ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

monca2013
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja ako sa ty dari? Neviem kedy je najlepsie postupit KET ked teraz som mala menzes mam este 5. mrazacikov tak chcem este zabojovat pa 😉

momitko
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka vydrz moja zlata...ak nie je dost bielkovin v tele,voda sa aj po odsavani zvykne opat hromadit,lebo prave nedostatkom bielkovin-albuminov sa otvaraju cievy a prepustaju vodu do tretieho priestoru.osobne si myslim,ze sa drobcek dobre zavrtal,lebo pri rastucom hcg sa zvacsa ohss zhorsuje.nie je to pravidlom,ale vo vacsine pripadov je to tak.velmi drzim place,aby sa to podarilo. 😉

momitko
1. sep 2013

@ada83 adi,vydrz este!myslim na teba!

ada83
1. sep 2013

@momitko diiik neviem vzdávam to po dnešnom teste

gigi77
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ako sa mame, ako sa dari? dufam ze lepsie, snaz sa papat hlavne tie bielkoviny, aby sa to rychlo vyplavilo von 🙂

gigi77
1. sep 2013

@ada83 len to este nevzdavaj, este sa to moze zmenit, este to nemusi nic znamenat 🙂

gigi77
1. sep 2013

@ada83 bohuzial ti neviem povedat ako to bolo u mna ked nam to vyslo, lebo ja som vobec netestovala, tak neviem posudit ci na 10. som uz nieco mala ☹

ada83
1. sep 2013

@gigi77 ja som tiež nechcela dať test ale nakoniec som ho dala ale čo už

kviann
1. sep 2013

@ada83 pekne počak do krvneho testu, ja som tiez raz robila test asi na í den a nic a potom krvny test ukazal ze ano, no potom to odislo ale prislo ine a teraz mame krasnu bamulku ľ rocnu. , a bola som na 3 IVF, prvy neuspesny, druhy dcerka z mrazacikov na treti krat, a treaz mame 15 embrii, takze 5 pokusov, uz len dufat ze sa to zasa podari 🙂

ada83
1. sep 2013

@kviann dik za radu asi pockam a uvidime ako to dopadne

kviann
1. sep 2013

@ada83 mozes mat aj 1 vajicko a mozes mat ohss, ak mas polycisticke vajecniky je tam toto riziko, aj od injekcii pregnyl zalezi,

zembla
1. sep 2013

Babyyy som 11-12 deň po iui a 13 po ovitrelle. Vcera v noci som nemohla spat a nevydržala som to a išla si ciknut test-bol negatívny :( dnes rano som ho este raz cekla a je tam úplne slabucky duch. Myslíte ze za to môže este ovitrelle? Píšu ze do 10dni môže byť test falosne pozitívny. Abo duphaston,kt.od iui beriem 2x denne? Ach jaj :(

ada83
1. sep 2013

@kviann to som nevedela lebo dr povedala ze az nad 10 je viac ohss

ada83
1. sep 2013

@zembla to by uz nemal byt ovitrelle tak tam asi nieco bude

katulka25
1. sep 2013

Dievcata ako sa mi mate? Nejako som sa tu uz stratila :(

zembla
1. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka Jooooj držím moc palce nech to prejde,teda vlaste nedrzim ,bo ohs podľa mojich chabych znalosti,odchadze mrchou,tak vlastne ti želám aby trvalo a čoskoro boli //? Teraz asi trepem 🙂)
Ja sa skusim zajtra ráno testnut co za zázrak sa tam zjaví,ked dnes rano som si našla ducha ,alebo si ho iba nahovaram-neviem 🙂)) paaaa

zembla
1. sep 2013

@ada83 uff uvidíme a adi 10den je naozaj skoro a niekedy sa to až neskor ukáže (aspoň co som čítala) 🙂)

ada83
1. sep 2013

@zembla aj pri blastocystach je to skoro?

zembla
1. sep 2013

@ada83 Hmm tak to vlastne neviem,hovorim este som začiatočník vo všetkých tychto veciach,ale moc držím palce

ada83
1. sep 2013

@zembla a uvidime ako dopadne krv

fantinka
2. sep 2013

@zembla moze..ja som mala tak. u kazdeho sa to drzi inak a hlavne sa test musi po 5 min vyhodit, lebo ovitrele aj pregnyl zvyknu ukazat ciarky neskor.

fantinka
2. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka cuci no cooooo.

zembla
2. sep 2013

@fantinka v pondelok idem na krv,tak uvidíme 🙂 dnes som mala silnejsiu tu čiarku,i ked este nie rovnocennú...skusim zase o nejaké 2 dni..a neviem ci si to namyslam,ale býva mi zle od zaludka,preto som si robila aj ten prvý test...hádam si to všetko nenamyslam :(

fantinka
2. sep 2013

@zembla keby to bol ovitrele tsk nesilnie.

marculik
2. sep 2013

Baby neviete ako sa vola ta nova co zastupuje dr.lattakovu,mam sa ku nej objednat a zabudla som jej meno 🙂

ada83
2. sep 2013

@marculik raisenmulerova ale neviem ci som to dobre napisala

marculik
2. sep 2013

@ada83 jojj dakujem ti adi nechcem zase zatraposit,ze ta zastupkyna 🙂 a co ty moja robila si si aj dnes ci pockas do zajtra

ada83
2. sep 2013

@marculik asi az v stredu dam a stvrtok krv a poto sa dohodnut do car ako dalej ale skoda ze tam nie je uz nasa dr ta nas uz poznala ale co uz

ada83
2. sep 2013

@marculik a ako je tam ta dr nevies na stranke to nemaju

marculik
2. sep 2013

@ada83 neboj pokial nekrvacas tak je dufajme dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre