ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
2. júl 2013

@marculik kedy odchadza?

marculik
2. júl 2013

Ja neviem dnes som jej volala,leb ja uz mam od maja schvalenu ziadost no odkladame to kvoli dovce tak som jej volala ci mozem aj v auguste a ona,ze ona tam uz asi nebude 😒 je mi to aj trochu luto,lebo uz idem na treti pokus a predsa vedela co a ako o mne a tak sa snazila to mi je fakt luto

marculik
2. júl 2013

@denulka85 a ty sa kedy chystas?

marculik
2. júl 2013

@ada83 ahoj uz davno som nebola na klinike a to uz aj vidno na lattakovej,ze uz ide na matersku 🙂

denulka85
2. júl 2013

@marculik stvrtok

ada83
2. júl 2013

@marculik ahoj hej bolo to na nej vidieť bola som tam asi viac ako pred mesiacom a mala bruško

karkana
11. júl 2013

@denulka85 tak ako zatial, držkáš sa 😉

santamonica
12. júl 2013

no a to teraz kto tam bude miesto nej, nevie sa?...... 😖

maxilienka
12. júl 2013

@santamonica @denulka85 @marculik @ada83 caute baby. Lattakova (Grossova) odchadza na matersku 2. Augusta 2013 a zastupovat ju bude taka mlada doktorka (blondinka) Dr. Reismullerová.

denulka85
12. júl 2013

@maxilienka ahoj je to iste ze ide uz 2.8 ? ja nechcem tu mladú nemá podľa mna toľko skúsenosti ach jaj určite bude tri roky na materskej ako každá mamička by chcela

maxilienka
12. júl 2013

@denulka85 urcite. Povedala mi to ona osobne vcera, ked som u nej bola na konzultacii...Podla mna ak nechces tu mladu tak to povedz a daju ta k Dr. Valkymu.
Baby - co si myslite o zmene CAR po 1.neuspesnom IVFku? Premyslam nad Gyn-Fivom v BA....neviem.

maxilienka
12. júl 2013

a este mi prosim povedzte: absolvovali ste geneticke vysetrenia v Iscare? Boli ste s nimi spokojni? Viem, ze to trva cca 6 tyzdnov - ale stoji to za to?

denulka85
12. júl 2013

@maxilienka na gyn Fiv sa baby tiež sťažujú a ti ku komu budes ďalej patriť? A kolko vkladou si mala neúspešných ze Iscare by si chcela opustiť?

sakura
12. júl 2013

@maxilienka
ja som absolvovala..teda aj mm. Ja som rada že nám ich urobili 🙂 Išlo to cez poisťovňu a aspon vieme že sme obaja ok 🙂

maxilienka
12. júl 2013

@denulka85 ja som mala teraz 25.6. ET a 1.IVF - a nic z toho a ani ziadny mrazacikovia neboli. A to sa podarilo oplodnit 7 embryjok, no po PK zostali len 2 (skora blasto+morula), ktore mi vlozili. Ale v podstate som s Dr. Lattakovou spokojna, vcera ma velmi prekvapila, ze so mnou ten nespech konzultovala asi 30 min., odpovedala mi na vsetko, a odporucila mi tu genetiku, aby sme urobili vsetko pre to, aby 2.IVF vyslo. Mne asi nebude vadit ta mlada doktorka - ved aj Lattakova je mlada, ja to s nou skusim a az casom zistim ci je to ok, alebo nie.
Do Gyn-fivu ma to laka len preto, ze by som tam isla "po znamosti" - tak neviem...

maxilienka
12. júl 2013

@sakura a mali ste problem so spermijkami ako my? Robili mm genetiku na receptory? To trva len 2 tyzdne (cakanie na vysledky) a potom sa nasadzuje hormonalna liecba muzovi - 3 tyzdne, aby sa zlepsili spermijky, pokial je to geneticka vada.

sakura
12. júl 2013

@maxilienka
nie..u nás bol problém vo mne.. mám neprechodné oba vajíčkovody...ale pre istotu nám robili aj genetiku 🙂

ada83
12. júl 2013

@maxilienka ahoj ja som tam bola v utorok že ket bude koncom augusta a nepovedala že tam už nebude ☹

maxilienka
12. júl 2013

@ada83 a si sa jej na to opytala? Ju to asi samu od seba nenapadne (aj keby teda malo!)

ada83
12. júl 2013

@maxilienka nie nepýtala som sa jej to myslela som že ak sme sa dohodli na august že tam bude

ada83
12. júl 2013

@maxilienka počula som tiež že gyn fiv nič moc radsej brno možno

denulka85
12. júl 2013

@maxilienka tak na Brno su lepšie ohlasy ako na gyn Fiv aj mne v pk umreli 6 embryi

ada83
12. júl 2013

@denulka85 a co ako sa citis

kuratenko11
13. júl 2013

Ahojte
ja som bola včera u Lattákovej bola veľmi milá,robí ešte do 1. augusta potom ide na materskú.Ale nastupuje už v januári naspäť.Takže dlho sa doma nezdrží 😉 Nám povedala krásnu správu KET sa vydaril,vložené 2 emryjká jedno sa síce vstrebáva,ale jedno sa drží.Som v 7 týždni a srdiečko nám krásne bije 🙂 Držím vám všetkým palce,aby ste to čím skôr pocítili aj vy.

ada83
13. júl 2013

@kuratenko11 tak to ti povedaly peknu spravu tak v januari ju mame naspāt to je super

evagy
13. júl 2013

@ada83 ahoj adka, ako sa máš, čítam že ideš v auguste na vklad.. u nás to nevyšlo ale to asi vieš.. a zatial neplánujeme isť ďalej, ináč sa držím.. už pracujem ale o polovicu menej ako predtým.. takto mi to vyhovuje a čo ty? Čítam že lattáková ide na materskú, no tá skôr otehotnela než my všetci tu 😀 Ja rozmýšľlam tiež nad gynfivom, moja sestra tam chodí a robili jej rôzne vyšetrenia pred ivf, aj priechodnosť vajíčkovodov, čo v iscare vôbec neviem či robili. vraj sa to robí viacerými spôsobmi, a fakt neviem či zisťovali. má vraj šancu 45-50% že môže otehotnieť. mne takéto vôbec nehovorili v iscare. tak uvidím ked sa jej podarí tam tak možno dáme ešte jeden pokus, uvidíme.

ada83
13. júl 2013

@evagy ahoj viem ze ti to nevyslo citala som skoda. Ja som mala 2 iui a potom mi robily laparku ze ci mam prechodne vajcovady robila to lattakova vramci jednodnovej a potom ma poslala k endokrin a potom dalsia iui lebo mam vsetko ok a vidis nic bola som v pondelok za nou povedala ze mozeme aj teraz 25 ale ideme na dovcu tak sme to nechali na august ale robila mi aj imunologiu a hematologiu po et teraz mi dala duphaston potom menzes a budem mat estrimax len prednison mi nedala tak uvidime a ty si ani nebola za dr sa dohdnut. A neches ist radsej do brna ako gyn fiv

little_miracle
13. júl 2013

@denulka85 mila denulka85, udivuje ma aka si zrazu zronena ze pani Dr. Lattakova ide na matersku a pacientky sa musia popresuvat. Az sa divim, ze si sa jej dokazala pozriet do oci........Sledovala som tvoj pribeh a je mi uprimne luto cim si si presla. Zial, niektore svoje vyjadrenia z tvojho tazkeho obdobia na adresu pani doktorky si si mohla odpustit. Ver ze niektore snazilky maju aj tazsie osudy a aj napriek tomu si nevybijaju emocie takymto sposobom. Ak si nahodou nespominas, zalistuj si na starsich strankach - tak, ako si na nich zalistovala aj pani doktorka. A bola z toho velmi sklamana ☹ ...... Len tazko som pre nu nachadzala slova utechy, pretoze to si naozaj nezasluzi aby sa na verejnom fore o nej takto pisalo. Je to jedna uzasna osoba a obrovsky odbornik. Ma moj respekt a obdiv - a uprimne jej prajem len to najlepsie z toho, co zivot prinasa.

havranica
13. júl 2013

@little_miracle absolutne s tebou suhlasim..

denulka85
13. júl 2013

@little_miracle staraj sa o seba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre