ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lucia2505
22. okt 2013

Babulky predávam krásne strieborné šperky za velkoobchodne ceny, polovica cien v obchodoch...keby ste mali niektorá záujem tak mi napíšte a pošlem vám foto 🙂

petuska123
23. okt 2013

@lucia2505 tak posli

lucia2505
23. okt 2013

@petuska123 posielam ti link na moj album na fb, musíš si ma si pridať za priatelku, aby si si to vedela kuknúť...potom ma môžeš vyhodiť, ak chceš, alebo mi napíš email. adresu a prepošlem ti fotky na mail. https://www.facebook.com/lucia.holocsyova/media...

denulka85
23. okt 2013

@lucia2505 ahoj ako sa mas?

lucia2505
24. okt 2013

@denulka85 ahoj moja, ja sa mám teraz veľmi dobre...neviem či som ti to už písala, ale mám už pol roka nového priateľa a som veľmi šťastná, bábo budeme riešiť cca o rok. A ty ako?

denulka85
24. okt 2013

@lucia2505 to sa teším ze do šťastná pisala si naposledy ze s bývalým sa asi rozidete a nejdes na ket to je dobre ze budete riešiť babetko uz o tok tak pôjdeš do ďalšieho ivf či použiješ tie vo mas? Ja beriem teraz extrimax takze idem uz pár dni na ket ak mi prežijú posledné tri drobatka

lucia2505
25. okt 2013

@denulka85 Pôjdem potom na ďalšie ivf, lebo to čo mám zamrazené, to je ešte s bývalým a teraz v novembri to dáme rozmraziť, je mi to síce lúto, že to musím urobiť, ale nemám na výber, mám nového partnera a plánujeme si spoločnú budúcnosť, tak nemá význam, aby som mala zamrazené embryá s bývalým. Síce sa naďalej spolu v pohode bavýme, ale nič viac už medzi nami nikdy nebude. Tak ja dúfam, že ti to už teraz vyjde a keď nie, tak si skús dať vybrať ti nepriechodné vajcovody skôr ako pôjdeš na ďalšie ivf a vyskúšajte potom ísť do Gynfivu, tam majú ten embryoscope a vraj je to fakt velmi dobré....

denulka85
25. okt 2013

@lucia2505 uvidím moja to su ešte stále tie z minulého roka a nerozmýšľala si ich darovať?

lucia2505
26. okt 2013

@denulka85 to sa dá darovať embryá?? Myslela som, že sa dá darovať len vajíčka alebo spermie.

denulka85
27. okt 2013

@lucia2505 da sa to darovat , ja by som asi darovala lutovla by som ich len tak znhicit ale to musi byt tvoje rozhodnutie... 😉

efkac
27. okt 2013

Od iui ubehol tyzden a ja si neviem predstavit ako vydrzim cakat na vysledok este dalsi...vsak ja na to stale myslim.... 😒

ada83
27. okt 2013

@efkac neboj prejde to najhorsie je to cakanie

cucoriedkacucoriedka
28. okt 2013

@efkac no, všetky na to myslíme/resp. sme mysleli...bez toho sa to nedá🙂 neboj, ubehne to...alebo si skús urobiť už na 8 den testík🙂

cucoriedkacucoriedka
28. okt 2013

@ada83 adi, ja som sa rozhodovala, či august, alebo september..chceli sme ist az v septembri a vidíš, oplatilo sa ísť v auguste...skús aj ty december🙂))) možno že ten mesiac bude šťastný🙂

ada83
28. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka uvidime ci to stihneme

katulka25
28. okt 2013

@lucia2505 ahoj a ty uz si tam nieco podstupila?

lucia2505
29. okt 2013

@katulka25 ahoj, kde myslíš v Gynfive? Nie zatiaľ, ja som bola na ivf v Iscare, ale poznám babi, ktoré tam boli na ivf a boli spokojné a majú už doma detičky. Ja tam chcem ísť najmä kvôli embryoscopu. Aj v Iscare mi povedala Dr. Petrová, že je to dobrá vec, ale dosť drahá a preto ju v Iscare zatiaľ nemajú.

katulka25
29. okt 2013

@lucia2505 aha. Tak ti budem silno drzat prsty

lucia2505
29. okt 2013

@katulka25 ďakujem 🙂 ale ja až najskor o rok pojdem na ivf...aj ja držím palce 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. okt 2013

@lucia2505 moja kolegyna mala teraz v septembri embryoskop, dve krásne blasty a nič:(

lucia2505
29. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka tak určite to nie je 100% záruka toho, že sa to podarí, to nehovorím, keby to tak bolo, tak by bola obrovská úspešnosť pri vkladoch, len si myslím, že je to jedna z možností ako zvýšiť šancu, ale jasné, že tak či onak nie každému to vyjde na prvý šup. Ale medicína ide dopredu aj v tomto smere, tak si len myslím, že prečo nevyužiť nové metódy. Hlavne keď máme 3 hradené pokusy ivf, tak treba skúsiť všetko si myslím.

cucoriedkacucoriedka
30. okt 2013

@lucia2505 áno, úplne s tebou súhlasím...len mi prišlo tej mojej kolegynky ľúto...ale už majú žiadosť na tretí pokus, tak už hádam teraz áno...🙂

havranica
30. okt 2013

Ahojte baby, chcem vas vsetky povzbudit, pred 2 tyzdnami sa mi vdaka iscaru narodila krasna dcerka.. Bol to moj treti pokus, no motyka vystrelila.. Takze nevzdavajte to, raz to urcite vyjde🙂

lucka_220809
30. okt 2013

baby, ktore ste mali KET v iscare, kedy vam volali kvoli vkladu? ja mam ist zajtra nan, a cakam na telefonat, uz som nervozna, ze ci z toho vobec nieco bude.. neviete mi povedat zhruba cas? este dnes doobeda, alebo az popoludni..? kedy sa to rozmrazuje... dakujem!!!

lucka_220809
30. okt 2013

@ada83
@katulka25
@cucoriedkacucoriedka

baby neviete mi ziadna poradit? otazka o jedno vyssiev- kedy zvyknu volavat z ISCARE ohladom KET?

ada83
30. okt 2013

@lucka_220809 mne volali o 14:50

lucka_220809
30. okt 2013

@ada83 dikes, uz mi volali... som im nakoniec pisala tak hned mi potom zavolali s infoskou, kedy mi budu volat .🙂 zlati

martula83
30. okt 2013

@efkac ja som bola tiez 21,10 2013 na IUI.a kde si bola ak sa smiem opytat?

ada83
30. okt 2013

@lucka_220809 neboj ja som bola tiez nedockava ked mi dr povedala ze budu volat okolo 11 a oni nic tak som volala potom embriologom o 14:30 a oni ze nezabudli ze zavolaju cca za 20 min a volali potom aai za 5 min

katulka25
30. okt 2013

@lucka_220809 ahoj, zajtra ti drzim prsty aby to vyslo. ja idem v sobotu na opu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre