ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dior
15. sep 2008

to by bolo k vianociam -ten naj darcek 😉 😵

dadulik111
15. sep 2008

tak to by teda bol super darcek 😉

pointka
15. sep 2008

a hlavne by sa mi splnilo rodit v lete 🙂
Uvidime,moje kamosky otehotnievaju v egypte,mozno sa tam zadari 🙂

pointka
15. sep 2008

Vika dakujem 🙂
Dior, nech to do tretice vyjde a dadulik drzim velmi palce,daj zajtra vediet ako

dadulik111
15. sep 2008

viacerym sa to na dovolenke podarilo

dadulik111
15. sep 2008

baby kolko ste museli vypit za den vody

pointka
15. sep 2008

Ja 6litrov.pripadala som si ako nadoba na vodu,este dva gombiky na studenu a vodu mi chybali 🙂

macous
16. sep 2008

Poinka, hezkou dovolenou, pěkně si to užívej a relaxuj, pak už to bude jen a jen lepší 😉

Sylvinka tak co u doki, já se sem dostanu asi až večer nebo zítra, ale napiš mi to 🙂 já ti držela palečky

scarlette
16. sep 2008

bre ranko kocky,
jedna otazka, ked budem volat do I. na koho sa mam obratit ohladom stavu embrijok???

scarlette
16. sep 2008

takze som tam volala a mame dvoch snehuliacikov 😀

slobrdo
16. sep 2008

ahojky kocky nebola som tu 3dni a zmenilo sa vselico.
silvia21 osmicka je super ja keby som ich mala tolko som hrda ale ja mam maximum 2-3.dakujem za info.o pondelku ze robia ele moj menzes akosi meska asi sa mu nechce.uz som poriadne nervozna.
dadulik111 ako si na tom .chcela by som pocut tu naj naj naj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lepsiu spravu.
pointka dufam ze si o.k. a na auto sa vykasli.
baby vy ste caz vykend popisaly take veci ze som z toho paf.vobec niecomu nerozumiem a to idem na ivf 3 krat.napr.nechapem meme pit po transfere 5-6l vody a preco vam teraz tu vodu vyberaju.som z toho mimo.mne sa take nic nestalo .baby dajte mi rozumu. ☹ ☹ ☹ ☹
dadulik111,silvia21.pointka aj ostatne ozvite sa ako s vami.drrrrrrrrrrrryim moc palce.poobede som tu a vsetko chcem vediet papapapa

sylvia21
16. sep 2008

Tak u mna to vyzera zle. Budem rada, ak budem mat jedno vajicko vobec. Dnes si picham pregnyl. Vo stvrtok mam OPU. Uvidime co bude. Orgalutran som mala len dve injekcie. Ani netusim, ci dve vajka, ktore tak rychlo vyrastli budu vobec kvalitne.

annaanna
16. sep 2008

sylvia, ešte nestrácaj nádej... možno ich nie je vidieť.

scarlette
16. sep 2008

silvi inak ja som tiez vyuzila z orgalutranu iba dve

dior
16. sep 2008

slobrdo- to nie je ta ista voda 😀 - funguje to tak, ze ak mas nabeh na OHSS- tu vodu co vyberaju z brucha-tak to je tekutina za vajicok- je to taka krv s neviem cim, je to v brusku a moze sa to dostat az na pluca( moj pripad ☹ ) -vtedy sa musi pit vela vody aby sa telo nezavodnovalo a odplavovala sa ta tekutina von z tela, ale niekedy nepomoze ani vela pit- 😠 😖

sylvia21
16. sep 2008

annanna mas pavdu i to sa moze stat. 😕
Scarlettka tak sme na tom rovnako. 😎 😎 Dufam, ze to bude stacit a vajicka budu dost kvalitne. 😨 😵
Citim sa z dnesneho dna unavena. Tak troska oddychujem.

sylvia21
16. sep 2008

annanna docitala som sa v teme mimi - ze si pozitiiiivna, tak Ti vvveeeeeeeeeeeeellmiiiii gratulujem. Velmi sa tesim s tebou. Robila si si testik alebo si bola dnes na krvicke?

scarlette
16. sep 2008

sylvi len dufam ze vsetko nebude tak komplikovane

takitak
16. sep 2008

sylvia - no dúfam že to zvládnete - stačí aj jedno ale úspešné !!! budem veľmi veľmi veľmi držať palčeky ... a hlavne teraz oddychuj, ja mám panický strach z pregnylu, takže hlavne teraz v kľude ...

scarlette
16. sep 2008

takitak preco mas strach z pregnylu?

slobrdo
16. sep 2008

dior dakujem za vysvetlenie.uz som bole z toho mesuge.ako sa prejavuje ohss.pokial viem je to ze po transfere sa nepije dost vody.myslim ze je to 5-6l denne.

silvia21 tento problem ako mas ty som mala aj ja.najprv to bolo o.k. ale po tyzdni stumulky som zrazu mala len 2 maxi a ostatne mini vajka.doftedy boli vsetky rovnake.aj na 1 aj na 2 odbere.nevyslo to a teraz mi chcu odobrat tie nezrele a v labaku ich dopestovat lebo doki si mysli ze inak nemam sancu aby narastli aby ich bolo viac.takze dufam ze to teraz bude lepsie.je my luto ze z tych 15stich sa ti to takto zkomplikovalo.

annanna aj ja sa pridavam ku gratulacii.je to super.

dadulik111 ty si ako na tom.este nemas vysledky.neni som pobozna ani hlboko veriaca ale teraz sa za vas vsetky modlim.aj te modlidby ktore neviem.daj vediet prosim ako si dopadla.ja som asi viac nervozna ako ty

mirka.m
16. sep 2008

ahoj Silvi, myslim na teba a uvidis vsetko bude dobre. treba verit

sylvia21
16. sep 2008

slobrdo a tie mensie mas ako velke, tie kt. daju do onkubatora?

Mirka, Takitak - dik ste zlatusiky 😉 Takitak, preco z pregnylu, kvoli hyperstimulaku?

Scarlettka ja si uz situacciu bez komplikacii neviem ani predstavit, lebo zatial sa ziadna nezaobisla bez malych ,ci velkych tazkosti. Ale to je zivot. Prinasa vsetky starosti a nielen postupne, niekedy ich vie poriadne navalit. Tak len vydrzat, aj ked sa to zda nekedy nezvladnutelne, vzdy sa vie najst riesenie.

dadulik111
16. sep 2008

ahojte babenky,mam dodru spavicku ... som tehu... a vybrali mi 1L tekutiny z brucha

pointka
16. sep 2008

dadulik ja som ti to vravela 🙂 gratulujem

slobrdo
16. sep 2008

silvia21 ja teraz nemam ziadne na manzes aby som zacala treti krat stimulku.ale to bolo v maji a neviem ti povedat ake boli male ele doki ich prirovnal ze tie male su ako spendlikova hlavicka a tie velke ako desatkoruna.a bal sa ze su uz prezrete.na ale bolo s toho embryjko ale aj tak nic .takze bol medzi nimi velky rozdiel a tie male nereagovali na hormony.u mna sa to stalo aj prvy aj druhy krat preto chce teraz odobrat ich skorsie.

dior
16. sep 2008

dadulík - ja som ti to hovorila gratulejšn 😀

slobrdo
16. sep 2008

dadulik111 to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer sprava.mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc ti to prajem.ani nevies aka som rada. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale len dufam ze sa ti to aj dobre skonci a ze ostavas medzi nami aby si nam mohla popisat vsetko co sa u teba deje asi mala pointka pravdu ze ked mas nabeh na ohss tak sa moze vydarit.

slobrdo
16. sep 2008

oprava nepisala to pointka ale dior.ale to je fuk hlavne ze mala pravdu

dior
16. sep 2008

ved je jedno, ktora to napisala-zelali sme jej to vsetky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre