ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
20. júl 2013

@marculik áno, ona...taká mladá milá kučeravá blondínka...ale ona už má aj pracovné skúsenosti, robila v ružinove na gynde...asi aj robí

cucoriedkacucoriedka
20. júl 2013

@marculik super, ja predpokladám že okolo 2. septembra🙂

marculik
20. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka tak mozno sa tam aj stretneme 🙂

cucoriedkacucoriedka
20. júl 2013

@marculik no veru, veru...kto vie🙂 ale ja som blbá, ja si furt myslím že otehotniem za tie dva mesiace prirodzene🙂 hehe ale to asi každá takto vníma🙂

martinazvo
20. júl 2013

@csokasi chapem, ten strach nas neopusti uz asi nikdy... Ja sa mam skvele, malinky kope ako divy, rastie ako z vody, uz ho citim az pod rebrami. Pomalicky riesime detsku izbu, este dokoncujeme rozne veci na dome... Dufam ze do konca augusta bude vsetko hotove a ja potom uz budem len funiet a cakat kym to na mna pride 🙂 a kedy ides na krvicku?

marculik
21. júl 2013

@cucoriedkacucoriedka ale prestan nie si blba,to by sme boli asi vsetky 🙂 ja tiez si namyslam zakazdym ked mi meska,ze som mozno tehu neviem aky je u vas problem no ja som mala prvy krat mimomater.tehu kde mi museli odobrat jeden vajcovod a ten druhy je tiez nepriechodny,ze presli asi dve kvapky silnejsim prudom ci ako,ale ze tvrdili ze moze sa stat aj prirodzene,no nejako sa nedari ani tak ani tak 😒

jen29
22. júl 2013

ahojte baby. chcem sa iba spytat, ze ci ste mali problem s odporucsnim na PN v Iscare? ja by som rada sla na PN pred pred KET lebo mam v praci vela stresu.... vseobecna ma v pohide vypise len potrebujem to odporucenie. vy ste niektora bola par dni pred KET doma?

csokasi
22. júl 2013

Dnešná krv dopadla dobre HCG 755 = tehotná. O 2 týždne sono a keď budem počuť srdiečka, budem spokojnejšia.

katulka25
22. júl 2013

@csokasi supeeer veeelmi sa tesiiim 🙂

csokasi
22. júl 2013

@martinazvo tie obavy už asi nikdy neskončia, ale som zane vďacná a šťastná, že som dostala túto možnosť.
Tak nech ide všetko od ruky a čoskoro môžeš mať už len vyložené nožky a čakať na príchod drobca.

sakura
23. júl 2013

@csokasi
super 🙂 Gratulujem 🙂 Tak sa to tu konečne trošku rozbieha 😵

martinazvo
23. júl 2013

@jen29 ahoj, no ja som sice bola na PN kvoli zlomenej ruke vtedy, ale u mna by to bolo tak ze PN-ku by mi vypisala obvodna na zaklade odporucenia od mojej gynekologicky a nie z CAR Iscare... ale skus sa spytat sestriciek oni Ti urcite povedia🙂

jen29
23. júl 2013

@martinazvo dakujem za odpoved. tak sa v piatok opytam. dufam ze buduci tyzden nam male vlozia 🙂

csokasi
23. júl 2013

@sakura Ďakujem. A Vy ako včera, čo budete mať? Ďalšia baba čí fičúrisko malý bude?

gaga83
23. júl 2013

@csokasi gratulujem, teším sa 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
23. júl 2013

@marculik no, my zlý spermiogram....a trošku ústie mam zúžené do vajcovodov:( no, ved uvidíme nádej umiera posledná🙂

denulka85
23. júl 2013

@csokasi gratulujem...

sakura
24. júl 2013

@csokasi
xi xi xi babaaaaaa 😀DD

ada83
24. júl 2013

@sakura ake pekné a čo to bude?

csokasi
24. júl 2013

@sakura takže mm bude mať doma riadny babinec. Gratulace! Sa vytešuješ čo ... Ja idem akurát s preventívky a rovno sme spravili aj sono a vyzerá to na jedno baby ...

sakura
24. júl 2013

@ada83
ďakujem 🙂 dievčatko 🙂

sakura
24. júl 2013

@csokasi
jo, jo teším 🙂)) Noo tatinečko má po chlebe ked nás nebude poslúchať 🙂))
Jeej supeer 🙂 No ved uvidíš čo ti povedia v Iscare ešte 🙂 😵

annetty
25. júl 2013

Ahojte kocky 🙂 Chcem sa vas opytat, ze aku mate skusenost Dr. Petrovou? Mala by som k nej ist na jednodnove vysetrenie, ale obavam sa, ze moj doki ju dohodil kvoli ivf. Vopred Vam dakujem za odpoved 🙂

jenyke
25. júl 2013

@annetty ahoj,ja knej chodim a podla mna je super.som snou spokojna

katla
25. júl 2013

Ahojte dievčatá. Chcem Vám všetkým dodat silu a energiu na ceste za vytúženým bábätkom. Vďaka doktorke Petrovej a celému iscare sa nám v pondelok narodili nadherne dvojičky Miska a Petko.
Drzim Vám palce.

lea231
25. júl 2013

@katla Kati, vela zdravicka deturencom aj celej rodinke. Drzte sa! 😲

annetty
26. júl 2013

@jenyke Ahojky🙂 Diky za odpoved, tak uz sa citim trosku lepsie, lebo vacsinou na nu nadavaju 😉. Inac ja len idem na jednodnove vysetrenie, kedze ja uz davno chodim do Brna do Reprofitu, kde som nesmierne spokojna. A preto som trosku nechapala, preco mi dohodil tuto dokinu moj gynda, kedze dobre vie, ze v cechach mam svojich doktorov. Sa mi zdalo, ze mu ide o business, kedze kazdy gyda ma svojich doktorov v tych centrach 😠 .Dufam dokina nebude tlacit na pilu 😉

@katla tak velka gratulka, prajem vam vela zdarvia a radosti s detickami 🙂

timona
26. júl 2013

baby na ktorý deň vám robili vklad pri KET-e?

csokasi
26. júl 2013

@timona mne 21 dc ...

ada83
26. júl 2013

Robia ho 19-21 mne 20 den
@timona

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre