ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
30. sep 2008

Ali, a co za liecky na detox Ti doki doporucila?

karkulka522
30. sep 2008

ahojte,aj mna zaujali tie detoxikacne lieky,hmmmmmmmmmm

sylvia21
30. sep 2008

AHoj Karkulka 🙂

karkulka522
30. sep 2008

čau čau Sylvi,mas IP 😉

macous
1. okt 2008

Ahoj holky, tak jsem si tu smůlu zase neprolomila, dnes 9 tý den po KETu mám negativní test, a cítím se stejně jako i minulých neúspěšných KETů, takže je to jasné.
Sylinko, jakpak se daří?

annaanna
1. okt 2008

dadulík čo nové?

karkulka522
1. okt 2008

ahojte,Macous je mi to luto, ale este nemas vysledky krvy a ta ťa moze prekvapit či nie? ☹

macous
1. okt 2008

Karkulko, nemám, ale znám se 😀

karkulka522
1. okt 2008

Tak z tolkych bab co sem pise su hadam len 3 či 4 baby tehulky a aj tie nas o chvilu opustia,prejdu do temy tehulky.Ozaj aj existuje tema tehulky z Iscaru?Este som tie temy neštudovala kedze som snazilka 😅

macous
1. okt 2008

Karkulko, to by bylo prima, kdybych byla taky těhu, to by se mi hodně lidí smálo, jak jsem tvrdila, že se znám 😉
ale na 90 procent si jsem jistá, takže zbývajích deset je fakt málo 😉

karkulka522
1. okt 2008

a myslim ze vela ludi by sa nielen smialo ale aj tešilo z tvojho tehu 😉 ,snad to uz nabuduce vyjde,budem drzat palce

sylvia21
2. okt 2008

ahoj Macousku a kedy mas testik na krvicku?
Ja teraz stale pracujem, takze casu je teraz velmi malicko. Ale i tak na Vas vsetky stale myslim 😉

macous
2. okt 2008

ahoj,
na krev půjdu v pondělí, když bude negativní, půjdu do města a utratím nějaký penízky za něco hezkýho pro sebe 😀 musím se namotivovat 🙂 🙂

misik1
3. okt 2008

ahojte...ja len, ze ja Iscare po dnesnom teste uspesnost nezdvihnem.... ☹

sylvia21
3. okt 2008

Macousku treba si urobit radost za kazd7ch okolnosti.
Misik - zdvihneme snad statistiku nabuduce. Musime sa pokusit, ked chceme naplnit nase stastie. Uvidis, nabuduce to vyjde.

karkulka522
4. okt 2008

ahojte,MISIK 😕 to ma mrzi ☹ ,treba verit a nabuduce to uz vyjde. Ozaj baby davate sa na zimu očkovat proti chripke?Nema to nejaky vplyv na stimulku?

karkulka522
4. okt 2008

haloooooooo,kde ste vsetky?SILVI tak sme napalili 20 litrov slivovice 😀

sylvia21
4. okt 2008

karkulka - tak teraz sa mozete liecit a liecit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a bude veselo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ahoj te kocky. Krasny vikendik.

macous
4. okt 2008

Ahoj kočky,
jdu vás na skok pozdravit a popřát hezký víkend a já zase pádim na kafíčko ke kámošce 😀

karkulka522
4. okt 2008

Macous tak neskoro kaviska? 😕 ja by som uz nezaspala. SYLVI dnes sme sa v palenici dozvedeli,ze 1 liter z tejto mirabelky sa v Bratislave predava za 1300-1500 sk.Vraj vedci zistili nejake vitaminy a protilatky proti rakovine v tomto palenom z mirabelky.To nam vravel ten co to vypaluje,bol na skoleni a tam sa o tom bavili.To je teda vec,čo?

scarlette
4. okt 2008

ahojte kocky,
karkulka nooo tak ta slivka je lepsia ako vakcina proti chripke 😉
ja si od vcera davam kazdy vecer varene vinko,,, samozrejme aby som neochorela... dokonca sa vyhybam aj nejakym hromadnym akciam aby som daco nechytila... mam uz urceny termin zakroku kvoli tomu mojmu pb s krckom (kvoli nemu nemohol byt ET) a nerada by som bola keby sa to muselo presuvat

karkulka522
4. okt 2008

Tak to je, lenze ja to nepijem,ked si predstavis že konak ma 40% a jaku sarapatu spravi tak neviem ako by som skoncila keby som pila slivku ktora ma 54% 😀 .Varene vinko hmmmm to uz hej,to si dam aj ja.Davaj si na seba pozor aby ti vsetko dopadlo na vybornu a coskoro nam oznamis ze si tehuuuuu 😉 😉 😉

scarlette
4. okt 2008

karkulka tak skoro to nebude ale verim ze by som to mohla stihnut tento rok 🙂 vidis to vinko idem asi uvarit alebo poslem manzela, lebo cely den zavislaci pri PC

karkulka522
4. okt 2008

Tak ja sa s vami na dnes lucim,idem pozret co je v telke ale dlho pozerat nevydrzim som unavena 😔

scarlette
4. okt 2008

karkulka tak dobru noc a pekny vecer

macous
5. okt 2008

Ahoj,
Misik, tak co jakpak je? Už je to lepší? Moc doufám, že ano 😅

Koukám, že se tady pálenkuje 😀 😀 😀 pálenka je prý všeobecná zdravá věc.

pupo
5. okt 2008

čaute babenky,
trošku som k vám nakukla.Vidím, že ďalšia negatívna...Misk, mrzí ma to.
Ak môžem poradiť tak kašlite na vakcínu proti chrípke. Papajte radšej ovocie a teplo sa obliekajte. My máme v rodine osobu, ktorá doplatila zle na vakcínu proti chrípke, takže ja osobne neodporúčam.
Držte sa bojovníčky!

scarlette
5. okt 2008

co sa tyka vakciny ja mam tiez ten nazor ako pupo... niekolko rokov som sa na odporucanie lekarov davala ockovat a vzdy ked bolo chripkove obdobie ja som chytila len anginu a teraz sa uz tri roky nedavam a nemam ziadne pb 🙂

sylvia21
5. okt 2008

Imelo biele
Starí bylinkári ho používali ako dôležitý a bezpečný liek proti epilepsii.
Odporúča sa pri chronických kŕčoch a hysterických záchvatoch. Ľudia sa veľmi čudujú, prečo je imelo tak veľmi chválené, keď je vlastne jedovaté.
Imelo, teda listy a konáriky, nie sú vôbec jedovaté, no plody použité vnútorne sú otravné. Keď ich však zmiešame s bravčovou masťou, výborne pomáhajú na omrzliny staré aj niekoľko rokov.
Keďže imelo má najlepší vplyv na celkovú funkciu žliaz, je výborným prostriedkom na povzbudenie látkovej výmeny. Súčasne dobre vplýva na slinivku brušnú, po dlhodobej čajovej kúre sa celkom stratí príčina vzniku cukrovky. Ľudia, ktorí trpia na chronické poruchy látkovej výmeny, mali by podstúpiť aspoň polročnú imelovú kúru. Imelo evidentne pôsobí aj keď je narušená hormonálna funkcia. V tomto prípade treba piť najmenej dve šálky denne a to ráno a večer. Imelo výnimočne pôsobí aj proti vápenateniu ciev, mimoriadne sa odporúča pri porážke, ktorá by vôbec nemusela nastať. Po porážke pijeme počas 6 týždňov denne tri šálky, tri týždne dve šálky a dva týždne jednu šálku imelového čaju a to prvú šálku pred raňajkami a po nich, druhú pred obedom a po ňom, a tretiu pred večerou a po nej, vždy po pol šálke.
Imelo sa používa ako prostriedok zastavujúci krvácanie, pomáha pri krvácaní z nosa, pľúc, čriev, pôsobí pri týfuse, na srdce a krvný obeh. Táto rastlina normalizuje fungovanie celého tela – vysoký tlak znižuje a nízky dvíha. Tým sa nepokojné srdce utíši a činnosť srdca zlepší. Zmiznú všetky sprievodné znaky súvisiace s narušeným krvným tlakom, ako sú návaly krvi do hlavy, pocity závratu, šelest v ušiach a poruchy zraku.
Po imele môžu siahnuť aj ženy, normalizovaný krvný tlak pôsobí na poruchy maternice a menštruácie, pri ťažkostiach v prechode sprevádzaných búšením srdca a zrýchlením tepu, návalmi krvi do hlavy, pocitmi strachu a ťažkosťami s dýchaním možno niekoľko rokov piť tento čaj, čerstvá šťava z imela odstráni neplodnosť ženy.
Dnes už je vedecky dokázané, že vysoké percento žien nad 50 rokov dostalo rakovinu prsníkov, keď dlhší čas užívali lieky na zníženie vysokého krvného tlaku. Načo podstupovať také riziko, keď máme imelo, v súčasnosti sa imelo začalo používať v medicíne preventívne i priamo proti rakovine. Rastlina prečisťuje telo a odstraňuje z neho chorobné látky.

sylvia21
5. okt 2008

Karkulka, tak , ked to predate, tak sa troska po IVF s peniazkami zahojite. A este vam zostane i na dalsie mimco. No super.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre