ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@ada83 ona y mala prevziať pacientky po latakovej...takže už len vydrž🙂 a už teraz robí jej pacientky. lebo tá tam už viac nie je ako je....tak sa tam okolo mna bavili🙂

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka tak je to dobre

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka asi iz skoro pojde na matersku mozno ked pojdem na kontrolu pojdem k tej novej

katulka25
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidis a mne nic nedali :( zajtra idem opat na kontrolu co robi folik
Tebe drzim prsty

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 ďakujem veľmi pekne🙂 a samozrejme, aj ja tebe držím prsty, nech len rastie🙂

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 no tak ja veru neviem, prečo niekomu áno, prečo niekomu nie...hm...ja som mala aj po prvom ket takto

katulka25
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ja uz neviem a ku komu chodis? Som zabudla 😝

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@katulka25 k petrovej🙂

mima1416
5. jún 2013

@sakura ďakujem za info 🙂

mima1416
5. jún 2013

Ahojky... naordinoval niekomu lekár po odbere vajíčok injekcie solu-medrol 40mg. máte s tým niekto skúsenosti ? 🙂

ada83
5. jún 2013

@mima1416 mne nie nepomôžem ti 😉

katulka25
5. jún 2013

@mima1416 to ani mne. A preco ti ich dali?

cucoriedkacucoriedka
5. jún 2013

@mima1416 nemáš problémy so žľazou s vnutornou sekréciou? napr. štítna žľaza? nadobličky?

ada83
5. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ty si sa tu od včera nejako rozbehla 😝

kvetkokvetko
6. jún 2013

dobre ranko, dnes zacnem bohuzial so zlymi spravami. 9 den po KETe test negativny a tak som tomu tento raz verila, ale uz som vedela, ze je zle, ked som zacala mat priznaky PMS, tak som testovala- hoci som sa zaprisahala, ze vydrzim do pondelka na krv - ale radsej som uz chcela vediet na com som....este zostala jedna zmrzlinka, ale tam je riziko, ze sa nerozmrazi...ach jaj ☹

kvetkokvetko
6. jún 2013

@mima1416 myslim, ze sa do dava ako prevencia hyperstimulaku, ked pocas odberu vidia, ze mas nan nabeh...

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko ahooooooj...tak to mi je ľúto:( ja som netestovala....ani nebudem....ale ja som brutálne chorá...nemám hlas, kašlem, mám pocit že si embrijko z brucha vykašlem...strašneé...ja rovno pôjdem na krv v pondelok....nestresujem sa....

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@ada83 taaaaa, šak deficit, nie?🙂

kvetkokvetko
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, drzim palce, prosim nech to aspon Tebe vyjde...treba nam pozitivne priklady...a ten kasel si kde nazbierala, ved si bola doma, nie?....ale moze to byt aj prednisonom a samozrejme aj na zaciatku tehu byva mala choroba 🙂 ....a ako noha? je to lepsie?

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko jáj, moja, ďakujem ti veľmi pekne🙂 ale najviac ma matie to, že som mala dostat kramy v utorok, a nič, ani náznak bolesti brucha...to by asi malo byt, či?viem že ms medostanem, kvôli utrošu, ale aj tak.... no, týžden som bola doma s tou noho - tá je už ako tak fajn, a už od pondelka som v práci a asi ozaj prednison zaučinkoval a imunitu mám niekde inde len nie na mieste..tak uvidíme v pondelok🙂

veď určite dám vediet...len mi je ľúto že test tebe nevyšiel...

jessie222
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 ahojte baby, dobre som sa docitala, ze Lattakova ide na matersku??

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@jessie222 no, čaká bábatko🙂

katulka25
6. jún 2013

@kvetkokvetko tak to ma mrzi :(

kvetkokvetko
6. jún 2013

@katulka25 no co uz...par dni si porevem a hadam najdem silu pokracovat dalej, ale po troch rokoch bolo toho "zbierania sa" uz tolko, ze sa stale cudujem, kde stale beriem novu nadej...

kvetkokvetko
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka velmi Ti drzim palce...a fakt bolo super v pondelok na vklade, uplne pohodova atmosfere, reismullerova bola skvela, az ma to mrzi aj kvoli nim, lebo boli vsetky take zlate a hrozne nam priali, aby to vyslo...

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko že? a vieš že som si to isté povedala? že to už musím otehotnieť ked boli všetci takí zlatí🙂

jáj, no čo už, musím počkať do pondelka....vôbec nechcem testovať, tak mám dlhšie nádej🙂

cucoriedkacucoriedka
6. jún 2013

@kvetkokvetko hm, vidíš to, koľko musíme bohužiaľ zvládnuť...a stále tu silu nájdeme...tak ti strašne držím prsty, nech ju opať nájdeš..myslím na teba

katulka25
6. jún 2013

@kvetkokvetko urcite tu silu najdes.velmi drzim prsty

kvetkokvetko
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka @katulka25 ste zlate, dakujem... a ako som to sem napisala, tak mi je normalne lepsie, od vcera som to v sebe dusila, potajomky plakala na zachode a teraz je to lepsie... vdaka Vam 🙂

kvetkokvetko
6. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka inak este stale mam malu malilinku nadej...lebo test som robila vcera poobede, no proste nasla som jeden zabudnuty v zasuvke, a to som myslela, ze ziadny doma nemam tak som planovala pockat na krv, ze uz natesty nedam ani cent... ale akonahle som ho zbadala, pol hodinu som bojovala s pokusenim az som ho ocikala a krasny biely snehobiely...s blastocystou uz mala byt nejaka ciarka, ale co ak nahodou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre