ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

monca2013
9. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj nie je to moja prva stimulka,1ivf neuspešne nasledoval KET a teraz sa pokušame 2pokus ivf.A čo ty ake maš skusenosti ty 🙂

cucoriedkacucoriedka
10. aug 2013

@monca2013 ja prvé ivf neuspešné, nebol čerstvý vklad kvôli ohss, takže 2 vklady KET, neuspešné....teraz stimulujem na druhé ivf🙂

monca2013
10. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ake injekcie ty predpisali kolko stali aky protokol mas

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 ahoj...protokol krátky, aj prvý bol krátky, ale prestimulovanie - mala som menopur 150 a cetrotide....teraz mám gonal 900, 112,5 j.....v utorok idem na kontrolu, uvidíme koľko je folikulov a podľa toho asi potom menopur a cetrotide. tieto inkekcie gonal, 2 menopury a cetrotide stálo 31O eur.

monca2013
11. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka Dobre ranko prajem,aj ja som teraz mala kratky protokol pichala som si Gonal a v pondelok mam odber vajičok.Len dufam že to všetko dobre dopadne, vieš nastupila tam ina doktorka tak neviem 1ivf aj ket my robil dr.Hredzak a to som mala všetko ine dlhy protokol ine injekcie no všetko inač.Už sa to bliži a začinam sa bat 😒

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 dobré ránko...neboj sa...ale to sa ľahko hovorí:( ja som sa v prvej stimulke bála menej, brala som to tak trošku na lahšiu váhu...aj ja mám teraz vačší strach....ale prežijeme to...no predsa neumreme pri krátkej narkoze 😀 😀 😀 😀 😀 šak sa robia veľké operácie srdca a kade čoho ...... u nás to je také fajnové si myslím, oproti iným narkozam... no možno ti tá doktorka prinesie šťastie, tak to ber🙂

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 tak krátke protokoly sú priatelskejšie voči telu, nestimuluješ tak dlho, a aj o gonale mi hovorila, že je šetrnejší...ja som mala straaaasne vela vajíčok, len 17 odobrali a ostatné, tiež okolo 20 mi ostalo v lavom vaječníku, takže mne teraz dala iný protokol a povedala že dávky ako pri 20 ročnej babe, tak som zvedavá, hádam z toho bude menej a kvalitné vajíčka..teda dúfam že som začala zaberať...dnes je to tretia injekcia...tak uvidíme v utorok.

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a kde je spln v ke? ja som tam bývala 8 rokov🙂 lebo som z východu, ale v bratislave som už 9 rokov....a aj sme sa tu usadili, teda 20 km od ba🙂

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 a kde je spln v ke? ja som tam bývala 8 rokovemoticon lebo som z východu, ale v bratislave som už 9 rokov....a aj sme sa tu usadili, teda 20 km od baemoticon

he, som sama sebe napísala🙂))) som jasnááá

monca2013
11. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem za povzbudive slova len už konečne aby sme aj mi boli štastne nech nam to všetkym babam dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

monca2013
11. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ano spln je v Košiciach ja tam mam dost daleko lebo som z Popradu ale čo už nespraviš po čom tužiš 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 no, to máš pravdu..ale tak veľmi verím a dúfam že sa nám to už podarí....bez viery sa do toho nedá isť veeru 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 ahaa, ja som si myslela, že si priamo z košíc🙂 no, trošku dalej , ale ta zopár krát sa tam dá isť...to je tak, ako baby odtiaľto chodia do brna...tiež trošku dalej, ale ako vravíš, čo neurobíme pre naše bábatka🙂

cucoriedkacucoriedka
11. aug 2013

@monca2013 a zajtra ti držím veľmi prsty nech to dobre dopadne...už sa len poddaj a nechaj to na lekárov 😀 😀 😀 😀 a na vyššiu moc....tak sa zajtra ozvi...krásnu kľudnú a pohodovú nedelu ti prajem....a uži si ju, lebo už na budúci týžden budete možno dvaja ked nie traja a to už budeš len oddychovať.) papa

monca2013
11. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka Velmi pekne ti dakujem za pekne slova zajtra sa ozvem aj ti prajem prijemnu nedelu, maj sa pekne a držme si navzajom palčeky 🙂 🙂

zuzanita444
12. aug 2013

@jen29 ahojky 🙂 ako sa citis? Uz si testovala? Krvicka sa nam bliiiizi 😉

jen29
12. aug 2013

@zuzanita444 ahojky 🙂 veeru blizi. ano skusili sme test. najprv tam nic bolo a potom take slabucke. je to moc skor podla mna. ja som to mala aj minule slabucke - myslim testy. mm hovori ze to su ajtak na prd tie testy. MS nemam ani ziasne spinenie, tak to je asi dobre. prsia ma bolia ako o zivot hlavne v noci a rano a vecer :D skoro stale. aj ma pobolievaju vajecniky aj sem tam ma pichne v podbrusku. tak uvidime 🙂 moc dufame 🙂 a ty ako?

zuzanita444
12. aug 2013

@jen29 no moje prsia presne to iste a hlavne v noci. Byva mi aj zle cele doobedu, ziaden pohyb mi nerobi dobre tak sa len valam na gauci 😎 Vcera som testovala 1x a bol tam len naznak niecoho. Ale dnes rano uz bola 2.ciarka silnejsia 🙂 tak sa zacinam tesit na piatok. Ty ides na krv vo stvrtok?

jen29
12. aug 2013

@zuzanita444 ano vo stvrtok 🙂 tak pekne oddychuj. aj ja skoro stale lezim alebo sedim. a nic namahave nerobim. tak to snad vyjde 🙂 drzim nam palce 😉

zuzanita444
12. aug 2013

@jen29 aj ja si strasne prajem aby nam to vyslo 😉 stvrtok a piatok bude urcite pekny den 🙂

jen29
12. aug 2013

@zuzanita444 dufam ze ano 🙂 😎

cucoriedkacucoriedka
12. aug 2013

jáj baby, držte sa🙂

cucoriedkacucoriedka
13. aug 2013

@monca2013 no ahoj, no ako to dopadlo? všetko v poriadku?

monca2013
13. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja nemohla so pisat lebo od včera ma velmi boli brucho,mala som 22 vajok a z toho 18 zrelych 🙂 🙂 dnes mi ma zavolat doktorka kolko mame embrii.ale bojim sa o polnoci som zvracala a som velmi slaba tak neviem čo bude 😒

cucoriedkacucoriedka
13. aug 2013

@monca2013 ach bože, aj dosť veľa ich bolo, tak sa mi drž..nech to dobre dopadne všetko.

monca2013
13. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem ty mam este bolesti a som dost slaba volali nam mame 13 a vo stvrtok mam vklad embrii

monca2013
13. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka prepac a ty co mas nove
🙂

marculik
13. aug 2013

@ada83 ahoj adi no co ako pokracujes,ja som uz bola u tej novej miesto lattakovej co je a pride mi taka prijemna tak uvidim a ty kedy zacinas ?

katulka25
13. aug 2013

Dievcata drzim vam vsetkym prsty

jenyke
13. aug 2013

ahoj,teraz idem druhy krat na ivf.priblizne kolko budeme platit?za co vsetko sa vlastne plati teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre