ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
8. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka to by si mala

jenyke
8. okt 2013

@ada83 k petrovej,ale uz trosku aj lutujem 😉

ada83
8. okt 2013

@jenyke prečo lutuješ

jenyke
8. okt 2013

@jenyke vobec neriesila,ze preco to teraz nevislo nic mi ani nepovedala,lenze dame tretiu ziadost.zistila mi pco,ja som sama nasla aj infolic nic mi neodporuca,iba antikoncepciu

jenyke
8. okt 2013

@ada83 to je preteba 🙂

ada83
8. okt 2013

@jenyke skus zmeniť objednaj sa tej novej ja som bola teraz 1 krát u nej a je zlatá asi ked sa vráti moja dr ostanem aj tak pri tejto

jenyke
8. okt 2013

@ada83 rozmislala som,uvidim este v novembri,ked idem na kontrolu co mi povie,lebo som aj pisala na lejdy sk a odporucala mi visetrenie ta nova dr,a ked petrova stym nebude suhlasit,tak idem od nej prec.

ada83
8. okt 2013

@jenyke hej uvidiš čo ti povie mne tiež tato nová povedala aj to čo mi moja stará nepovedala

cucoriedkacucoriedka
8. okt 2013

@jenyke to je zaujímavé, u mna riešila aj neriešiteľné....a dokonca mi teraz kvôli pečenovým testom zmenila aj utroš na lutinus, ktorý mi zohnali v nemocnici....ostatné som si platila...práve ze mám pocit, že tá až moc rieši.

efkac
8. okt 2013

Dnes som si vyzdvihla v lekarni clostil a vo stvrtok zacinam..som nervozna, trochu sa bojim, ale zaroven sa uz neviem dockat..verim ze Valky vie co robi a pomoze nam...neslubil nam 100percentny uspech, ale vlial nam nadej a povzbudenie..a to som uz potrebovala..

jenyke
9. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ja nehovorim,ze sa nestara,to vobec nie.len mne vadi,ze ked sa nepitam,nic mi nevysvetli ,a ja musim vsetko nastudovat cez internet,lebo niekedy ma nenapada hned vsetko,co chcem vediet.

cucoriedkacucoriedka
9. okt 2013

@jenyke tak sa pýtaj🙂 mne stačilo, ked som sa opýtala či je to ok a ona že áno🙂 čím menej niekedy vieš, tým je to lepšie...a nečítaj veľa🙂 je to niekedy na škodu🙂

dnes som bola na utz, pýtala som sa čo som chcela vedieť a úplne v pohode a kľudne mi to vysvetlila🙂

ada83
9. okt 2013

@jenyke neboj aj moja nic nepovedala ale tato nova ti povie zato vsetko

efkac
9. okt 2013

baby viete mi prosím poradiť? zajtra mám začať brať clostil, dr povedal jednu tabletku denne, ale teraz rozmýšľam, že či ráno alebo to je jedno, či nalačno alebo po jedle...asi zbytočne stresujem, ale fakt neviem...

ada83
10. okt 2013

@efkac to je jedno ale daj si radsej rano

cucoriedkacucoriedka
10. okt 2013

@ada83 adi, prosím ta, ja som sa už pýtala na vyplácanie nemocenskej dávky, ide mi o to, že sociálna poisťovna to posiela rovno na tvoj účet alebo poukážkou alebo ako?

ada83
10. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka zalezi co si si dala na pn ci cislo uctu alebo hotovost ak hotovost tak az 18 ti pride domov papier ze si mas ist na postu pre love ak sisi tam dala ucet tak aj skorej ti nabehnu ja som mala cca 12 eur na den pocita sa aj sobota a nedela

lindush123
10. okt 2013

@efkac aj nasi najlepsi znami to vedia a aj tri moje kolegyne, dokonca mi to pomaha prekonavat ten pocit bezmocnosti, ze bez IVF to nepojde... vyrozpravam sa, vypocuju ma, odpovedia.. .je to fajn pocit a tiez mam vo svojom okoli ludi, co maju IVF za sebou a uspesne a poradia mi, nie je to hanba, bohuzial, taka je doba, coraz viacej parov ma problem pocat dieta...

lindush123
10. okt 2013

@ada83 jej, adi, v januari zaciname aj my druhe kolo, tak sa mozno aj stretneme, drzim palceky, no a my sme sa rozhodli, ze ak to tentokrat nevyjde, navstivime Brno, kamoska tam bola a hned na prvykrat caka dvojicky, pricom na SK neuspesne

ada83
11. okt 2013

@lindush123 uzcite sa stretneme neboj aj ja tebe drzim aby bolo nase druhe kolo uspesne

cucoriedkacucoriedka
11. okt 2013

@ada83 booože, tak to neviem či som tam dávala číslo účtu. asi nie. sa mi zdá. som myslela, že to hlási práca, ked posielali pn...no nič, šak počkám,. muž tak prvého ten papier na peniaze odniesol. tak počkáme. 🙂

ada83
11. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka nie to si ty urcujes ako chces dostavat love

ada83
11. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka mne tiez este moja neprisla co som ukoncila 7.9

cucoriedkacucoriedka
11. okt 2013

@ada83 no. počkáme si🙂

ada83
11. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ale mne aspon v zrace dnes prisla almuzna

gigi77
11. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, aj baby, tak dnes po dnoch cakania som na utz videla male hybajuce sa stvorenicko, ktoremu krasne bilo aj srdiecko 🙂 strasne som si vydychla, aj dr. bola taka spokojna a pozitivna, sa smiala, ze burlivom septembri, ktory mala aj s tebou, ze uz teraz uz moze v klude ist aj na dovolenku 🙂 na dalsiu konrolu idem o dva tyzdne, tak uz musime mysliet pozitivne ze ten cervik bude krasne dalej prosperovat 🙂

gaga83
12. okt 2013

@gigi77 gratulujem k srdiečku, držkajte sa 🙂

cucoriedkacucoriedka
12. okt 2013

@gigi77 zlatičkoooo mojeeeeeee🙂 strašne sa teším s tebou🙂 ja som bola v stredu na všetky tie vstupné testy a pečenové testy a tie chvála bohu išli dole zo 7 na 4...aj ked norma je 0,61...ale už to musíme zvládnuť. hepatolog povedal, že vyzerá to na to, že to urobil OHSS. tak už sa len modlím ďalej, nech to klesá🙂 hladkám okrem bábatka aj pečen🙂 to je strašné, so všetkými systémami mojho tela sa rozprávam🙂
videla som aj na na utz bábenko a srdiečko som počula tiež krásne🙂 tak si držme pršteky navzájom, nech je to už len a len dobre🙂 inak, ostávam u dr. petrovej, celé tehotenstvo🙂 ona ma už nedá nikam, že ked si ma vypiplala🙂

budúci týžden by som už mala isť do práce🙂 tak sa trošku teším. som síce unavenejšia, ale všetko v pohode🙂

ada83
14. okt 2013

tak volala som do poistovne žiadosť je schválená ale čaká ešte na podpis nejakého pána
a mrcha stále nikde

ada83
14. okt 2013

@jenyke ahoj dnes som volala do poistovne žiadosť mám schválenu len čaká na podpis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre