ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
18. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 tak to je fakt extrem... v tomto ja som zastanca ze nic netreba prehanat... cistota ano, ale sterilita nie, ved na com si ma to babatko vybudovat imunitu 🙂 a Ty sa mi ako mas, co nove?

cucoriedkacucoriedka
18. júl 2013

@martinazvo no, aj ja to takto vnímam🙂 ja oka, oddýchnutá po dovolenke, žiadosť bola schválená za osem dní, mi volali 8. júla, že je to schválené, ale furt čakám že otehotniem prirodzene, haha🙂 2. augusta idem na kontrolu a potom vyberiem lieky a v septembri to skúsime.🙂 no vieš, tam kde iní končia( akože ty porodíš) ja začínam🙂

martinazvo
19. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka tak super, budem velmi drzat palce... ja dufam ze v septembri sa este len budem "gulat" a fucat... termin mam az 17. oktobra 🙂 Dovolenku ja som este nemala, kedze sa mi zrusila kvoli PN ☹ ale verim ze prave v septembri sa nam aspon na nejaky predlzeny vikend podari vybehnut niekam, to uz budem na materskej...

santamonica
19. júl 2013

@martinazvo mas AZ 1 babatko v brusku 😨 😅 nie "len"....gratulujem

martinazvo
19. júl 2013

@santamonica ano jasne... tak som to nemyslela prepac... ja len ze sme mali uz aj 2 srdecne akcie a potom zrazu len jedno... bol to trosku sok aj ked sme zistili ze bud dve, aj potom, ked sa jedno vstrebalo...

santamonica
19. júl 2013

@martinazvo chapem.......musi to byt ale uzasny pocit, uprimne zavidim a prajem vsetko dobreee, hlavne zdravicko 😀 😀

martinazvo
19. júl 2013

@santamonica dakujem pekne a drzim palce!

lucia2505
19. júl 2013

@csokasi je to tam 🙂

marculik
19. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka no chystam sa az po dovolenke,tak az na buduci mesiac okolo 20:8 by som mala zacat

marculik
19. júl 2013

@martinazvo pekne a to sa ti podarilo na prvy krat,ku komu si chodila a inak blahozelam mas pekne brusko 🙂

marculik
19. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka a to je kto,to je ta nova miesto lattakovej?

martinazvo
19. júl 2013

@marculik vdaka, no podarilo sa nam na prvy pokus... v mrazaciku ale nemame nic, takze dalsie babo bude dalsie IVF-ko... a chodila som k p. MUDr. Hruzikovi... poslala ma k nemu moja gynekologicka, oni spolupracuju pri pacientkach ktore potrebuju sluzby CAR...

marculik
19. júl 2013

@martinazvo jajaj tak to mas super ked sa ti podarilo na prvy krat,ja este vyuzijem tento treti pokus na slovensku a keby sa zase nepodarilo uvazujem nad brnom,no uvidim je to moc na psychiku tak sa stym moc nechcem zaoberat teraz sa radsej tesim na dovolenku a potom sa uvidi 🙂

marculik
19. júl 2013

@maxilienka skoda tak som bola na nu zvyknuta :(

martinazvo
19. júl 2013

@marculik tak to Ti verim... ja som stastna ze sa podarilo lebo vidim co tu kocky prezivaju pri neuspechoch a je to fakt velka zataz psychicky, fyzicky, aj vo vztahu moze byt napatie... dobre robis, treba sa uvolnit a oddychnut si na dovolenke a potom sa vrhnut na dalsi pokus, verim ze bude konecne uspesny!!! 😉

ada83
19. júl 2013

@martinazvo ahoj uz mas pekne brusko 😉

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 dakujem Adi... uz aj pekne zavadzia 😀

ada83
19. júl 2013

@martinazvo aj mne moje ale za to že som pribrala

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 ja som mala nejake to brucho aj predtym, ale toto je taka sranda... maly sa vystrie a skratka mozes robit cokolvek, nezohnes sa 😀

ada83
19. júl 2013

@martinazvo jaj aj ja to chcem zazit ideme od 28.7 na dovcu a potom na vklad dufam ze dovca pomoze beriem aj tabletky na dovcu 🙂

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 neboj, do tretice sa uz musi podarit 🙂 to by v tom bol cert! a kam sa chystate na dovcu? Niekam k moru predpokladam 😉

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 to vyzera bozsky, vam ale bude 🙂

ada83
19. júl 2013

@martinazvo v to dufam ze to aj nieco prinesie

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 verim ze ano, kopec parov prislo z dovolenky v trojici 😵

ada83
19. júl 2013

@martinazvo to i nas nehrozi beriem tabletky

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 a akeeeee?

ada83
19. júl 2013

@martinazvo od dnes duphaston a potom ked pride mrcha estrimax

martinazvo
19. júl 2013

@ada83 aha, uz mas vlastne pripravu na KET... tak nevadi, ved si to uzijete tak ci tak 🙂

csokasi
20. júl 2013

@martinazvo Ďakujem Mati. Potichučky sa tešíme, ale ešte počkáme na krv a potom sa budeme pomaly ale isto so strachom tešíť a rásť ... a Vy ako? Ako zvládaš tehu? Bruško a teda aj malinky rastú ako sa patrí ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre