ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
24. jún 2013

@denulka85 ja som ket nakoniec nemala tak ziadne papiere mi nedali ale toto mi hovorili pri odbere vajicok tak si to pamatam😀

denulka85
24. jún 2013

@katulka25 no pekne ja som to mala aj v tych papieroch co mi dali oni taky protokol co som musela vypisat vek,vysku, vahu atd.. a co robit pred ket-et a po ket-et.. a tam to bolo tiez pisane a sestricky aj s dr nam hovorili ze minimalne tri dni sa nekupat

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

baby,, objednala som si kotvičník zemný, ale tinktúru z pukov, budem to piť aj ja aj chlap...je to na kvalitné vajíčka a na zlepšenie spermiogramu...zajtra by som to už mala mať🙂) vela som o tom čítala a už asi rok to mám v hlave, tak prišla asi chvílka....jedna kvapka na kilogram váhy sa berie, rozdelené množstvo na tri časti cez den...teda tri dávky🙂) tak som zvedavá 😀

denulka85
24. jún 2013

@gaga83 to mas aj pri et.... aspon takto si menime skusenosti... ale tie parfemy musim najst to ma zaujimaaaaaaaaaa

denulka85
24. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to som citala aj ja na otehotnenie.sk ja som si odial objednala ovulacny tester ruz co je na prd a gel na podporu pocatia

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@denulka85 no, presne ma to na tu stránku hodilo🙂 nechcela som čajík, tak som tinktúru.)

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@denulka85 no, budeme chodiť smradlavé aj pred et aj po et🙂))))))) ale ked to má pomôcť bábatku, tak nedbám..nech aj uhnijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
24. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka maju tam dobre veci len mne su zbytocne pri zlepenych vajcovodoch to nepomoze.... ja ked om nevedela ze co mi je tak som chcela objednat to pre par tie vitaminy ale skusili sme ten gel a s tym som bola akoze spokojnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
24. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka ani nehovor....ja to isteeeeeeeeeeeeee pod do sukromnej diskusie hodim ta tam...

gaga83
24. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka my sme tam este neboli, zatial tunisko, egypt a teraz ak vyda tak nahovaram muza na grecko alebo spanielsko ale vsetko zavisi co bude v last minute😀😀 den, dva pred odletom. Len sa misim dohodnut s doc ako to budeme riesit lebo nechcem brat hormony na dovce je mi snich dost zle, a bohvie ako si vymysli kontroli=(

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@denulka85 no, ale ved my máme naj problém so spermiami, preto sa nám nedelili embyjká,,,tak to hádam pomôže aspon manželovi🙂

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@denulka85 už som tam🙂))))

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@gaga83 no, my sme boli aj na kréte, v čiernej hore, taliansko, a celé chorvátsko máme schodené...ale tam sa mi páči najviac...a je to relatívne blízko🙂)))) ale do egypta by som šla, tam sme ešte neboli

denulka85
24. jún 2013

@gaga83 my sme boli vlani kos grecko bolo super ale tento rok dovolenka asi len tatry

cucoriedkacucoriedka
24. jún 2013

@gaga83 inak, ja idem podpísať žiadosť v piatok a leto mám volné🙂)) takže hormony až v septembri...aj ked si myslím, že otehotniem spontánne, neviem prečo🙂) nemala som tak silný pocit nikdy....vidíš to, a ked to nevyde, tak september to istí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gaga83
24. jún 2013

@denulka85 my sme zas minuly rok neboli a uz mam toho vsetkeho dost tak sme sa len pred tyzdnom rozhodli ze pojdeme na dovcu🙂

ada83
24. jún 2013

@katulka25 to umyvanie som skusala a nic

havranica
1. júl 2013

baby nevie niektora z Vas, ktora aktualne chodite do Iscare, ci Lattakova normalne ordinuje? Sa jej neviem dovolat...diky

ada83
1. júl 2013

@havranica asi neordonuje uz normalne som niekde pocula ide na matersku ale neviem kedy v pondelok a piatok je tam ta nova co bude za nu

havranica
1. júl 2013

@ada83 to uz? som myslela, ze aspon do konca leta by tam teoreticky mala byt normalne...hm..takze ta mlada je teraz miesto nej, hej?

ada83
1. júl 2013

@havranica neviem presne neskušala si cez recepciu povedala by ti presne možno je tam len utorok stredu a štvrtok dr ja mám dostať kramy dnes a tiež sa chcem isť objednať ae uvidme č povie na recepciu

havranica
1. júl 2013

@ada83 jj..len maju furt obsadene...ale budem skusat cez recepciu..dikyyy

ada83
1. júl 2013

@havranica potom daj vedieť ako si dopadla 😉

havranica
1. júl 2013

@ada83 😉 jasnacka

siiimka
1. júl 2013

@havranica ja som bola u nej minulú stredu a dokonca sme sa dohadovali na ďalšej návšteve 🙂

havranica
1. júl 2013

@siiimka ah ok, tak dnes tam nebola, nevies nahodou ci je tam kazdy den?

siiimka
1. júl 2013

@havranica inak dovolať si sa jej možno nemohla preto, že mala do 17. júna dovolenku. fuu, či je tam každý deň, tak to ti neviem povedať 😒

denulka85
1. júl 2013

@havranica no mne dnes volala ale nie iscare tel ale asi jej s cisla

havranica
1. júl 2013

@denulka85, @siiimka, @ada83, diky baby uz som to vyriesila...pekny den

marculik
2. júl 2013

Baby coze dr.lattakova je tehu coze a to som si myslela ze po dovce tam pojdem no asi ju uz nezastihnem? hm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre