ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

monca2013
23. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj velmi pekne si to napisala,maš pravdu čo nas čaka to nas neminie,čo nam pan božko nadeli to musime prijat. len dufajme že aj my raz budeme štastne maminy 🙂 🙂 🙂

ada83
23. aug 2013

@lea231 aj ja som bola 2O dc ale tr povedala žE 19-21 den sa chodí mam to aj v protokole

cucoriedkacucoriedka
23. aug 2013

@ada83 fakt? ja som mala až 23 den. hm...... a ako sa máš?

fantinka
23. aug 2013

@lea231 ja som isla teraz na ket bez liekov len s utrosom. povedala som ze chcem bez a vobec nenamietala. a dnes som uz 8dpket.

fantinka
23. aug 2013

@ada83 a ake ti dali? mna tiez nechali lezat po vklade na koze aj vyse pol hodiny a potom som sla normalne cikat. len som priserne nafuknuta, vyzeram ako v 5 mesiaci. krize ma strasne bolia, vajecniky...tak snad nepride zajtra mrcha.

ada83
24. aug 2013

@fantinka 2 blastocysty mi vkladali astou staršou sestričkou dlhovlasou som sa rozprávala na koze a potom ako som stala s tej kozy sa mi hlava tocila a sestrička ma priviedal za ručičku až k wc to bola zlaté
@cucoriedkacucoriedka ahoj mám sa faj vcera večer a dnes ma pichá vo vaječníkoch dúfam že sa zahniezdujú miminká a ty ako daj vedieť aký bol vklad

ada83
24. aug 2013

@fantinka už si dala test?

lea231
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 kocky, tak tento mesiac nam to nevyjde lebo budeme v Chorvatsku .... ale oktober to isti 🙂

ada83
24. aug 2013

@lea231 tak skoda ale aspon si uzijes dovcu

lea231
24. aug 2013

@ada83 mesiac hore-dole, nevadi ... co ma byt to pride. tento rok uz 6.krat pri mori ... super rok zatial.

ada83
24. aug 2013

@lea231 tak to hej musi byt super porom ja len 1x pri mori ale dobre to padlo 😉

fantinka
24. aug 2013

@ada83 este je skoto, zajtra digi.

ada83
24. aug 2013

@fantinka potom daj vediet

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@lea231 ahoooj, a ty tu čo takto ako bez chrbtovej kosti dráždiš? s tým morom? 🙂)))

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ako? bol vklad dnes a vsetko prebehlo ok? tak to je super ze ta ohss pekne minul, tesim sa, verim ze je to dobre znamenie 🙂 takze vcera si si este posedkala v iscari 🙂 no, ved ja tiez, ale predoperacne vysledky mam vyborne, dokonca sa mi zlepsilo zelezo tak ako som hadam ani este nemala, ja vecna anemicka a to este po operacii 🙂 juj, som aj ja zvedava, co sa mi urodi v mojich vajecnikoch 🙂 dnes som bola dat pichnut uz tri injekcie (difereline, bravelle a menopur), ale znizila mi davky, tak verim ze je to dobre...v utorok uvidime kedy bude odber 🙂 a som aj zvedava co urobim so sluzobkou o mesiac ak to vyjde 🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nohy vylozene? ja som dnes hore uz od 5:45, isla som hned na nakup do tesca, ale zdalo sa ze taky napad malo celkom dost ludi 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 ahoj, hej, jedno krásne sto bunkové vložené, ostatné boli morulky, tri - zamrazené...takže máme 6 zamrazených...dali mi ešte dnes dva litre infúzky, po vklade pregnyl aj nejaké tabletky na ohss, v pondelok kontrola a infúzie🙂 tak nech sa len pekne uhniezndi, zlatíčko🙂 a ty sa neboj, určite vyprodukuješ tak rozumne🙂)))

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 hej, vyložené, ležím🙂

to faaakt???????? tie hypermarkety sú furt plné, strašné🙂 a ty čo nemôžeš spať?🙂))

denulka85
24. aug 2013

@fantinka zajtra drzim palce aby boli // 😉

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ale stale to bolo lepsie ako ked ides o 9 v sobotu, ked su tam uz aj rodiny s detmi a pol mesta 🙂 tak ja som isla hned s nakupom na pohotovost pichnut, ja sama si to netrufam 🙂 a o 9 sme uz cakali chalana co nam bude robit detsku izbu...nakoniec prisiel az o 10, ale konecne bol, lebo sme sa nevedeli dohodnut stretnut 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 ci pana, koľko sa toho dá stihnut hned takto z rána, čo?? 😀 😀 😀 ja som dnes ráno otehotnela. hehehe🙂 a malinkej robíte detskú izbičku? už ide spinkať sama?🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka takze dali len jedno? jedno a kvalitne 🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ak by sa zadarilo, tak mozno kym neporodim sa hadam presunie, ale nejako to neriesim, ked nie nezblaznim sa budeme v spalni vsetci 🙂 uz sme chceli aj kvoli navstevam, ze uz budu dve postele v izbe aj kvoli odkladaniu hraciek, furt to mame take nahadzane v krabiciach 🙂 juj, len sa muzik smial ze ale co ak budu este dve deti 🙂 tak potom dorobime

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 heeeej, a nech sa deje božia vola🙂 dúfam a verím, nič iné pre to urobiť neviem🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka no, inak ja pijem hlavne cistu vodu, ale dnes som uz dovliekla mineralky ze presedlam 🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 hehe, zlatý mužik🙂)) to tej môj ked zistil, le máme ešte sest mrazáčikov, tak reku či autobus nekupime..oni sú zlatí tí muži🙂 áno, hej, šak sa uvidí ako to dopadne s druhým bábatkom🙂 riešiť budete potom🙂

cucoriedkacucoriedka
24. aug 2013

@gigi77 neeeeee, neeeeeee, cistu vodu nie....ja som to robila pri prvej stimulke a pozzri ako som dopadla.....polievočky pekne, vývary, mlieko, acidka, minerálky....my tiež minerálky nekupujeme, ale teraz sme nakupili🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ved tak, mne uz ved panbozko nadelil ale verim ze este hadam jedno nadeli 🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a este caje ja pijem 🙂 sice pri prvom som nic extra nerobila, ale treba to urcite poistit...no dnes som robila cervenu sosovicu 🙂

gigi77
24. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka inak ale ja mam problem vypit 3 litre, neviem si predstavit ako vypijem 4-5 po opu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre