ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a veru som si sama aj odpovedala ze mi to ide pomaly

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 noooo vidis,vsetci si povedali ze dnes sa im bude robiť najlepšie🙂 tiež ne viem čo si ešte neužívajú styri posledné dni🙂)) ja keby som nebola doma, tak by som si veru vzala dovolenku tento jeden den🙂 jeminku a moj mužíček išiel na chalupu včera ráno, že porobí do pondelka, utorka...a ja som ho dnes stiahla, že nech príde, že musím ísť zajtra tam...no ale ochotne, povedal že kedykoľvek🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 zajtra sa budem k tebe pýtat na izbu...aspon na teba dám pozor po opu🙂

gigi77
30. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka povies mi ci som nesplietala o reznoch 🙂

cucoriedkacucoriedka
30. aug 2013

@gigi77 hehe, jedlo je moja špecialitka🙂)) po narkozach🙂)))

zembla
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka v pohodeee 🙂) ja som "iba" po iui, písali sme si prednedávnom,ked som stresovala pred prvou návštevou iscare 🙂)... Práve sme na dovci a našťastie na to tak často nemyslím,bo doma som sa stale pozorovala 🙂 ale zajtra si asi spravím ráno test,nech mozem s kludom turistikovat 🙂

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@zembla jasné, jasné, ja si pamatám, ked sme si písali 😀 😀 len som si nepamatala, či si po ket, et a ty dokonca po iui🙂

aj ja dám asi test🙂

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@gigi77 noooo mooooja, čo si ty tam narozprávalaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa cítiš?

zembla
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka tak zajtra si píšeme 🙂)

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@zembla oka, ja len musím nabrať odvahu🙂 dnes mi kvôli ohss odsávali tekutinu z bruška, tak som už testovať nechcela, ale ak naberiem odvahu, ttak zajtra dám🙂

ada83
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a to ti odsavali tekutinu cez pupok ci ako?

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@ada83 ee, normálne cez pošvu, to je douglesov priestor a tam je ta tekutina

ada83
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a to je čo nejsom v tom zbehla

ada83
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka už som to googlila 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@ada83 to je najnizsie ulozené miesto medzi konečníkom a maternicou, to viem, ale na čo slúži, veru neviem..

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@ada83 a čo si našla? daj

ada83
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka nič moc len to že sa tam tvorí sada obcas

cucoriedkacucoriedka
31. aug 2013

@ada83 no super si googlila🙂)))))

ada83
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ale nebol na obrázku
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

gaga83
31. aug 2013

@ada83
@cucoriedkacucoriedka babule a ja kde ste , pomylili ste si forum ? A este taketo temi verejne prezentujete😀😀😀

gigi77
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka co som rozpravala? ja si pamatam len o tom ihrisku 🙂 tak inak 3 vajicka sme dali ICSI a dve klasicky...a ze muziov spermiogram vyborny, tak ja len dufam ze tym mojich 5 vajicok bude taky tak

ada83
31. aug 2013

@gaga83 no vidíš opustila sme ťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gigi77
31. aug 2013

inak sme cely den bojovali s 39 horuckou, momentalne nema ale asi na noc pojde znova hore, tak hadam uz mame ten najhorsi den za sebou....a inak ma boli brucho, i ked je pekne volne....uz aj utros som dala a zatial krc ziadny 😀 😀 😀 😀 😀 a vklad bude pravdepodobne v utorok, zajtra mi budu rano volat

ada83
31. aug 2013

@gigi77 ides dávať aj pk či nie

gigi77
31. aug 2013

tak len verim ze sice som mala malo vajicok ale hadam tam je niekde ten nas hugo 😀 😀 😀 😀

gigi77
31. aug 2013

@ada83 embriolog mi vravel ze pri vacsom pocte je to dobre ale ze pri mne asi nie, ze ked som ich mala malo, ze pri ICSI metode je vacsia sanca na kvalitne embrio, tak sme dali radsej to

gigi77
31. aug 2013

ale vsetci mi vraveli ze 5 ok, ze hlavne nech su kvalitne 🙂 tak som na zajtra zvedava 🙂 ty si uz testla?

gigi77
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka a ty ako sa citis? ja som dnes zatial vypila 3,5 l + acidko + vyvar 🙂 a dala som si tvaroh

ada83
31. aug 2013

@gigi77 ja som mala 7 a dali sme pk a 5 bolo blastocysty aj my sme mali ICsi test dám asi zajtra

fantinka
31. aug 2013

@cucoriedkacucoriedka ty máš 4 utroše ráno a 4 večer? ty kks, ty musíš cikať acidko 😀 😀 😀 a už si testovala? joj bodaj by ti to vyšlo...dúfam, že si už ok z toho ohss a mimčo ťa poriadne hryzlo do maternice 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre