznica 4-6mm a navyse mam jeden folik 15mm. Vo stvrtok opat kontrola a yvidime co sa s nim deje 🙂

ada83
4. jún 2013

@katulka25 a čo tak môžete isť na to 😉

katulka25
4. jún 2013

@ada83 ideme na dofcu 🙂 ale sliznica je velmi nizka :(

ada83
4. jún 2013

@katulka25 tak prídete 3 😝

katulka25
4. jún 2013

@ada83 to asi nie. Sliznica je velmi nizka na uchytenie 🙂

appolo
4. jún 2013

@ada83 neboj podari sa raz.neverim moc na tych ludovych liecitelov ale moja znama mala tiež veľké problémy s týmto.mala ist aj na operaciu po ktorej by uz vôbec nemohla mat deti.bola u takého liecitela spravil jej nejaké vyšetrenie alebo co.a o par mesiacov cakala babo.takze bude na tom niečo.takze ak to nevyjde tak to skusim aj ja hehh

momitko
4. jún 2013

Ahoj Adi!odkedy sme spolu lezali pri opu aj et v koncom januara,sledujem tvoj pribeh,a samozrejme vsetkych snaziliek.mne vkladali dve blastocysty a po neskutocne silnom hyperstimulaku stvrteho stupna,kedy mi uz chceli robit kyret,lebo som naozaj bola na hrane zivota,po troch mesiacoch v nemocnici mam dve krasne bublinky stale v brusku,a vdaka bohu uz su tam 20 tyzdnov.chcem povzbudit vsetky babenky,nech nestracaju nadej a nech bojuju....my sme tiez mali zly spg,dali sme si na navrh dr vysetrit u mm receptor FSH,nasli mu tam nejake mutacie.raz do tyzdna chodil na hormonalku,celkom trikrat,potom sme cakali 6 tyzdnov,kontrola a tak za 2 mesiace isli do 2.ivf.prve ivf-16 embryi,po pk ostalo len jedno,vklad,tt neg.2.ivf-8 embryi,po pk ostalo vsetkych osem,dva este stale v brusku.((((-:kvalita embryii neporovnatelne vyssia...stale na teba myslim a drzim place!monika

ada83
4. jún 2013

@momitko Ahoj sim rada že si sa ozvala nevedela som čo je s tebou zdržím palce veľmi

gaga83
4. jún 2013

@katulka25 mozno si to ta sliznica rozmysli na dovolenke ;);), tam sa deju zazraky ked odychujes a na starosti nemyslis🙂🙂🙂🙂

katulka25
4. jún 2013

@gaga83 myslis? Len ja jej nejako neverim :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre