• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. mája 2017 
@lea231 to faaaaaakt???? úžasné, teším sa s tebou, veeeeľmiiiiii...držkajte sa:slight_smile:
2. dec 2013 o 07:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@efkac jasné že je to pravdaaaaaa....teším sa s tebou:slight_smile:)) booože, ale otehotnievame tu riadne, čo?:slight_smile:)))) chvála bohu:slight_smile:
2. dec 2013 o 07:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@efkac toto je uz krajsie
2. dec 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka veru ale hrozne sa bojim, vo stvrtok budem mudrejsia ... za kazdym co som na wc kontrolujem toaletak... no psycho.
2. dec 2013 o 11:01  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Prikladam moj test po par dnoch a kyticu od manzela... drzte palce nech je vsetko ok :slight_smile:
2. dec 2013 o 11:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lea231 neboj sa, vyjde to, len pekne pozvoľna tie prvé týždne, a inak, toaleťák kontrolujem ja do dnešného dňa:slight_smile:) a krásny testík máš, naozaj...aj kytička...no super mužík:slight_smile: držím prsty nech všeeeeetko dobre dopadne.
2. dec 2013 o 11:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 inak, aj ja mám taký testík uložený, kde je testovacia silnejšia ako tá prvá palička:slight_smile:) a ja som si robila až v 9 tt test, lebo mne to rovno v nemocnici potvrdili z krvi, potom mesiac v nemocnici, tak som nemala chuť, až keď som prišla domov:slight_smile:)) a rovno som si urobila dva testy..pre prípad:slight_smile:))
2. dec 2013 o 11:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@efkac vyzera to naozaj dobre tesiiim sa s tebou :slight_smile:
2. dec 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 neboj toaletak pozerame stale vsetky. To je normalne. Ale hlavne klud a vsetko bude ok :slight_smile:
2. dec 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 krasna spravicka, gratulujem!
2. dec 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nevydržala som to a išla som na krv už dnes...nechcem to zakríknuť, tak len potichúčky vám pošepkám, že je pozitívna...:slight_smile:
4. dec 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dnes je presne rok, co mi pani doktorka Petrová do bruska vložila dve blastocysty a ja som sa modlila aby sa ujala aspon jedna. A tu je výsledok po roku. Všetkým držím palce.
5. dec 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@efkac velmi sa tesiiim :slight_smile:
5. dec 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla krasne :slight_smile:
5. dec 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. dec 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katla bože, tie sú nádherné:slight_smile: nech sa vám darí:slight_smile:
6. dec 2013 o 06:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@efkac tichučko blahoželám:slight_smile: držím prsty samozrejme:slight_smile:)
6. dec 2013 o 06:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla však sme my dve ležali na spoločnej izbe po OPU?:slight_smile: ty pri stene a ja pri okne...a zobudili sme sa s infúziami:slight_smile: pamatáš?:slight_smile: alebo sa ja mýlim:slight_smile: ty si išla na vklad a ja potom som dostaha OHSS, tak sme museli urobiť snehuliačikov:slight_smile:
6. dec 2013 o 06:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka a potom sme sa aj na chodbe raz stretli a hovorila si, ze ti nemohli vkladať kvôli ohss? Ak áno, tak ANO :slight_smile:
6. dec 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katla áno, ty si čakala k dr. a nevedela si, či ti nejdu odoberať tekutinu kvôli ohss a potom sme sa stertli ešte, ked si mi povedala, že predsa ti ju idú odpichnúť:slight_smile:)) hej, hej, to si ty:slight_smile: a aj ja som to:slight_smile:)))
6. dec 2013 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka jej tak to je nahodicka, ze sme sa tu takto po roku našli. A ako pozerám, tak ste v očakávaní uz aj vy. Gratulujem. Jedno? :slight_smile:
6. dec 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla nooo, ja som len nevedela, či si to ty, už dlhšie som ti chcela napísať:slight_smile: a dakujem za gratuláciu. hej, jedno, kvôli ohss mi vložila dr len jedno, lebo sa bála, že zasa ho dostanem, aj som ho dostala, dosť ťažký priebeh, mesiac som bola v nemocnici. ale maličký (čakáme chlapčeka) to chvála bohu prežil. všetko je zatiaľ v poriadku, nech len tak ostane.

ale kukám, že vy máte doma riadne veselo:slight_smile: inak, fakt sú krásne deturence:slight_smile:
6. dec 2013 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby sice trochu ina tema ale tiez na temu iscare. Tie co ste porodili a pomohol vam k babatku iscare posielate fotecku babatka? Bo ja by som sa nejak chcela ozvat dr. Lattakovej (Brossovej) ale nemam na nu email alebo mam poslat priamo len tak do iscare ? :sweat_smile:
10. dec 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kraskanz1 podla mna staci poslať do iscare a na fotku dať podakovanie ked sa vráti dr tak to tam uvidí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kraskanz1 Staci poslat postou aj s info o babatku (datum narodenia, miery...) Oni si vedu statistiku a urcite sa potesia :slight_smile: Mail staci poslat na recepciu iscaru a do predmetu dat,ze je pre konkretneho lekara a oni mu to preposlu.
13. dec 2013 o 09:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ked sme napokon prekvapivo otehotneli spontanne, stale mam pocit, ze patrim do skupiny Iscare ...spoznala som tu super kocky, ktore nechcem len tak opustit a preto prikladam foto z dnesnej kontroly: 8tt. + 2d., 2 cm dlzka, srdiecko bije ako zvon ...

Prajem Vam, aby aj ku Vam cim skor zavital bocian ...drzim velmi palce. Krasne sviatky vsetkym...
19. dec 2013 o 21:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lea231 krasna fotecka dufam ze v januari budeme mat aj my takuto peknu
20. dec 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 Adka, silno budem drzat vsetky palce .... to mi ver. Ja tomu stale nemozem uverit.
20. dec 2013 o 22:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lea231 musis tomu zacat verit mas krasnu fotecku :grinning:
21. dec 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok