• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
@cucoriedkacucoriedka ahooooj,jasneee :slight_smile:) my tam mame tusim iba par dni rozdiel :slight_smile: u nás je to zatial 10.maj :slight_smile:
Konečne mi prestava bývať zle a niekedy uz aj zabudam ze som tehotná ...i ked hlavne vecer mam uz riadne bandero :slight_smile:
20. nov 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zembla hehe, presne som to hovorila koelgyni, že ráno bruško menšie a večer veľkééééé:slight_smile: ja mám termín 17. mája:slight_smile: podla pm a podla utz 10:slight_smile: tak uvidíme:slight_smile:
20. nov 2013 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka Dakujem, ze radu.
20. nov 2013 o 20:14  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka a uz aj vies kam by si išla rodit? Ja stale dumam,ale este mam cas nastastie :slight_smile:. Zaciatkom januara idem na morfologicky uzv -hadam sa dozvieme co to bude a potom uz zacnem poooomalicky chystať aj niake vecicky :slight_smile:. A u teba uz vsetko v poriadku? :slight_smile:
23. nov 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zembla vieš čo, podľa všetkého ružinov:slight_smile: rozmýšľam že si aj zazmluvním lekára....no, cítim sa fajn, 17.12 ideme na morfologický ultrazvuk. som rada že genetické testz NIFTY mám ok. čakáme chlapčeka. už aj to nám povedali. a len dva týždne trvalo, pokiaľ to v honkongu vyšetrili, takže amnio ma už nečaká. ale na poradni mi našli krv v moči a bielkovinu, tak som bola dať aj moč na kultiváciu a citlivosť, tak hádam bude všetko oka....nooooa ani mykoza ma neobišla..takže opať vkladám, vkladám guličky....a to vôbec žiadne príznaky nemám ,len ojedinele v stere mi vyšlo...asi ešte pozostatky toho, že som si vkladala dlho lutinus..veď uvidíme:slight_smile:)) ale okrem bolesti krížov večer sa mám super:slight_smile:)) rastieme pekne, palpačne všetko ok, tak som s s maličkým dohodla, že v máji sa na neho teším, nie skôr:slight_smile:))) tak hádam nebude tvrdohlavý po ocinkovi a vydržíme pekne do konca...modlím sa za to každý den:slight_smile: a tebe samozrejme tiež veľmi držím palčeky, nech to krásne a bez problémov ubieha:slight_smile:
23. nov 2013 o 08:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ja som si prešla myšlienkami ze pojdem do topoľčian,alebo ds rodit do vody,to som uz zaavrhla a teraz tiež rozmýšľam nad ruzinovom,alebo kochom. Rozprávala som sa s dr.reismuellerovou,ona robí aj pôrody v ružinove,tak ma to strasne potešilo :slight_smile:) takze ak ružinov tak urcite s ňou a ak koch tak asi bez zamluvnenia :slight_smile: uvidím este. U nás uz nastastie tiež vsetko ok zdá sa :slight_smile: od sept.uz nespinim,ale stale si kontrolujeme toaletak :slight_smile:. A vo stvrtok som si dala spraviť bufet,lebo tiež mam nejaky výtok bez ostatnych príznakov,tak pre istotu :slight_smile: . Ja mam inak tiež pocit,ze to bude chlapček :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zembla jej, tak super že aj ty všetko ok:slight_smile: vieš čo, aj ja mám stále taký tik po wecku, že stále kontrolujem toaleťák:slight_smile: ja som ani nešpinila ani nekrvácala, takk chvála bohu, ale furt kontrolujem:slight_smile: hej? tak to by bola sranda, keby sme spolu rodili a ešte aj chlapčekovci:slight_smile: jaaaj, ja už by som tak vo veľkom nakupovala, ale stále mam pocit brzdy, že to je ešte skoro...nech to len pekne ubieha:slight_smile:
24. nov 2013 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, dnes mam krasny den ... potvrdene krvne testy .... HCG nad 10 000 :slight_smile: a co je zaujimave,tak prirodzenou cestou sa nam podarilo. Drzte palce nech vsetko pokracuje ako ma ....ako sa tesiiiiiim .... a bojim zaroven.
29. nov 2013 o 14:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lea231 jeeej gratulujem krasne hcg:grinning::grinning::grinning: to na ktory den bolo? Tesim sa ze sa vam takto zadarilo;);)Ja som mala na 12 den od Ket 3402 a to mam dvoch dropcov v brusku:grinning:
29. nov 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gaga83 diky moc :slight_smile:) no toto bolo prirodzene a v den,ked mi menstruacia meskala 8.den :slight_smile: tesim sa a velmi bojim zaroven.
30. nov 2013 o 09:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lea231 gratulujem a držím palce
1. dec 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 krásna sprava potichúčky gratulujem.
1. dec 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83
@lea231 kocky gratulujem, drzim palce a sup sup, potrebujeme frajerky pre nasho Danka :grinning:
1. dec 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@martinazvo dakujem moja, ani neviem ze uz mas maleho drobca;);), Je krasny, gratulujem a nech ste zdravucky.
1. dec 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 nooo, uz mame 6 tyzdnov :slight_smile: dakujeme, aj vy sa drzte a nech vam bezia tyzdne rychlo, v pohode a v zdravi :slight_smile:
1. dec 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo dakujem no uvidime ako to dopadne, ci dropci budu bojovat, spinim tak musim stale lezat. Dufam ze tentoraz to uz konecne dotiahneme do uspesneho konca.
1. dec 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gaga83 mrcha ty sen nepatríš nechodiš do iscare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 potvoraaaaa ale som chodila do iscar :-P:-P:-P:-P
1. dec 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gaga83 to nevadí to sa nepočíta mrcha
1. dec 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 jeeej silno gratulujem :slight_smile: a silno drzim prsty
1. dec 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bambulky moje, ja som v piatok o babo prisla, museli ma cistit... :frowning2:((( otehotneli sme prirodzene, po neuspesnom IVF, ale v pondelok idem za Valkym mu oznamit co sa stalo... nakolko som v piatok zacala spinit, zlakla som sa velmi, utekala za svojou dr. a ta nevidela plod, takze ma poslala do ruzinovskej, tam to potvrdili a vecer kyret... s mm sme sa rozhodli, ze pojdeme o tri mesiace do Brna, s Iscarom koncim... mozno sa zasa zadari prirodzene, ale uz sa bojim, aby sa nezopakovala situacia, tzv. anembryola... este cakam na vysledky histologie
1. dec 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som 13 deň po pregnyle a 11 po iui...na teste slabunky duch (ukázal sa hneď)...môže to byť ešte z pregnylu?...dúfam že nie a že sa stal zázrak...
1. dec 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efkac to uz urcite neni pregnyl :slight_smile: potichucky gratulujem
1. dec 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25 neveriacky pozerám na ten test a bojím sa veriť...ale veľmi dúfam...ani mužovi som zatiaľ radšej nič nepovedala...
1. dec 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efkac tak nam ho sem odfot :slight_smile:
1. dec 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulka25
@ada83
@cucoriedkacucoriedka

baby čo na to hovoríte? je to slabé, ale je...
1. dec 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@efkac no nieco sa tam crta :slight_smile: drzim prsty
1. dec 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efkac nieco tam vidno
1. dec 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 viem ze je to slabunke, preto sa nechcem vopred tesit...bol by to zazrak..toto iui bolo iba na vyplnenie casu a dokonca bez clostilu...dnes urcite nezaspim...dufam, ze zazraky sa deju aj na objednavku..:slight_smile: v tento predvianocny cas... ty sa mas ako?
1. dec 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nedalo mi to a ráno som skúsila ďaľší test...panebože prosím prosííííííííím nech je to pravda...
2. dec 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok