ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzanita444
5. aug 2013

@lucka_220809 citim sa dobre az na to, ze som dnes prisla na to ze mam teplotu 37,4...ta snad na mna nelezie nejaka pliaga 😒

katulka25
5. aug 2013

@denulka85
@lucka_220809
@cucoriedkacucoriedka
@zuzanita444 no dievcata co vam poviem. Cele vnutro ma boli , ako keby mrcha mala prist. Mam cakat a asi tyzden pred mrchou prist ze ak tam nieco bude aby sa to vysalo. Ale kocka ktora mala cystu tak pri ovulke praskla a pomohla jej otehotniet. Tak uvidime co sa bude diat

lucka_220809
5. aug 2013

@zuzanita444 to mozes mat aj z tohto tepla inac... alebo aj z tehu tusim 🙂 tak kiez by... v kazdom pripade oddychuj a vela pi... ale nie 5 litrov 🙂)))
Inak mne sa teraz poobede tak ulavilo.. neviem z coho,ale uplne mi odisiel ten tlak z brucha a pocit naliatosti... by som teraz najradsej zabehla na to sono este raz, ci nahodou sa to zazracne cele nevstrebalo... ale embryose su uz v mrazaku,tak by mi to uz asik nepomohlo 🙂))

denulka85
5. aug 2013

@katulka25 katka drzim ti palce.... neboj dobre bude 🙂

lucka_220809
5. aug 2013

@katulka25 vsetky prsty drzim teda.. !!!!

katulka25
5. aug 2013

@denulka85
@lucka_220809 dakujem dievcata

cucoriedkacucoriedka
5. aug 2013

@katulka25 drž sa katka.

jenyke
5. aug 2013

baby ma niekdo z vas pco syndrom?

csokasi
5. aug 2013

@ada83 aj Ja idem 16 do Car, nakolkú si?

csokasi
5. aug 2013

@jenyke áno, ja mám.

ada83
5. aug 2013

@csokasi nakoniec idem 15. Na 9 lebo moja dr je tam
utorok a stvrtok

csokasi
5. aug 2013

@ada83 Jaj tak držkam palčoky nech ide všetko dobre až do konca ...

ada83
5. aug 2013

@csokasi dik a ty teraz si ako na tom

csokasi
5. aug 2013

@ada83 dnes sme boli v Car na kontrolu, náplne 4mm a už nám bije aj srdiečko ... Už len nech pekne rastieme.

ada83
5. aug 2013

@csokasi tak to je super a preco istes este do car

csokasi
5. aug 2013

@ada83 Ešte my kázal prísť, neviem dokedy sa chodí do Car, teraz som v 6tt+1.

ada83
5. aug 2013

@csokasi to neviem ale asi to bude uz posledna kontrola daj radu co si robila po vklade aby som ta nasledovala 🙂

csokasi
5. aug 2013

@ada83 ani nič, popravde som na 3 deň šla normálne do práce, to bola streda. V sobotu som šla na Pohodu a každý víkend odvtedy v pohybe, buď oslava alebo niekde preč. Takže žiadne leňošenie ... Akurát som papávala ananás a asi 2-3 krát som si dala decko červeného ...

ada83
5. aug 2013

@csokasi tak to mas super ja pojdem asi na pn zase a kupim ananas

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@ada83 ja idem stimulovať a hned tiež nasadím ananás..aj mužovi🙂 ale budem ho asi odšťavovať a budem piť štavu🙂 juj, ale ja ananás vlastne ani nemusím, tak sa musím premôct🙂

santamonica
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojte, citam tu, ze jete/pijete ananas? a to je na co dobre? 😝

ada83
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka n asi aj ja zacnem s ananasom idem do tesca na nakup kupim ale ananas

lucka_220809
6. aug 2013

@zuzanita444 Ahoj moja... len tak pre tu srandu - vcera poobede mi to fakt zacalo ustupovat a do dnes rana ploche brucho, ziadna bolest... mne sa to podla mna uplne normalne vstrebalo a keby idem na kontrolu dnes a nie vcera, hadam by ani problem nebol :-/ No co uz, babies su zmrazene, ale skoda toho...

zuzanita444
6. aug 2013

@lucka_220809 no teda, na jednej strane super ze ti to tak rychlo preslo len skoda ze az v den vkladu 😒 tak mozno to bol len mierny ohss a nebudes musiet cakat na ket az 2 mesiace ako ja. Kedy ides na kontrolu? Inak mne vcera bolo dost blbo, taka malatna som bola plus ta teplota...ale dnes som uz ok 🙂 to bude asi fakt len z toho pocasia...

zembla
6. aug 2013

Ahojte baby, pokusala som sa preluskat tieto stranky ale je tu toho straaaasne vela a trvalo by to asi vecnost, kym by som sa dozvedela, co potrebujem- preto dufam, ze mi nejaka mila osobka pomoze :o)).
Minuly mesiac sa nam opat nezadarilo, snazime sa cca rok a kedze mam uz 33 rozhodla som sa, ze uz nebudeme viacej cakat a ideme do iscare v piatok (09.08.2013) na prvu navstevu.
Viete mi povedat co nas tam cca caka, na co sa mame pripravit, aky bude postup ?
Mam pcos, ale ovulku podla BT mavam zakazdym (meriam 3 mesiace), priatel ma spermiogram ok. Spravia nam nejake vysetrenia, potom iui a potom umele (samozrejme viem ze to nebude hned :o) ) ? Mam trochu zmiesane pocity, velmi som dufala ze sa nam to podari "normalne" :((.

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@santamonica na lepšie uhniezdenie embryjka...aspon si to tu všetky myslíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@zembla ahoj. tak vitaj medzi nami...no čo ti poviem, to asi každá dúfame že sa nám prirodzene zadarí...takže, my ked sme došli, obaja s manželom, tak jemu robili spermiogram, mna kukla utz a hned mi povedala že idem na hysperoskopiu, že bez toho sa nepohneme...alebo aj laparku zvyknu urobiť...takže po hysteroskopii, nález bol ok, muž zlý spermiogram, tak sme napísali v novembri žiadosť a išla som stimulovať.....

santamonica
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak uz aj ja si to myslim.....idem na to 😅 😅 😅 😝 😝 😀

cucoriedkacucoriedka
6. aug 2013

@santamonica zlatááááááááá,......si ma pobavila...a ty ideš stimulovať teraz?

zembla
6. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka jezkovi voci, az mi zaludok pretocilo, ked som si precitala, co hysperoskopia a laparoskopia je 😕 ajajaaaj ved ja som v zivote nebola v nemocnici, ani len ruku som nemala zlomenu a teraz ma caka celkova narkoza 🙂)))))) ? uffff, no nejak to musim predychat, nemozem sa hned na zaciatku takto zlaknut 🙂))
kazdopadne dakujem za info, nepredpokladala som, ze nas caka prechadzka ruzovou zahradou,ale uffff 🙂)))
A ozaj da sa to vybavit na jednu supu ? aj hysperoskopia a aj laparoskopia ? nech ma nemusia stale uspavat 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre