ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
21. sep 2013

@katla dakujem ti velmi pekne za podporu 🙂 to sú krásne deturence.....tak nech sa aj vám darí🙂 a ešte raz dakujem, musím to už len vydržať🙂

gigi77
21. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka pocuj a nemas tam aj nejake druhe skryte pri tom raste hcg? 🙂 juj, tak hlavne uz len vydrzat nech sa to vsetko ukludi a potom mozes oddychovat doma.....a manzelika si asi aj dobre vystrasila co? tak ten sa bude o teba dobre starat teraz na zimu 🙂 ja om musela zrusit sluzobku, lekarka absolutne neodporucila, ked nevieme kde to je ulozene, len dufam ze druhe mimamaternicove ma obide oblukom a bude to tam kde ma 🙂

ada83
22. sep 2013

@momitko blahzela ti k drobcom narodily sa skoro na moje narodky ja som 11.9.

denulka85
22. sep 2013

@fantinka ahoj chceš ist do našej skupiny? To nenájdeš lebo je súkromná počkaj pridám tá

cucoriedkacucoriedka
22. sep 2013

@gigi77 no nestraš🙂 nevidela druhé, len jeden vačok tam bol🙂 nooo, vieš čo, už by som si aj pekne rada s mužom doma užívala a tešila sa🙂 ale aj to príde.

tak ty len pekne tiež oddychuj moja a dúfam, že sa objaví. to by ešte bolo skoro. mne to ukázalo len stredu a to bol siedmy týžden....od stredy tento, by som už mala byt ôsmy, tak sa modlím nech je všetko oka....a tebe strašne držím prsty, velmi. myslím na teba.

gigi77
22. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem, tak si navzajom drzme palce...ved dam vediet 🙂 inak zda sa ze sa nam budu rovnako lamat tyzdne, ja v stredu tento tyzden zacnem 6ty tt 🙂

momitko
23. sep 2013

@ada83 Dakujem.este je pred nami dlha cesta,kym ich budem moct doma vystiskat...

ada83
23. sep 2013

@momitko to hej ale už si ich videla a je to na dobrej ceste 😉 kolko vážia drobci ?

ada83
23. sep 2013

Uz nechc je piatok a ide sa do car som zvedava na dr aka bude 😉 😉

lucka_220809
23. sep 2013

baby, ktore ste boli na KET, kedy po menstruacii treba ist na kontrolu, aby sa mohla pripravit maternica atd. Aky je ten proces? Ja som teraz 6. den cyklu a termin u Valkyho mam na stvrtok, co bu 9.DC...staci to tak? Budem vdacna za kazdu odpoved...pliiiiiizz!!!

cucoriedkacucoriedka
23. sep 2013

@gigi77 noooo, ja v stredu začínam už osmy🙂 a dnes som videla bodku malú v gestačnom váčku, má o,87cm...hehe a koľko už toho navystrájalo, dieta jedno nepodarené🙂 to bude fakt po mužovi🙂

efkac
23. sep 2013

ahojte, pripájam sa k vám ako nová...🙂 o bábätko sa snažíme od januára, čo je možno pre niekoho krátko, ale mne sa to zdá večnosť...po štyroch mesiacoch snaženia sme to nevydržali a mm navštívil lekára..a výsledok? málo spermií a ešte aj pomalé..☹ keďže mám 32 rokov som rada, že mm vyšetrenie neodkladal a nestratili sme tak zbytočne čas...začiatkom septembra sme mali prvú konzultáciu v Gyn Five a ja som tam bola aj na odber krvi, ale musím povedať, že sme odtiaľ odchádzali úplne znechutení a zdesení...začala som pátrať po iných možnostiach a najviac ma oslovil ISCARE..po prvej konzultácii u dr. Valkyho sme neváhali..presvedčil nás on svojim prístupom (hneď na začiatok sme sa zasmiali)...bol príjemný, rozprával k veci, nedal nám hneď závery a návrhy na riešenie nášho problému si necháva až po výsledkoch vyšetrení (kdežto v gyn five nám bez môjho jediného vyšetrenia hneď nadiktovali hormóny a ICSI)...musím povedať, že si získal moju dôveru a vnútorný pocit mi hovorí, že to je dobrá voľba...🙂

ada83
23. sep 2013

@lucka_220809 nedal ti protokol mne moja dr vždy kazala na 14-16 den aj vyplacila protokol

ada83
23. sep 2013

@efkac ahaj radi ta tu vidíme a dúfam že budeš spokojna

efkac
23. sep 2013

@ada83 v to verím...aj na základe príspevkov, ktoré som si tu prečítala..🙂

ada83
23. sep 2013

@efkac ja som tiez sa rozhodovalo nad tymito 2 centrami a len podla mailu som sa rozhodla pre iscare

efkac
23. sep 2013

@ada83 podľa mailu? to je zaujímavé...

ada83
23. sep 2013

@efkac ja som pisala tam aj tam a i gyn fiv my poslal taky odner mail ze som uz viac nechcela s nimi nic a iscare my vseto napisala ze co a ako

efkac
23. sep 2013

@ada83 my ked sme boli na tej konzultácii v gyn five, tak doktorka sa tak slovne pustila do môjho muža (akoby si vôbec neuvedomovala, že on prvý začal z vlastnej vôle podstupovať vyšetrenia), že som myslela, že mm sa zdvihne a bez pozdravu odíde...ale povedala som si, že sa tým nebudem zaoberať a radšej sa budem sústrediť na dosiahnutie vytúženého cieľa v iscare...🙂 momentálne nám vzali krv, mňa vyšetrili a budúci týždeň nás čaká ďaľšie stretnutie...som zvedavá ako to bude pokračovať...

ada83
23. sep 2013

@efkac ja som bola na 1 stretnuti tak my zobrali krv a dr povedala ze mam zavolat ked dojde mrcha a dohodneme sa a taksom jej volala a ona ze si mam prist po recept a okolo 13 dna na kontrolu a potom sa pytala ci chceme sami alebo skusime iui a my ze dame iui tak to zo zaciatku islo rychlo 😀

efkac
23. sep 2013

@ada83 fúha, tak ste to zobrali zhurta...🙂 ale dobre, veď načo strácať čas a zbytočne premýšľať...🙂

ada83
23. sep 2013

@efkac to bol len ten zaciatok ale potom to slo uz pomalsie ty si chcela ist k valkymu alebo ti dali na vyber

efkac
23. sep 2013

to ma mrzí...ale aj tak si myslím, že niekedy netreba zbytočne dlho premýšľať a treba konať (a to som aj myslela tým príspevkom)..aspoň potom človek neľutuje, že možno niečo premeškal...ja keď som im volala, tak mi recepčná sama navrhla, že keď počkám necelé dva týždne, tak môžem ísť k nemu...ja som to dopredu nejak veľmi neriešila, preto som som povedal dobre...a celkom mi to vyhovuje, ja mám totiž akúsi väčšiu dôveru v lekárov - chlapov (a zatiaľ aj potvrdenú osobnými skúsenosťami...) ale keby som povedala ku komu konkrétne chcem ísť, tak som si mohla vybrať...ty chodíš ku komu?

ada83
23. sep 2013

@efkac mna hnet dali k dr tiez nepytali sa ma ale som s nou spokojna ja chodim k dr lattakovej grossovej teraz po novom ale teraz je na materskej tak ako mi sestricka volala ze ket sa nepodaril tak my povedala ze sa mam potom objednatt dr raismulerovej tak teraz piatok o 8 idem k nej tak uvidime aka je a co povie aky postup bude dalej

efkac
23. sep 2013

@ada83 držím palce...

lucka_220809
23. sep 2013

@ada83 dakujem... Valky mi vobec nepovedal, kedy presne prist... tak ale snad to bude vcas a tento cyklus sa to v pohode stihne... dakujem za odpoved 🙂

cristinna
24. sep 2013

@efkac
Ja len chcem povedat, ze aj ja mam dobry pocit z doktora Valkyho, je vesely a usmievavy ;) sme unho na prve Ivf, tak uvidime, este len zaciname na injekciach..

gigi77
24. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka a ako sa mas po vikende? je to lepsie s ohss? joj, dufam ze ta rychlo pustia domov 🙂

cucoriedkacucoriedka
25. sep 2013

@gigi77 ahooooj, v pondelok mi vybrali dren hrudný, takže už si sáčok ako kabeločku nenosím...no darmo, už nie som na oddelení za dámu🙂 lepšie sa dýcha, infúzie vvysadené, crp klesá, ale stále je vysoké, pečenové testy nestúpajú, dnes príde farmakologiča a uvidí sa čo dalej. ale je to podstatne lepšie, tak hádam to už bude fakt len a len dobré a bábo bude v poriadku. dúfam že ty sa máš tiež dobre moja

denulka85
25. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka kedy Asi ideš domou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre