• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@marculik áno, ona...taká mladá milá kučeravá blondínka...ale ona už má aj pracovné skúsenosti, robila v ružinove na gynde...asi aj robí
20. júl 2013 o 17:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik super, ja predpokladám že okolo 2. septembra:slight_smile:
20. júl 2013 o 17:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka tak mozno sa tam aj stretneme :slight_smile:
20. júl 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik no veru, veru...kto vie:slight_smile: ale ja som blbá, ja si furt myslím že otehotniem za tie dva mesiace prirodzene:slight_smile: hehe ale to asi každá takto vníma:slight_smile:
20. júl 2013 o 18:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csokasi chapem, ten strach nas neopusti uz asi nikdy... Ja sa mam skvele, malinky kope ako divy, rastie ako z vody, uz ho citim az pod rebrami. Pomalicky riesime detsku izbu, este dokoncujeme rozne veci na dome... Dufam ze do konca augusta bude vsetko hotove a ja potom uz budem len funiet a cakat kym to na mna pride :slight_smile: a kedy ides na krvicku?
20. júl 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ale prestan nie si blba,to by sme boli asi vsetky :slight_smile: ja tiez si namyslam zakazdym ked mi meska,ze som mozno tehu neviem aky je u vas problem no ja som mala prvy krat mimomater.tehu kde mi museli odobrat jeden vajcovod a ten druhy je tiez nepriechodny,ze presli asi dve kvapky silnejsim prudom ci ako,ale ze tvrdili ze moze sa stat aj prirodzene,no nejako sa nedari ani tak ani tak :unamused:
21. júl 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. chcem sa iba spytat, ze ci ste mali problem s odporucsnim na PN v Iscare? ja by som rada sla na PN pred pred KET lebo mam v praci vela stresu.... vseobecna ma v pohide vypise len potrebujem to odporucenie. vy ste niektora bola par dni pred KET doma?
22. júl 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnešná krv dopadla dobre HCG 755 = tehotná. O 2 týždne sono a keď budem počuť srdiečka, budem spokojnejšia.
22. júl 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@csokasi supeeer veeelmi sa tesiiim :slight_smile:
22. júl 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo tie obavy už asi nikdy neskončia, ale som zane vďacná a šťastná, že som dostala túto možnosť.
Tak nech ide všetko od ruky a čoskoro môžeš mať už len vyložené nožky a čakať na príchod drobca.
22. júl 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi
super :slight_smile: Gratulujem :slight_smile: Tak sa to tu konečne trošku rozbieha :dizzy_face:
23. júl 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jen29 ahoj, no ja som sice bola na PN kvoli zlomenej ruke vtedy, ale u mna by to bolo tak ze PN-ku by mi vypisala obvodna na zaklade odporucenia od mojej gynekologicky a nie z CAR Iscare... ale skus sa spytat sestriciek oni Ti urcite povedia:slight_smile:
23. júl 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo dakujem za odpoved. tak sa v piatok opytam. dufam ze buduci tyzden nam male vlozia :slight_smile:
23. júl 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sakura Ďakujem. A Vy ako včera, čo budete mať? Ďalšia baba čí fičúrisko malý bude?
23. júl 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi gratulujem, teším sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik no, my zlý spermiogram....a trošku ústie mam zúžené do vajcovodov:( no, ved uvidíme nádej umiera posledná:slight_smile:
23. júl 2013 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csokasi gratulujem...
23. júl 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@csokasi
xi xi xi babaaaaaa :grinning:DD
24. júl 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@sakura ake pekné a čo to bude?
24. júl 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura takže mm bude mať doma riadny babinec. Gratulace! Sa vytešuješ čo ... Ja idem akurát s preventívky a rovno sme spravili aj sono a vyzerá to na jedno baby ...
24. júl 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ada83
ďakujem :slight_smile: dievčatko :slight_smile:
24. júl 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@csokasi
jo, jo teším :slight_smile:)) Noo tatinečko má po chlebe ked nás nebude poslúchať :slight_smile:))
Jeej supeer :slight_smile: No ved uvidíš čo ti povedia v Iscare ešte :slight_smile: :dizzy_face:
24. júl 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky :slight_smile: Chcem sa vas opytat, ze aku mate skusenost Dr. Petrovou? Mala by som k nej ist na jednodnove vysetrenie, ale obavam sa, ze moj doki ju dohodil kvoli ivf. Vopred Vam dakujem za odpoved :slight_smile:
25. júl 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty ahoj,ja knej chodim a podla mna je super.som snou spokojna
25. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Chcem Vám všetkým dodat silu a energiu na ceste za vytúženým bábätkom. Vďaka doktorke Petrovej a celému iscare sa nám v pondelok narodili nadherne dvojičky Miska a Petko.
Drzim Vám palce.
25. júl 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@katla Kati, vela zdravicka deturencom aj celej rodinke. Drzte sa! :astonished:
25. júl 2013 o 23:56  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenyke Ahojky:slight_smile: Diky za odpoved, tak uz sa citim trosku lepsie, lebo vacsinou na nu nadavaju :wink:. Inac ja len idem na jednodnove vysetrenie, kedze ja uz davno chodim do Brna do Reprofitu, kde som nesmierne spokojna. A preto som trosku nechapala, preco mi dohodil tuto dokinu moj gynda, kedze dobre vie, ze v cechach mam svojich doktorov. Sa mi zdalo, ze mu ide o business, kedze kazdy gyda ma svojich doktorov v tych centrach :angry: .Dufam dokina nebude tlacit na pilu :wink:

@katla tak velka gratulka, prajem vam vela zdarvia a radosti s detickami :slight_smile:
26. júl 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby na ktorý deň vám robili vklad pri KET-e?
26. júl 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona mne 21 dc ...
26. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robia ho 19-21 mne 20 den
@timona
26. júl 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok