ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 neeee, aj môj gynekolog tu pracuje, ale bol m kuknút len raz, tak rozmýšľam čo a ako....ale zazmluvním si ho.radšej zaplatím. tu ked neplatíš, nejdeš. ja keby tu nechodila za mnou petrová, tak neviem, neviem či by mi ultrazvuk hrudníka urobili a dali drén....všetci na niečo iba čakali a čakali....asi na to, že by som sa udusila....už ked som len chrčala, tak včas prišla petrová a vštci to potom už riešili.

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 no, ved ona ti to včas nasadí🙂 hej hej, dnes je tam a v pondelok príde a sa dohodneme čo a ako dalej. už mi chce aj utroš znížiť, asi kvôli pečenovým testom...tie by mohli ist počítam tiež dole....

vieš akú tu máme stravu? že bielkovinová, niekedy sa snažím nájsť v tom kúsok bielkoviny a včera ryba a zemiaky, bez chuti a iná diéta mala pizzu...tak som si vymenila....veru nie dobré na pečeň🙂)) ale tak raz môžem, čo už...doteraz mi nechutilo nič...včera som si dala prvýkrát ovocie od vkladu a skladkosti stále nejem. už niečo cez mesiac, no nechutí mi

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka aspon trochu schudneš teraz ked to nepotebujem uvidíš ja by som potom možno išla aj k nej rodiť ak by sa podarilo ivf s nou patrim pod kramare ale je to jedno kam pojdem

ada83
27. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka nepozám ako to chodí v nemocnici nikdy som tam ešte nebola aj laparku som mala v iscare

cucoriedkacucoriedka
27. sep 2013

@ada83 no ved ja taky tak....ani som nikdy nemarodovala...

123denka456
27. sep 2013

@karkana tak dnes som sa dozvedela, že HCG je už skoro nula. Tušila som to , lebo vo štvrtok som si robila test a už som tam nevidela takmer nič 😢

lea231
27. sep 2013

Vcera som bola u Dr. Hruzika a hoci som prisla uz 9. den po tom ako som mala (moja chyba), tak som tlacila na skusenie Ket. Najprv som chcela ist uplne bez tabletiek ale tak idem skusit s estrimaxom, o 9 dni budem menej nadopovana. Verim, ze sliznica pekne porastie aj bez toho ... drzte palce. Tym padom vyzera byt vklad okolo 7.10.

karkana
27. sep 2013

@123denka456 to ma mrzí, ale hlavu hore a skúsiť znova,,,určite sa to podaríííííí

martinazvo
27. sep 2013

@lea231 moja, super spravicky, dufam ze vsetko pojde hladucko a vyjde vam to konecne! 🙂

lea231
27. sep 2013

@martinazvo vdaka Mati, drzte sa...uz to mate za par 🙂)) myslim casto na vas.

martinazvo
28. sep 2013

@lea231 dakujem pekne, ved aj ja na Teba casto myslim a sledujem ako sa drzite a bojujete 🙂

cucoriedkacucoriedka
28. sep 2013

@lea231 ahoj moja, držím prsty. veľmi. nech je to posledný pokus. a úspešný 🙂

marculik
28. sep 2013

Tak baby moj dalsi pokus moje tretie ivf nevyslo ☹ tam hore ma asi niekto nema rad

marculik
28. sep 2013

baby tak teraz neviem co mam robit ci je to uz ozaj koniec lebo vysla zomna trochu krvi no nekrvacam je to sice 11 den po vklade no robila som si test a ukazal negativne,no kolegina mi tvrdi,ze jej pride nespolahlivy ze ona bola tehu a tiez jej neukazal tento RapiClear tak neviem

katulka25
28. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj moja tak ako? Este si v nemocnici?

katulka25
28. sep 2013

@lea231 drzim silno prsty 🙂

katulka25
28. sep 2013

@marculik skus pockat do krvi. To je najistejsie

marculik
28. sep 2013

@katulka25 takk uvidim 😒

katulka25
28. sep 2013

@marculik kedy ides na krv?

cucoriedkacucoriedka
28. sep 2013

@katulka25 ahoj. ešte do pondelka. v pondelok, presne po mesiaci by ma mali prepustiť. ešte chcú zobrať krv, na pečenové testy a crp lebo bolo vysoké a dúfam že pojdem. včera som bola v bufete, tak som sa zadychčala, normálne sa musím učiť chodiť..sakra...nevládzem po mesiaci ležania. tak sa už teším na prechádzky...a dúfam že čoskoro aj do práce pôjdem🙂

ty ako?

marculik
28. sep 2013

@katulka25 no teraz uz chodim len k mojmu gynekologovi, a k nemu mam ist na buduci tyzden v stredu,tak uvidim,aj pri druhom som si robila test a vyslo negativne no ked som sla na krv mala som hcg okolo 479 tusim nejako tak no asi bolo slabo uchytene zevraj lebo na 11 den som uz krvacala no a teraz mi na 11 den iba vysla krv a nic zatial tak neviem uvidim ,je to take tazke a nespravodlive ,prvy krat som to brala ako prvy krat bud alebo bo,no druhy krat ze to uz by mohlo vyjst ved sme v poriadku no moc om to zle brala ked to nevyslo no teraz to je uz depka

katulka25
28. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka no tak dufam ze ta pustia 🙂 a babatko sa ma dobre? Ja po starom. Nic nove

katulka25
28. sep 2013

@marculik hlavne klud. Stres nepomaha. Ja mam za sebou dva neuspesne Ket :( nesmieme sa vzdavat

lea231
29. sep 2013

@katulka25 aj ja, verim, ze nam to vyjde ale chce to trpezlivost, pokoru a stastie...

cucoriedkacucoriedka
29. sep 2013

@katulka25 no, to aj ja dúfam🙂 a bábatko asi dobre...prsia mi rastú, svrbia, to bude mať asi muž radosť.....a bábo uvidím na ultrazvuku až o týžden asi....ale je to oka..nech to tak aj ostane...predsa, človek sa bojí až tešiť, lebo je to tak krehučké 😉 to všetko, okolo🙂
no a ty sa mi drž.

katulka25
29. sep 2013

@cucoriedkacucoriedka no mpja tak silno drzim prsty 🙂

cucoriedkacucoriedka
29. sep 2013

@katulka25 dakujem katka

lucia2505
1. okt 2013

Ahojte babulky...možno si ma niektoré pamätáte, pred časom som chodila do tejto diskusie, teraz už dlhšie nie, ale sledujem to tu a všetkým vám držím palce 🙂 Chcem vám len povedať, mrknite si občas diskusiu GynFiv, tam je furt niekto tehotný, fakt je tam tých báb strašne veľa a tu sa mi zdá, že je toho nejak pomenej ☹ ja som tiež chodila do Iscaru a nebola som spokojná...babi keď sa vám nedarí, skúste v Gynfive ten embryoscope, strašne vela báb s tým otehotnie, sú z toho ovela kvalitnejšie a životaschopnejšie embryá...

timona
1. okt 2013

aj ja si myslim, ze na tomto fore je tehotenstvo skôr rarita a na fore Gynfivu je to kazdu chvilku

efkac
1. okt 2013

ahojte, v piatok ma čaká druhá návšteva u Valkyho a som strašne zvedavá čo bude ďalej..dúfam, že z výsledkov krvi nezistí žiaden problém a budeme môcť konečne začať riešiť konkrétne postupy vhodné pre nás...
chcela som sa vami podeliť o jeden môj postreh z posledných týždňov...drahý pred niekoľkými kamarátmi povedal narovinu, že s bábom budeme mať problém a že sme vyhľadali pomoc CAR...a reakcie okolie? zrazu sme zistili, že v našom blízkom okolí sú ďaľšie 4 páry, ktoré riešia podobné... bola som veľmi prekvapená, lebo nik to o nich netušil...tiež mám pocit, že ľudia boli prekvapení, že sme to tak otvorene povedali...neviem, ale ja nemám pocit, že by som to musela držať v tajnosti..veď to nie je "hanba"...chápem, že pre niekoho je to veľmi osobné, ale ja to cítim tak, že rovnako ako sa my tešíme z tehotenstva našich kamarátov , podporujeme ich a prežívame s nimi to obdobie, tak rovnako aj oni vedia s nami prežívať našu situáciu a podporiť, podržať v ťažkej chvíli a byť pri nás...veď na to sú kamaráti...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre