ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka
marculik
2. sep 2013
@ada83 to neviem kedy tam je akle ked tam uz neni lattakova tak by tam mala byt kazdy den ved si zavolaj do car
ada83
2. sep 2013
@marculik s estrimaxom a utrosom asi ani nedostanem mrchu ale zajtra je jej den
ada83
2. sep 2013
@marculik stvrtok asi zistim ked pojdem na krv
marculik
2. sep 2013
mne ked sa to nepodarilo na 12 den som krvacala a uz som vedela,ze to nevyslo tak uvidis zajtra
marculik
2. sep 2013
@ada83 a papas nejake vitaminy
ada83
2. sep 2013
@marculik vitamin e a kys listovu
ada83
2. sep 2013
@marculik a tiez si mala utros a estrimax s utrosom mi prisla mrcha tiez normalne
zembla
2. sep 2013
Baby je to dr.Reismüllerova a robí pondelok a piatok doobeda a streda poobede. Je strašne zlata, i ked som tam len krátko 🙂
marculik
2. sep 2013
@ada83 utros som mala no estrimax nie to ani nepoznam
jenyke
2. sep 2013
baby co znamena endometria.ja som stoho debil
mariankamk
2. sep 2013
@jenyke endometrium je sliznica/vystelka maternice
jenyke
2. sep 2013
@mariankamk dakujem inac aj som si myslela,ze to bude sliznica len som si nebola ista.lebo dr chvalila ze endometria je pekna
ada83
2. sep 2013
@zembla a kde sedi vo dverach dr lattakovej?
zembla
2. sep 2013
Neviem kde sedavala dr.lattakova,uz som ju nestihla. Ale ked vojdes tak na lavo od sestrickovskej miestnosti 🙂
mamartinka
2. sep 2013
@zembla cely tyzden robi a bude tam nastalo uz?
mamartinka
2. sep 2013
A nemate nanu neaky kontakt?Neda sa jej napisat email?
zembla
2. sep 2013
@mamartinka co ja viem,resp.posledné info,kt.som mala je ze robí pondelok a piatok doobeda a v stredu poobede.
ada83
3. sep 2013
@zembla hej tam tie 1 dvere mala lattakova
ada83
3. sep 2013
@mamartinka ona je na tej stranke lejdy.sk tak sa jej mozes pytat
ustrachana
3. sep 2013
Baby ,mohla by som vas poprosit o info preco Lattakovu niekto zastupuje? Chcela som jej volat, ale ako citam uz ju nenajdem 😞(((
little_miracle
3. sep 2013
@ustrachana pani Dr. Lattakova je tehotna a o par dni uz bude rodit 🙂 Ale chysta sa vratit na ciastocny uvazok relativne rychlo - ca. od januara 2014.
Zastupuje ju Dr. Reismullerova - ako uz kocky vyssie pisali - ordinuje pondelok a piatok doobeda a v stredu poobede. Je mladucka a velmi mila - kludne sa k nej objednaj 😉
ustrachana
3. sep 2013
@little_miracle dakujem 🙂 ja som potrebovala priamo s nou, ale dakujem za info 🙂
mamartinka
3. sep 2013
@ada83 dakujem.
kviann
3. sep 2013
@ada83
@ada83 no krvacat mozes len vtedy ak by sa chytilo a potom aj odyslo hned v prvych dnoch, aj napriek tabletkam, aspon u mna to tak bolo ale to ukazal az krvny test, a potom as HCG znizovalo.
ada83
3. sep 2013
@kviann diiik za radu
ada83
3. sep 2013
Nevie niekto co je s cuci
jenyke
4. sep 2013
baby endometrium 8mm.je to dobre,alebo je trosku nizka?
karkana
4. sep 2013
@ada83 držím palce, 🙂 🙂 nech sa to podarííí
ada83
4. sep 2013
@karkana diiik dam zajtra vediet ale skorej nie ako hej 😞
momitko
5. sep 2013
@ada83 myslim na teba!