• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
Dadulik, to je super spravicka, gratulujem :wink: Tak za devat mesiacov budes krasna mamina :slight_smile:
16. sep 2008 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky... :slight_smile:
chcem sa vás opýtať...robí sa v iscare počas cyklu aj folikulometria?alebo sa tým nezaťažujú...? :confused: :confused: ja mám za sebou 2xHP,drahý spermio...doki iba povedal, že je znížená pohyblivosť, ale čísla nepovedal,tak som z toho trochu nervozna...vraj keby som bola ja 100%,tak by nemal byť problém s otehotnením... :unamused: vám ako interpretovali výsledky zo spg??
mna teraz čaká laparka...mám pocit, že to ide akosi všetko rýchlo, a to ani neviem ,či vôbec ovulujem..bolo to tak aj u vás..?
16. sep 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulik gratulujeeeeem :grinning:

saska nam iba povedali ze spg je v norme
16. sep 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik zo srdiečka gratulujem :dizzy_face:
16. sep 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konecne...dve tehulky GRATULUJEM!!! Silvi do tretice vsetko dobre, dufam ze sa pridas k Anne a Dadulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pupo uvidime, co na to povie zajtra embryolog a co sa podari z ovarii vydolavat :slight_smile:
Je to super, ze tu mame dve tehulienky. Konecne dve kvapky nadeje. Kocky drzte sa, nech Vam to vyjde a takto o devat mesiacov uz budete krasne mamicky.
17. sep 2008 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi ahoj. tak ako?
17. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj annanna
Vcera sme boli na pohotovosti a zajtra idem na OPU. Takze uvidime, co bude. Troska ma len pobolieva v podbrusku, ale inak v pohodke. Prave som myslela na to , ze musim uz jest len nieco lahsie, kvoli zajtrajsej narkoze. Dam si asi lennejake ovocie.
Ty sa annanna ako citis?
17. sep 2008 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvinka drzim palceky, ked sa dostanes potom k netu daj vediet ako si dopadla, dufam a verim ze ich bude viac a nielen jedno :wink:
17. sep 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už si bola niekedy na OPU?
ja v pohodke... len mám teraz strach, aby tehu bolo, mám také nafúknuté bruško a pobolieva ma stále v podbrušku... asi sa tam dačo deje. Tuším vyskúšam testnúť z moču, či je pozitívny... pre porovnanie.
o 2 týždne by sme mali ísť na utz, tak preto tie obavy. To sa asi najprv obávame stimulácie, či budú vajká, potom či budú embryjká, potom či budú // no a potom to asi len začne, aby všetko bolo tak ako má.
17. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarletkla, dav Vam urcite vediet :wink:
Anicka, presne ako to pises, je to presne tak :slight_smile: Ked ste uz tak daleko a ten najtazsi zaciatok ste prekonali, tak to musite dotiahnut do konca :slight_smile: Krasne relaxuj. SI teraz PN? Alebo len na rizikovom?
17. sep 2008 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v robote... :frowning2:
ty si budeš dávať tuším aj PiGD, že?
17. sep 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,tak som vas po dlhsom case prisla pozret.Ja som cez predlzeny vikend oddychovala pracovne u rodicov,ale som rada ze som bola s nimi. A vidim,citam ze ľady sa pohli a mame tu konecne tehulky :grinning: :grinning: :grinning: .Tak Vam zo srdca GRATULUJEM dadulik,annaanna a dalsia babenka(nevien si spomenut ci je este dalsia :sweat_smile: ).................SYLVI budem drzat palce nech ich je co najviac a za 2 tyzdne sa pridas k ostatnym tehulkam :wink: .................PUPO ahojcek ako sa mas? Ja vas sem chodim aspon citat,ked sa u nas momentalne nic nedeje.Teraz mam take obdobie ze robim vselico mozne aby som nemala ani chvilu volnu aby mi tie dni ubehli.Ale ten prvotny smutok a beznadej uz u mna pominul, uz sa ja tesim ked pride kamoska s 3 mesacnym chlapcekom. Vtedy patri len mne :grinning: taaaaaaaaak si ho vystiskam.
17. sep 2008 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Karkul,
vidim ze ani ty si nedas pokoj od konika. Ja som pracovne v taliansku, uzivam si este trochu slniecka. U mna ten smutok asi neprejde nikdy... uvidime,snad ...
17. sep 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky,
sylvi drží palčeky nech zajta všetko obre dopadne a nech sa všetky dobré vajka vydolujú z tých vaječníkov a nech dobre dopadne piGD.Daj mi potom vediet.budem na teba myslieť. :slight_smile:

Mna dosť pobielova podbruško, na OPU mám ist až v nedelu alebo v pondelok no neviem či to vydržím.

Annanna ty si bola tiež na piGD prvý krát a čo sa stalo s embryami, prečo ti to doporučili,teraz si bola bez piGD?
kedy testuješ? bolesti podnruška a nafúknuté brucho sú dobré príznaky tehu, lebo HCG čo produkujú embryká stimulujú aječnky , je to príznak tehu!!!!!
drž sa nech sa len pekne usalašia v sliznici.
17. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pupo-ti to slniecko aj zavidim :wink: ,aspon mas tak troska aj dovolenku.Ja som muza nahovarala na nejaky aquapark s horucou vodou ale este mame okolo domu kopec roboty(zahrada,dvor....),tak snad si oddychnem niekedy v novembri pri takej termalnej vode.
17. sep 2008 o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som dnes po OPU, mame 6 vajicok, ...
17. sep 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte dievčatá

som tu dlhšie nebola a pozeram, že je dovod na radosť... fíííí.... GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teeeeeda, Dadka a Anna... teším sa s vami.. veeeľmi . Konečne nádej...

Silvi, zajtra je teda tvoj den..budem držať pastičky, nech to dobre dopadne...čakám na dobré spravy...

Macoušku... kuki na IP.

Pozdravujem Adin a Saxo... kočky ako sa darí? Adin čo to vyšetrenie, kedy idete? Bud pokojná... mysli na svojho drobčeka v brušku.

Som sa troška odmlčala... ale viac sa toho nakopilo v práci.. vrcholí nám sezona a ľudia šíli so stavaním... tak mám čo robiť a dotoho asi prechladnutie, tak ale ja si vás všetky ešte raz pekne prečítam..a už tu budem každý den s vami.
17. sep 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallooo,
Sylvi tak ako si dopadla,... ozvi sa.. myslím na teba... už to máš asi za sebou... tak dúfam, že toho bolo nad očakavania.. :slight_smile:
18. sep 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvia asi ešte oddychuje :slight_smile: snáď nám dnes prezradí ako dopadla
18. sep 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulik, annaanna gratulujem vám :slight_smile:
saxo ako sa máte? my sa máme fajn, už kopkáme a zatiaľ všetko ok.
sylvia, držím palčeky. :slight_smile:
18. sep 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik a Anička - véééééééééélka gratuluce, držte se maminy :wink:

Sylvi, myslím na tebe.... snad je to dobrý
18. sep 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek kocky - ste taka velka podpora, ste uzasne :wink: Velka vdaka. :slight_smile:

nakoniec mam len jedno vajicko, ledva ledva. Dalo sa vybrat len z jedneho vajecnika.
Uvidime, co povie zajtra embryolog, ci vobec mame aspon to jedno a budeme sa moct rozhodnut, co dalej.

Krasny den pre vsetky :slight_smile:
18. sep 2008 o 16:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi - tak strašne držíme palečky a všetku pozitívnu energiu posielam do Iscaru nech sa krásne ujme ...
18. sep 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Andy, :wink: ,včera mi robili odber a dnes som prišla domov.Nebolo to až také strašné,skor nepríjemné. :unamused: Je mi ešte tak všelijako,teraz mám mať aspoň dva týždne kľudový režim.Tak polihujem a snažím sa myslieť pozitívne,aj keď to budú tri týždne stresu z čakania na výsledky :unamused: .Neviem,čo je so Saxo,som smutná,že sa neozvala,ale verím,že sú všetci traja O.K.
Silvi,držím Ti všetky prsty,aby to embryjko zabojovalo!!!!!!!!!!!!!!
18. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takitak, Adinam ste zlatusiky - vdaka.
Ja mam modre palce uz davno, preto sa Vam urcite tak dobre dari :slight_smile:

uvidime, ci je to ten spravny bojovnik, alebo s este na bojovnikov budeme musiet pockat. DOzvieme sa do zajtra, resp. do utorka, resp. do troch tyzdnov.
18. sep 2008 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahoj Sylvi,

tak máš ty zlaté nervičky .. obdivujem..., to, že ti fandím a držím palčeky aby si bola úspešná.. to ti písať nemusím..
ani nenachádzam slová, ktoré by to opísali, ako ti to želáme s mužom. Nech teda ten jeden fešák bojuje, mrška malá..všetká energia ide do labošky . Veľmi Vám to želáme obaja s mužom.

Adinka, ahoj, tak už to máš za sebou, fuha... asi je tažké najsť niečo doma, čo by ta odpútalo od myslienok na vysledky. Ale verím, že sa nenazdáš a vysledky budú doma. Nemôže sa stať, že by boli možno o týžden skôr hotové? Či to vôbec nehrozí?
18. sep 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvi tak aspon jeden bojovnik :wink: drzim palce nech je zajtra vsetko v poriadku.Nech sa vam to uz konecne podari :slight_smile:
18. sep 2008 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annaanna - neviem ci si na mna spominas ale lezali sme spolu pri tvojom prvom odbere vajok a ja som bola na transfere, ktory nevysiel ale v zpati KET ano
len som ti chcela povedat ze sa tesim ze to vyslo aj tebe :slight_smile:
18. sep 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zomata, trocha si spominam, chcelo sa ti velmi na wc.. :slight_smile:
18. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok