ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

momitko
5. sep 2013

Nevie niekto nieco o cucoriedke?

ada83
5. sep 2013

@momitko diiik nejdes dat za mna krv bojiiim ze zase nic nebude

ada83
5. sep 2013

@momitko nie ale neviem ci nie je v nemocnici v sobotu jej tahali 1 l vody a od vtedy tu nebola

momitko
5. sep 2013

@ada83 len vydrz,pri kete je to ine...kiez by bola v brusku aspon jedna bublinka...dufam,ze cuci sa to velmi neskomplikovalo a nejde podla mojho scenara. 😒

ada83
5. sep 2013

@momitko aj sestrička povedala že test je test a krv je najlepšia tak uvidíme

ada83
5. sep 2013

@momitko tak potvrdene zase nic 😢

momitko
5. sep 2013

@ada83 Aaaaach,ved ste mali take pekne blasticky. ☹ ..treba nabrat sil do dalsieho boja a nevzdavat sa,raz sa to musi podarit.mne vyslo az 2ivf,tak sup sup si pre babatko z cerstvych embryii!

ada83
5. sep 2013

@momitko pojdem neboj ale asi až v januari

batyus
5. sep 2013

Poradte mi prosím,mám velmi zlí spermiogram a doktor mi doporučil vyšetrenie v niektorom centre RA,neviem pre ktoré sa mám rozhodnúť,má niekto skúsenosti s týmito centrami.ďakujem

ada83
5. sep 2013

@momitko co si jela pred 2 ivf daj nejaku radu aby boli lepsie embrijka 😉

martinazvo
5. sep 2013

@ada83 Adka moja mrzi ma to ☹ ☹ ☹ ale verim ze 2.IVF uz vyjde!!!

ada83
5. sep 2013

@martinazvo dufam aj ja

martinazvo
5. sep 2013

@ada83 a nevies nahodou ako sa ma cucoriedka?

martinazvo
5. sep 2013

@batyus je to na vas s partnerkou/manzelkou pre ake centrum sa dohodnete... skuste pozriet net, v Bratislave ISCARE, GYNFIV alebo FERTICENT, vsade su ine ceny, ine postupy, ale vseobecna rada sa neda dat, +/- robia s parmi to iste vo vsetkych centrach... moja lekarka mala kontakt na p. Dr. v ISCARE, tak som isla tam... aj ked ja som bola pre nich rozhodnuta aj tak "uz sama za seba" kvoli uspesnosti aku vykazuju... no a nastastie sa nam aj na prvy krat zadarilo a tiez sme mali problem na manzelovej strane. drzim palce 🙂

ada83
5. sep 2013

@martinazvo nie neviem asi je v nemocnici

gigi77
5. sep 2013

@martinazvo tak ja som pisala cucoriedke aj sukromne a veru neozvala sa mi od nedele, tak aj ja mam presne tie iste obavy, ze nakoniec musela ist do nemocky ☹ dufam ze test bude pozitivny a ze jej to vyjde po tychto peripetiach ☹

ja som bola na vklade v utorok, vlozene pekne embrijka po icsi, dnes dva dni, brucho takmer volne, ziadny ohss nie je zatial na obzore, takze chodim si pekne do prace 🙂

@ada83 adi mrzi ma ze to nevyslo, treba vytrvat, i ked je to tazke, raz sa to urcite podari 🙂

ada83
5. sep 2013

@gigi77 diiik budem ti drzat palce a cuci tu vacej nas hlada a nic tak neviem neviem

martinazvo
5. sep 2013

@ada83 joooj, tak asi je fakt v nemocnici a uz to vyzeralo ze sa to zlepsuje... ale fakt snad je to tym ze sa zakuslo a preto sa to zhorsuje, uvidime co bude ked sa ozve...

Tebe drzim palceky, este nekonecnych 12 dni cakania a budes vediet vysledok, velmi drzim palce aby Ti to vyslo 😉

gigi77
5. sep 2013

@martinazvo noo, to ty uz budes mat tasku do porodnice zbalenu 😀

martinazvo
5. sep 2013

@gigi77 dnes som vsetko doprala a dozehlila, tak ju chcem radsej zbalit uz zajtra... pre istotu 😉

lindush123
5. sep 2013

Ahojte, podstupujem 1x IVF a v stredu mam OPU, v pondelok si mam pichnut o 22 h Pregnyl. Na ktorej pohotovosti ste boli vy?

lea231
5. sep 2013

@ada83 Adi, je mi to luto ... musime bojovat, idem v oktobri na to a potom dookola kym to nevyjde ,,,, raz sa hadam to stastie unavi 🙂 hore hlavu, neboj vyjde to aj nam ...

martinazvo
5. sep 2013

@lindush123 mne to pichol manzel 🙂

lea231
5. sep 2013

@lindush123 mne suseda, zdravotacka ...

lindush123
5. sep 2013

polovicku mam mimo SK ☹, takze ostane ta pohotovost, asi Antolska, ako tak uvazujem, lebo vsetky injekcie som si pichala sama... tak snad vsetko dopadne ok a bude to uspesne 🙂

ada83
6. sep 2013

@lea231 musime bojovat idem po kramoch za tou novou

momitko
6. sep 2013

@ada83 Adka,nic specialne som pred 2.ivf nerobila,len mm bol hormonalne preliecovany,ale to som uz pisala.asi boli potom kvalitnejsie embryjka.jedla som len kyselinu listovu,to je vsetko.

ada83
6. sep 2013

@momitko tak asi by som mala mu nieco nasadit

martinazvo
6. sep 2013

@ada83 Adka, moj manzel papkal a este stale papka: Selezin ACE a Vitamin E 400... to je dobre na spermijky 🙂

ada83
6. sep 2013

@martinazvo diik asi mu to kupim aby mal kvalitu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre