ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

efkac
31. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 do pondelkovej krvi som nevydržala, dnes som robila test a výsledok....snehobiely...

lucka_220809
31. okt 2013

@katulka25 dakujem, tak aj tebe drzim palce, nech ti tento cyklus vyjde... ja idem na 11tu.. uz ani nervy nemam...

ada83
31. okt 2013

@efkac neboj este sa to moze zmeniť

cucoriedkacucoriedka
31. okt 2013

@efkac ahoj moja, ešte nezúfaj...to nič neznamená, niekomu ukáže na 8, niekomu na 10 niekomu až na 14 den a niekto ide so snehobielym testom na krv a šup, je to pozitívne. drržím ti prsty veľmi, nech to v konečnom dôsledku dobre dopadne. pa

cucoriedkacucoriedka
31. okt 2013

babule, idem namiesto amniocentézy, to sme s mužom odmietli, na NIFTY test. stojí to 560 eur a posiela sa krv matky do honkongu. do dvoch týždňov sú výsledky. viete o tom niektorá viac? nechce sa mi googliť🙂

efkac
4. nov 2013

krv zobratá, už len počkať na výsledky...síce som zmierená s tým, že to nevyšlo, ale v kútiku duše stále dúfam...

ada83
4. nov 2013

@efkac ako dopadla krv

efkac
4. nov 2013

@ada83 nepodarilo sa...☹ zatial sa drzim, ale vecer to urcite oplacem...

123sabrina
4. nov 2013

ahojte idem sem po dlhom case chcela by som poradit ...ako 20rocna som zistila ze nemozem mat deti prvu chybu nasli v manzelovi tak sme skusili umele oplodnenie ,,, po vysetreniach nasli chybu aj mne mam pco vela hormonou umele sa nepodarilo krv negativna :( uz sme boli odhodlani ze skusime aj druhy pokus ale manzel mal nejake bacili v spermiach takze sme to aj nechali tak . teraz uz je samolzrejme oka.... dali sme si ziadost na adopciu cakame v poradovniku 2roky ...laka ma vyskusat este jeden 1x umele ale nerobilo mi to dobre zenske problemy ..... chcela by som sa vas opytat ci eyxxistuje nieco take ako som pocula tabletky mali by sa brat 5 dni a mali by dozriet vajicka... chcela by som to vyskusat , adopcii sa tesim ale svoje je svojeeee dakujem

ada83
4. nov 2013

@efkac to je mi luto ale musime ist dalej

ada83
4. nov 2013

@123sabrina ahoj skus ten inofolic ze vraj je dobry ja ho teraz skusam brat

efkac
4. nov 2013

@ada83 veru, musime ist dalej...aj ked je to tazke a nefer...vy ako pokracujete? Spominala si, ze ta caka nejake vysetrenie, ako to dopadlo?

eva76
4. nov 2013

Baby, hlavu hore, my sme čakali na babätko 10 rokov, z toho cca tri roky sme chodili do ISCARU. Vyšlo nam to až na 4 pokus a teraz mame doma 2,5 ročného chlapčeka. Viedla k nemu dlha cesta ale treba vydržať lebo raz sa to podariť musí, verím tomu. Každej držím palčeky a naozaj verím že sa to podarí. Len to nevzdávať.

ada83
4. nov 2013

@efkac az v pondelok mame voat ako dopadlo ja som teraz nejaka chora tak neviem ci pojdeme teraz na ivf

efkac
4. nov 2013

@ada83 treba robit to, na co sa citis...este mas cas rozhodnut sa..drzim palce...ja teraz vaham, ci dufat v zazrak a vyskusat este jedno iui, co vsak pri nasom spermiogame je ako hrat ruletu, alebo ist rovno na ivf...ale bojim sa tych hormonov, lebo aj to minimum pri iui mi nerobilo dobre...

123sabrina
5. nov 2013

@ada83 o to je to mik musi predpisat gynekolog jaki am ucinok ?

123sabrina
5. nov 2013

@ada83 uz som si precitala co to je to nepomoze ja potrebujem nejake lieky od doktora mne vyzivovi doplnok nepomoze lebo mam pcoooo

ada83
5. nov 2013

@123sabrina ale zed vraj je to dobre aj na pco daj si lejdy.sk a tam o tom sa pise

ada83
5. nov 2013

Tak akurat som prisla od dr crp 54 tak som dostala antibiotika tak som stastna 😠

123sabrina
5. nov 2013

@ada83 musim ist aj gynekolgovi stym alebo to mozem aj sama skusit uzivat ? mam pco nejaku zvysenu hladinu do 3 je normalna a mala som 4,6?

ada83
5. nov 2013

@123sabrina mozes sama v lekarni ho maju stoji cca 16 eur a dr odporuca 2 za den na krab je ze 1 denne skus a uvidis za to nic nedas

123sabrina
5. nov 2013

@ada83 okay kupim si to ale neuskodi mi to nijake hromony to neobsahuje?

ada83
5. nov 2013

@123sabrina nie to obsahuje kys listovu a

katulka25
5. nov 2013

@ada83 antibiotika? no pekne ta tie dievcata nakazili :(

ada83
5. nov 2013

@katulka25 to hej to gaga lebo spavam s nou 😉
Najprv mi ich nechela dat ale potom zobrala krv do crp a tam to skocilo na 54 a povedala ze mam zapal a to je na atb dala mi aj aerius ze na alergiu je aj a pamycon do nosa, len teraz neviem ci budem moct zacat pichat ked 18 dostanem kramuseci tie atb nevadia

ada83
5. nov 2013

@katulka25 a ty ako mas zajtra este dovcu

katulka25
5. nov 2013

@ada83 tak to neviem ci antibiotika vadia pri stimulke. Nie zajtra uz ficim do prace a v sobotu ma bratranec svadbu ;) tak bude zabava

ada83
5. nov 2013

@katulka25 aha tak sa budes zabavat trosku

katulka25
5. nov 2013

@ada83 aby drobec vedel ze s nami bude zabava ;)

ada83
5. nov 2013

@katulka25 to mu prospeje ta hudba bude tancovať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre