ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzanita444
3. aug 2013
zuzanita444
3. aug 2013

@lucka_220809 dam dam 🙂 ozvi sa v pondelok, ze ako to dopadlo.

karkana
3. aug 2013

@denulka85 nie, teraz malujeme,bude s nami v izbe a až potom bude mať izbičku, a stres čo všetko pokúpiť, lebo muž nechcel nič vopred, tak máme čo robiť, dnes sme boli aj na nákupoch,ale stojí to zato, každý deň chodíme za ním

jen29
3. aug 2013

@lucka_220809 ahoj ja som mala ohss minuly rok po vklade., pomaha aj vela bielkovin jest najme tvaroh 🙂) to mi poradil doktor a mne to pomohlo

jen29
3. aug 2013

@zuzanita444 ahoj bola teraz 1.8. na KET? v Iscare? 🙂) lebo ja som bola tiez 🙂) tak sa drz 🙂))

denulka85
4. aug 2013

@karkana tak to ti verim a kedy bude mat malinkeho uz doma? aky je peknucky co? a ten pocit neopisatelny vsak? tesim sa s tebou.... 😉

zuzanita444
4. aug 2013

@jen29 Ja som bola 2.8. Si o den skor 🙂 tak drzim prsty!

jen29
4. aug 2013

@zuzanita444 dakujem aj ja tebe 🙂)) ku komu chodis?

lucka_220809
4. aug 2013

@zuzanita444 Zuzi, mne to ustupuje...stale trosku citim podbrusko, len trosku je nafuknute, ale v porovnani so vcerajskom super, snad sa to nezhorsi..dnes mi volala embryologicka, ostali nam z 9 len tri embryjka ☹, a vklad mam naplanovany na utorok..tak snad vsetko pojde dobre.

cucoriedkacucoriedka
4. aug 2013

@lucka_220809 ja som mala to isté a bol z toho ohss....

cucoriedkacucoriedka
4. aug 2013

@lucka_220809 super ze sa to zlepšilo...keby to bol ohss, tak sa to zhoršuje, ja som sa nevedel ani na posteli otočiť, chodila som skrčená...ach

cucoriedkacucoriedka
4. aug 2013

@jen29 mne veľmi pomohli silné vývary...kurací, hovadzí, pekne doma urobené🙂)) čerstvé....a pila som straaašne vela acidka.🙂

cucoriedkacucoriedka
4. aug 2013

@lucka_220809 a pi okolo 5 l tekutín denne, okrem vody...takto mi hovorila dr. číže čaje, mlieko, mirerálky, džúsy,polievky

lucka_220809
4. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ´dakujem, akurat sa mi dovara riadne silny fajny slepaci vyvar uz 3 hodiny je na sporaku... pijem,kolko viem...ale preco vlastne to nema byt voda? tomu celkom nerozumiem. Kupila som si aj melon a lejem do seba, co tecie...
Dakujem krasne za odpovede 😉

zuzanita444
4. aug 2013
zuzanita444
4. aug 2013

@jen29 K dr. Lattakovej, a ty?

zuzanita444
4. aug 2013

@lucka_220809 To je dobre znamenie, ze to ustupuje. Mne sa to cely tyzden len zhorsovalo. O embryjka sa neboj, nevadi ze su 3 hlavne nech su kvalitne 🙂

lucka_220809
4. aug 2013

@zuzanita444 no, rozdelili sme si ich na 3 metodou ICSI a ostatne IVF-kom, a len tie tri sa oplodnili dobre, co sli ICSI.. prirodzene nevyslo ani jedno z tych 6 ☹ dost ma to zamrzelo, tak snad aspon tie tri budu silne a v poriadku. Fu,uz mam inak pocit,ze sa utopim z tolkej vody, co do seba lejem.... hlavne nech to nie je ohss... ale fakt je to ovela lepsie... snad zajtra sa zobudim a bude este lepsie...

katulka25
4. aug 2013

@lucka_220809 drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo. Ku komu chodis?

lucka_220809
4. aug 2013

@katulka25 dakujem velmi. Chodim k doc. Valkymu... zajtra k nemu idem na kontrolu, tak snad neuvidi ani naznak ohss a v utorok bude co vlozit.. snad sa budu dobre vyvijat... a snad bude chciet vlozit aj 2... mam taku predtuchu,ze nebude... :-/

zuzanita444
4. aug 2013

@lucka_220809 aha, cize si si dala aj pk? Ono to asi naozaj nebude ohss...ale pi pre istotu dalej a hlavne este v takom horku. Mne sa vtedy zdalo ze mi najviac pomaha mlieko.

lucka_220809
4. aug 2013

@zuzanita444 no pk, ak je to predlzena kultivacia, nakoniec nebude... kedze ostali len 3, chcu vkladat v utorok, tak mi dnes povedala embryologicka. Neviem,ci je to horsie alebo lepsie... tak psychologicky mam pocit, ze aj dobre, nech je to cim prv, ale zas asi clovek nevie, ako sa dalej vyvijaju.. no neviem,ved oni su odbornici, snad robia dobre,co robia...

karkana
4. aug 2013

@denulka85 tento týždeň nám má prísť zo súdu, či si ho môžeme zobrať, tak máme takú nervozitu s mm ,

jen29
4. aug 2013

@zuzanita444 k dr. tazberikovej 🙂) ale pani dr. lattakova - po novom grossova mi vkladla nase malinkee 🙂))) tak nam obom drzim moc palce 🙂)

denulka85
4. aug 2013

@karkana to ešte nieje iste či ho budete mat?

zuzanita444
4. aug 2013

@jen29 Aj mne vkladali iba jedno tak dufam ze sa poriadne zahryzne ;) planujes aj testovat?

katulka25
4. aug 2013

@zuzanita444 aj ja k nemu chodim. Drzim prsty aby mal pre teba dobre spravy

jen29
4. aug 2013

@zuzanita444 asi ano, aj minuli rok sme testovali 🙂) a potom krvny test to iba potvrdil. ale prestalo sa nam vyvyjat.. :( teraz to dufam vyjde 🙂))) ja som chodila na infuzky kvoli ohss a sestricky mi povedali nech si otestujem 🙂) ze urcite budem tehotna, ked mi je tak zle .... lebo pri tehotnosti sa ohss zhorsuje :( a kolko kolki krat to skusate? my este stale 1 ivf - rok som si pockala na KET - pol roka sme mali cakat po missed abort a ja som chcela aj dovcu 🙂 tak preto sme az teraz isli.

karkana
4. aug 2013

@denulka85 nie, je to všetko zdlhavé, ale nevadí, aj ked nam ho dajú, ešte vždy má nárok bio na malého 😒

denulka85
4. aug 2013

@karkana a to preco? vsak sa ho vzdala nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre