ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
12. jan 2014

@ep8985 mm ma malo spermii a velku patologiu ale teraz mu dr nasadila merional 75j tak zabrala na pocet spermii a ja ze budem musiet mat teraz riedsiu krv tak budem pichat fraxik
1 ivf bolo neuspesne teraz ina dr tak sa to lepsiii zacala to viac riesti

efkac
12. jan 2014

@ada83 chodim k valkymu, ale on mi iui nerobil...prve mi robila reismullerova (dost to bolelo a mala problem trafit sa) a ak mam byt uprimna, tak ked mi davala spravu, tak sama moc neverila uspechu a aj mi to narovinu povedala... a druhe mi robil zacok..on bol perfektny, cele to odlahcil vtipkovanim, povzbudil ma a vobec som to necitila...

ada83
12. jan 2014

@lindush123 ja som s nou spokojna aj mm rozpravali sme sa ze aj keby sa vratila nasa dr po materskej ostaneme u tejto vsetko ti povie a aj mm sa paci jej pristu a vsetko riesi

lindush123
12. jan 2014

@ada83 asi to tak urobim, ja som bola raz pri nej na kontrole a bola velmi zlata a aj v ruzinovskej, ked som bola na kyrete, tak tam bola a mala fantasticky pristup... dokonca kyret mi robila Petrova

ada83
12. jan 2014

@efkac mne vsetky 3 iui aj opu aj ket robila moja dr lattakova ale teraz ako odisla tak patrim k reismulervej a uvidime aka bude ona zatial my len 1 krat robila ultrazvuk tak neviem porovnat

ada83
12. jan 2014

@lindush123 aj nam sa zda taka ludska aj som rozmyslala ze ak ostanem tehotna isla by som k nej rodit

ada83
12. jan 2014

@lindush123 len neviem ako je to potom z opu a vkladom ked ona tam nebude asi bude niekto iny robit potom vklad

lindush123
12. jan 2014

@ada83 veru, tiez mam z nej taky pocit a odporucila mi aj vybornu gynekologicku, nakolko som ju nemala v BA, ale v rodnom bydlisku... preto mam stale dilemu, ale nieco vnutri mi nasepkava, ze mam odist od Valkyho... snad to uz tentokrat bude uspesne... drzim, Adik palce, mozno sa niekedy tam aj stretneme... chcem sa k nej objednat na buduci pondelok rano... inak mi to nevychadza popri praci

lindush123
12. jan 2014

@ada83 to je uz asi jedno... mne pri prvom robila opu Petrova, lebo Valky mal dovolenku a poslednu kontrolu som mala pri Reisemullerovej... hlavne nech to urobia tak, ako maju 🙂

efkac
12. jan 2014

@ada83 u mna je to tak, ze viac verim chlapom gynekologom...aj teraz pri poslednom utz sa valkymu nieco nezdalo, tak hned to zacal riesit, vsetko mi vysletlil a ukludnoval ma, lebo som sa poriadne zlakla...ak pojde vsetko v poriadku (verim ze ano) tak uz by som k nemu mala ist len raz.. podla mna je velmi dolezite verit svojmu lekarovi a mat z vyberu dobry pocit...preto ak ti dr vyhovuje, tak urcite nemen...drzim pace a uz sa tesim na dobre spravy...🙂

ada83
12. jan 2014

@lindush123 ja tam idem v piatok na 8:30 musis ist este pred mrchounasla mi cystu tak dufam ze praskne dufam ze sa tam uvidime

ada83
12. jan 2014

@lindush123 ja som sa rozhodla ze teraz to uz bude dobre a na vianoce nas bude aspon o 1 viac 🙂 a ty ides teraz este ns iui ci uz na opu?

ep8985
12. jan 2014

@ada83 aha. No uvidime, my ideme 24.1. k Petrovej...vlastne to bude prva navsteva. Som pocula, ze to nam zoberu krv, mne urobia sono a polovicke spermiogram

ada83
12. jan 2014

@efkac asi mas pravdu treba im verit a tejto dr verim teraz ze to dobojujeme spolu

lindush123
12. jan 2014

@ada83 ja mam ist prave po mrche, lebo to bola prva mrcha po kyrete, no a na tu som musela pockat - je tam termin do 6-8 tyzdnov po kyrete, tam je uz teraz trosku iny postup... mi to dr. vysvetloval a zacneme stimulovat od dalsej mrchy

ada83
12. jan 2014

@ep8985 hej presne tak a potom si bud pockate hodku na spermiogram alebo ti to potom povedia ked pojdes na kontrolu my sme tak piatok cakali 🙂

ada83
12. jan 2014

@lindush123 mas este mrazacikov?

lindush123
12. jan 2014

@ada83 adi, v septembri neuspesne IVF, nasledne som nato ostala tehu prirodzene a v 9 tt kyret, tzv.anembryomola a teraz som cakala na mrchu a ideme na druhe IVF, nakolko sa bojim, ze ak by som ostala opät tehu prirodzene, ze to zle skonci, nakolko nase prirodzene tehu sme povazovali za zazrak, nakolko sme problem mali obaja.

ep8985
12. jan 2014

@ada83 myslim, ze si pockame, nech vieme co dalej. Ci to nepovedia hned? Asi nie, co? 🙂

lindush123
12. jan 2014

@ada83 eee, mrazacikov ziadnych,nakolko som mala len jeden folikul v septembri, som nereagovala na liecbu ako som asi mala, z coho ostal aj Valky zarazeny... nedorastli mi folikuli, hoci ich tam bolo dost, len jeden narastol, ale neobsahoval dobre vajko, ale riskli sme to a isli na opu... dufam,ze tentokrat to bude ok a nasledne nato som ostala tehu prirodzene

ada83
12. jan 2014

@lindush123 ja som mala posledny ket v septembri neuspesny
No neboj teraz sme uz konecne na rade my

lindush123
12. jan 2014

@ada83 jj, aj ja to tak beriem pozitivne, ze tentokrat to uz bude ok a tento rok budem rodit... som vravela v ruzinovskej, ked som bola na cistenie, ze najblizsie sa vidime na porodnej sale...

ada83
12. jan 2014

@lindush123 a ake davky si mala

ada83
12. jan 2014

@lindush123 presne tak

lindush123
12. jan 2014

@ada83 ak si dobre pamätam 175 menopur a potom to dal na 200, mala som kratky protokol kvoli PCO... ale ked sme potom ratali s Reisemullerovou na poslednej kontrole, nejako nam to nesedelo... pocet predpisanych injekcii a mnozstvom... a potom Cetrotide

ada83
12. jan 2014

@lindush123 ja budem mat teraz 175 gonalu lebo dr povedala ze chce 10 vajicok tak uvidime

lindush123
12. jan 2014

@ada83 no ja som zvedava, co nasadia mne... 😉 drzim palceky

ada83
12. jan 2014

@lindush123 aj ja tebe

lea231
12. jan 2014

@lucia2505 ja som inseminaciu preskocila a s muzom sme hned volili ivf, nemali s tym problem ...

lea231
12. jan 2014

@lindush123 chcem ta povzbudit, tiez som mala v oktobri neuspesny Ket z prveho cyklu IVF a v dalsom cykle som ostala prirodzene tehotna hoci som presla nekonecne dlhym prechladnutim predtym, vinnymi pivnickami v Egeri 🙂 a nasledne aj rontgenom ... vobec som netusila, ze som tehotna. Tiez to povazujeme za zazrak - ja prostrednictvom laparoskopie zistena endometrioza a muz tiez nemal 100 % vysledky. Zajtra zacinam 4. mesiac a stale tomu nemozeme verit. Drzim silno palce a pride to, ked to nebudes vobec ocakavat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre