• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@efkac ...gratulujeeeem?....:slight_smile: to bolo ivf?...bola si s iscare spokojna??
23. jan 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek podarilo sa druhé iui...:slight_smile: bola som veľmi spokojná a som im nesmierne vďačná...v inom centre nás tlačili do ivf (iné nechceli ani skúsiť), v iscare nás doktor počúval, a aj napriek nie veľmi dobrým vyhliadkam na úspech sa to podarilo...:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@efkac ooooooooo gratulujem...:slight_smile: Ja tam idem buduci tyzden...trosku mam obavu, lebo mam vela diagnoz...stitnu zlazu...podozrenie na endometriozu ..myomy :(....a tiez chcem najprv IUI.... Ale najprv ma caka toho este vela..:(
23. jan 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek musíš veriť, že to dobre dopadne....držím Ti palce...:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@efkac ďakujem :slight_smile: ...
23. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ale aj dr.reismullerova je fajn.no nam sa podarilo na druhy pokus ivf.ale bol to prvy cerstvy vklad
Po prvom boli dva ket.kvoli ohss. Aj teraz to skoncilo ohss a mesiac v nemocke ale to uz bolo tym ze sa maly uhniezdil:slight_smile:zatial je vsetko ok:slight_smile: tebe drzim prsty
23. jan 2014 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek neboj.vsetko to rychlo pojde
Ja som sa velmi bala a do roka som otehotnela
Sa nenazdas a budes mamina:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka fuuuuha...tak si si toho presla dost:slight_smile: ...ale mam pocit, ze uz si nas dobrej ceste...drzim palce:slight_smile:..
23. jan 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ja mam tiez hypothyreozu...ale spravne liecemu bez cyst a uzlov.ale som pri vynikajucom dr
23. jan 2014 o 19:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja mam aj chronicky zapal k tomu....a momentalne mam liekovu hyperthyreozu...mala som nasadene vacsie mnozstvo liekov...tak teraz som na euthyroxe 100 .... mam pocit, ze mam v sebe vsetky choroby co robia problem otehotniet...:( akeho mas mudr?
23. jan 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no na to zle sa zabudne
Ale su tu baby co si presli ovela viac neprijemneho.ja som na tom este ok
Bez potratov,krvacania,spinenia.vdaka bohu.nech to tak este minimalne 13tt ostane:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka kiez by to tak bolo :slight_smile: ...uz velmi velmi chcem..a najhorsie je,ze nedokazem mysliet na nic ine...este stastie,ze mam v praci vela roboty:slight_smile:)
23. jan 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka cim dalej si na lepsej ceste .... to uz bude len dobre.... :slight_smile: ..my zeny sme mimoriadne stvorenia..moj priatel ma obdivuje kazdy mesiac pri menzese....mam ukrutne bolesi.....veru....zvladneme toho vela...
23. jan 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek no stitna zlaza ak nefunguje tak to je veru hrozba aj pre rozmnozovaci system.ja mam dr.veresa.
23. jan 2014 o 19:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek nam sa to splnilo po 7 rokoch manzelstva
23. jan 2014 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek jaj aj ja som mala strasne bolesti.dufam ze sa to upravi
23. jan 2014 o 19:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ... ten mi nic nevravi....ja mam mudr. zakovicovu v medissime....uvidim ako to bude pokracovat
23. jan 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka tak to je riadne zasluzene....fakt vsi problem v stitke?medicina dokaze teraz vela.....:slight_smile:...u teba bol najva
23. jan 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek neboj.upravi sa to liecbou.urcite
23. jan 2014 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka veru..nehorazne...prvy den som obycajne doma..nie som schopna ist do prace..a len anlgetika..horuca vana termofor...caj....a krce....a zaludocne problemy...ale vraj tehu to upravi...tak drzim ti palce:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek u nas mal muz zly spermiogram
Kupila som mu kotvicnik a zlepsiil sa o 20 percent
A stacilo to
A ja mam zuzeny jeden vajcovod
23. jan 2014 o 19:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik ano, pila som inofolic tri mesiace, manzel dostal injekcie Merional a ja som mala Menopur a potom Cetrotide... my sme tiez napokon ostali tehu prirodzene, ale bohuzial sa nepodarilo... niekde na zaciatku bola geneticka chyba podla vsetkeho a vysledky z histologie boli ok
23. jan 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka nas este len sermiogram caka....
A to ti ako zistili?....co vsetko ti v iscare robili?...
23. jan 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ach
Tak ja to mam o kusook lepsie
23. jan 2014 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ved prave voli tomu ma caka laparka..mam podozrenie na endometriozu...
23. jan 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek september prva navsteva
Oktober hysteroskopia.december odber vajicok a ohss
Zamrazenie.marec a jun vklad ket.negativne.august stimulacia
Odber
24.aug vklad.cely september nemoocnica.hrudny dren
13kil naviac z tekutin z ohss. A odvtedy super
Aj pracujem
23. jan 2014 o 19:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ....tak to je dlha cesta ...ale ocividne to stalo za to....) ....ale taketo pripady su strasne motivacne....lebo az vtedy clovek zisti..ze ked velmi clovek chce tak to vyjde:slight_smile:
...idem ..musim uz koncit, lebo som este nic nespravila...toto tu je zavislost :slight_smile:pekny vecer.....nech sa babatku dobre dari v bruslu:slight_smile:
23. jan 2014 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evadek toto bola podla mna jedna z kratsich ciest
A dakujem. Aj tebe nech sa dari
Pa
23. jan 2014 o 19:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ahoj adi no co ako pokracujes? :slight_smile:
27. jan 2014 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok