• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
@marculik kedy odchadza?
2. júl 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem dnes som jej volala,leb ja uz mam od maja schvalenu ziadost no odkladame to kvoli dovce tak som jej volala ci mozem aj v auguste a ona,ze ona tam uz asi nebude :unamused: je mi to aj trochu luto,lebo uz idem na treti pokus a predsa vedela co a ako o mne a tak sa snazila to mi je fakt luto
2. júl 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 a ty sa kedy chystas?
2. júl 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ahoj uz davno som nebola na klinike a to uz aj vidno na lattakovej,ze uz ide na matersku :slight_smile:
2. júl 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ahoj hej bolo to na nej vidieť bola som tam asi viac ako pred mesiacom a mala bruško
2. júl 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 tak ako zatial, držkáš sa :wink:
11. júl 2013 o 10:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a to teraz kto tam bude miesto nej, nevie sa?...... :confounded:
12. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santamonica @denulka85 @marculik @ada83 caute baby. Lattakova (Grossova) odchadza na matersku 2. Augusta 2013 a zastupovat ju bude taka mlada doktorka (blondinka) Dr. Reismullerová.
12. júl 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maxilienka ahoj je to iste ze ide uz 2.8 ? ja nechcem tu mladú nemá podľa mna toľko skúsenosti ach jaj určite bude tri roky na materskej ako každá mamička by chcela
12. júl 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 urcite. Povedala mi to ona osobne vcera, ked som u nej bola na konzultacii...Podla mna ak nechces tu mladu tak to povedz a daju ta k Dr. Valkymu.
Baby - co si myslite o zmene CAR po 1.neuspesnom IVFku? Premyslam nad Gyn-Fivom v BA....neviem.
12. júl 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mi prosim povedzte: absolvovali ste geneticke vysetrenia v Iscare? Boli ste s nimi spokojni? Viem, ze to trva cca 6 tyzdnov - ale stoji to za to?
12. júl 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka na gyn Fiv sa baby tiež sťažujú a ti ku komu budes ďalej patriť? A kolko vkladou si mala neúspešných ze Iscare by si chcela opustiť?
12. júl 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka
ja som absolvovala..teda aj mm. Ja som rada že nám ich urobili :slight_smile: Išlo to cez poisťovňu a aspon vieme že sme obaja ok :slight_smile:
12. júl 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 ja som mala teraz 25.6. ET a 1.IVF - a nic z toho a ani ziadny mrazacikovia neboli. A to sa podarilo oplodnit 7 embryjok, no po PK zostali len 2 (skora blasto+morula), ktore mi vlozili. Ale v podstate som s Dr. Lattakovou spokojna, vcera ma velmi prekvapila, ze so mnou ten nespech konzultovala asi 30 min., odpovedala mi na vsetko, a odporucila mi tu genetiku, aby sme urobili vsetko pre to, aby 2.IVF vyslo. Mne asi nebude vadit ta mlada doktorka - ved aj Lattakova je mlada, ja to s nou skusim a az casom zistim ci je to ok, alebo nie.
Do Gyn-fivu ma to laka len preto, ze by som tam isla "po znamosti" - tak neviem...
12. júl 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a mali ste problem so spermijkami ako my? Robili mm genetiku na receptory? To trva len 2 tyzdne (cakanie na vysledky) a potom sa nasadzuje hormonalna liecba muzovi - 3 tyzdne, aby sa zlepsili spermijky, pokial je to geneticka vada.
12. júl 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka
nie..u nás bol problém vo mne.. mám neprechodné oba vajíčkovody...ale pre istotu nám robili aj genetiku :slight_smile:
12. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka ahoj ja som tam bola v utorok že ket bude koncom augusta a nepovedala že tam už nebude :frowning2:
12. júl 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a si sa jej na to opytala? Ju to asi samu od seba nenapadne (aj keby teda malo!)
12. júl 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka nie nepýtala som sa jej to myslela som že ak sme sa dohodli na august že tam bude
12. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka počula som tiež že gyn fiv nič moc radsej brno možno
12. júl 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxilienka tak na Brno su lepšie ohlasy ako na gyn Fiv aj mne v pk umreli 6 embryi
12. júl 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 a co ako sa citis
12. júl 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte
ja som bola včera u Lattákovej bola veľmi milá,robí ešte do 1. augusta potom ide na materskú.Ale nastupuje už v januári naspäť.Takže dlho sa doma nezdrží :wink: Nám povedala krásnu správu KET sa vydaril,vložené 2 emryjká jedno sa síce vstrebáva,ale jedno sa drží.Som v 7 týždni a srdiečko nám krásne bije :slight_smile: Držím vám všetkým palce,aby ste to čím skôr pocítili aj vy.
13. júl 2013 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@kuratenko11 tak to ti povedaly peknu spravu tak v januari ju mame naspāt to je super
13. júl 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj adka, ako sa máš, čítam že ideš v auguste na vklad.. u nás to nevyšlo ale to asi vieš.. a zatial neplánujeme isť ďalej, ináč sa držím.. už pracujem ale o polovicu menej ako predtým.. takto mi to vyhovuje a čo ty? Čítam že lattáková ide na materskú, no tá skôr otehotnela než my všetci tu :grinning: Ja rozmýšľlam tiež nad gynfivom, moja sestra tam chodí a robili jej rôzne vyšetrenia pred ivf, aj priechodnosť vajíčkovodov, čo v iscare vôbec neviem či robili. vraj sa to robí viacerými spôsobmi, a fakt neviem či zisťovali. má vraj šancu 45-50% že môže otehotnieť. mne takéto vôbec nehovorili v iscare. tak uvidím ked sa jej podarí tam tak možno dáme ešte jeden pokus, uvidíme.
13. júl 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evagy ahoj viem ze ti to nevyslo citala som skoda. Ja som mala 2 iui a potom mi robily laparku ze ci mam prechodne vajcovady robila to lattakova vramci jednodnovej a potom ma poslala k endokrin a potom dalsia iui lebo mam vsetko ok a vidis nic bola som v pondelok za nou povedala ze mozeme aj teraz 25 ale ideme na dovcu tak sme to nechali na august ale robila mi aj imunologiu a hematologiu po et teraz mi dala duphaston potom menzes a budem mat estrimax len prednison mi nedala tak uvidime a ty si ani nebola za dr sa dohdnut. A neches ist radsej do brna ako gyn fiv
13. júl 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 mila denulka85, udivuje ma aka si zrazu zronena ze pani Dr. Lattakova ide na matersku a pacientky sa musia popresuvat. Az sa divim, ze si sa jej dokazala pozriet do oci........Sledovala som tvoj pribeh a je mi uprimne luto cim si si presla. Zial, niektore svoje vyjadrenia z tvojho tazkeho obdobia na adresu pani doktorky si si mohla odpustit. Ver ze niektore snazilky maju aj tazsie osudy a aj napriek tomu si nevybijaju emocie takymto sposobom. Ak si nahodou nespominas, zalistuj si na starsich strankach - tak, ako si na nich zalistovala aj pani doktorka. A bola z toho velmi sklamana :frowning2: ...... Len tazko som pre nu nachadzala slova utechy, pretoze to si naozaj nezasluzi aby sa na verejnom fore o nej takto pisalo. Je to jedna uzasna osoba a obrovsky odbornik. Ma moj respekt a obdiv - a uprimne jej prajem len to najlepsie z toho, co zivot prinasa.
13. júl 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@little_miracle absolutne s tebou suhlasim..
13. júl 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle staraj sa o seba
13. júl 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok